Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2016, 19:34
To mi wygląda bardziej na morze.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:54
Nieraz są takie duże jeziora sztuczne, np. jedno takie jest w Bielawie (woj. Dolnośląskie) i nazywa się "Zalew"
Odpisz
27 stycznia 2017, 20:03
@Krzyzak_Ball: Nie jest az tak duze. Jezeli myslimy o tym samym jeziorze. I wow ktos kto zna te zadupia
Odpisz
16 lutego 2017, 08:55
@Muffet: Ja mieszkam niedaleko Wrocławia w Dzierżoniowie, masakryczne zadupie.
Odpisz
22 lutego 2017, 23:10
@Krzyzak_Ball: taaak a Piensk to suuuper zadupie. No ale bylo o nas w TV ^^ (niewazne ze tylko dlatego ze mamy tak czysta wode)
Odpisz
1 marca 2017, 09:56
@Muffet: a i jeszcze cos dokladnie ten zbiornik nazywa sie sudety ale bardzo maly
Odpisz
21 stycznia 2016, 23:09
Zaje mi się czy ten obrazek jest na głównej już ze 3 raz tylko z innym tekstem?
Odpisz
21 stycznia 2016, 19:29
Pomalować na czarno i będzie Batmobil
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2016, 18:00
Ooooo. Witam cię ponownie Opel'u/Oplu/samochodzie (Tak, nie wiem jak to powinno się pisać poprawnie).
Odpisz
21 stycznia 2016, 17:07
Zeskrobie sie i po problemie.
Odpisz
21 stycznia 2016, 16:05
Odpisz
21 stycznia 2016, 16:04
Według mnie to bardzo dobry pomysł.
Odpisz
15 stycznia 2016, 09:21
Rozumiem że w zimę ? :v.
Odpisz
15 stycznia 2016, 19:58
@Mystery26: nie w lato
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2016, 20:06
@mandarynka520: U Ciebie normalne mieć w lato, auto całe w błocie i stalaktytach?
Co do tych stalaktytów to tak jakos mi to wyglada na to.
Odpisz
15 stycznia 2016, 20:15
@Mystery26: w błocie tak ale że stalaktytami się jeszcze nie spotkałem
Odpisz
14 stycznia 2016, 22:58
wow
Odpisz