Obi Wan Kenobi to przegryw
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dobrze czasem się oderwać
Zdeklasowani znowu
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2016, 16:59
Daj mi spokój.
Odpisz
21 stycznia 2016, 09:32
@Obi_Wan: Spokojnie Obi, Yoda nawet jednego pojedynku nie wygrał.
Odpisz
22 stycznia 2016, 06:21
Haha, bo słaby był.
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:01
@Obi_Wan: Co ty mówisz o moim przyjacielu? Jednak w tym innym wymiarze jesteście powaleni
Odpisz
3 lutego 2016, 23:17
@Obi_Wan_Kenobi: Moment moment... Spotkało się 2 Obi-Wan'ów... Wait! Spotkanie się 2 takich samych osób z przyszłości lub przeszłości oznacza... *JEB* Wszechświat nie istnieje.
Odpisz
4 lutego 2016, 11:33
@link111: Z innych wymiarów( ja jestem starszy i przystojniejszy)
Odpisz
4 lutego 2016, 12:31
@Obi_Wan_Kenobi: :}
Odpisz
12 marca 2016, 08:18
@Obi_Wan: dwa obi wany xD
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2016, 08:21
@Obi_Wan_Kenobi: No chyba cię coś powaliło, ja jestem młodszy i przystojniejszy :D
Odpisz
13 marca 2016, 08:26
@Obi_Wan: Ale ja też jestem piękny i mądry
Odpisz
13 marca 2016, 16:04
@Obi_Wan_Kenobi: Zgadzam się - pokój między nami, obaj jesteśmy świetni!
Odpisz
13 marca 2016, 23:24
@Obi_Wan: Ave Obi Wany!
Odpisz
14 grudnia 2020, 01:39
@Obi_Wan_Kenobi: co
Odpisz
28 sierpnia 2023, 08:31
@Obi_Wan: aż taki zły nie byłeś
Odpisz
9 czerwca 2022, 18:14
Cicho
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2016, 08:52
Zaczynam rozumieć Anakina.
Odpisz
21 stycznia 2016, 13:11
@Sara231: Dziękuje :)
Odpisz
21 stycznia 2016, 13:25
@Anakin_Skywalker_: Proszę bardzo.
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:02
@Anakin_Skywalker_: Ej pozyczyles ode mnie cukier w zaświatach wczoraj kiedy oddasz?
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:51
@Obi_Wan_Kenobi: Nie wiem ale nie za prędko bo jak na razie nie mam
Odpisz
25 stycznia 2016, 07:04
@Anakin_Skywalker_: Wybacxe ci bo ogólnie na naszej dzielnicy złodzieje i bieda.
Odpisz
22 stycznia 2016, 15:46
Anakin nie zniszczyłby swojej rodzinnej planety i jakoś odnalezienie go długo trwało.
Odpisz
21 stycznia 2016, 23:09
właśnie to jest dobre w Obi1'nie , zawsze coś z je*ie a i tak mu wychodzi
Odpisz
21 stycznia 2016, 16:29
Dlaczego co drugi punkt mówi o zbieraniu wpie**olu?
Odpisz
21 stycznia 2016, 16:57
@malgi4: Bo Obi 1 głównie zbierał wpie**ol.
Odpisz
21 stycznia 2016, 18:13
wiem, to akurat wiem
Odpisz
21 stycznia 2016, 17:02
Pie**ole nie czytam
Odpisz
21 stycznia 2016, 17:07
@Dexterek: *przeczytałem i jebłem
Odpisz
21 stycznia 2016, 14:44
poza daniu się zabić i zostawienia anakina nad lawą to resztę da się jeszcze przebaczyć
Odpisz
21 stycznia 2016, 12:30
Jeb*am przy nawiedzaniu Luka jak sraxD
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:39
To zmienia postać rzeczy...
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:35
Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia- w tym tkwi ziarenko prawdy
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:22
Autor jest zjebem, albo ma humor gorszy od Obi-Wana.
Odpisz
21 stycznia 2016, 08:59
czy ja mam to czytać?
Odpisz
21 stycznia 2016, 09:31
@Tata_psycholek: Tak
Odpisz
21 stycznia 2016, 09:33
@Tata_psycholek: Ja przeczytałem, i uważam że ten gościu co to napisał (nie ty) jest jakiś dziwny...
Odpisz
21 stycznia 2016, 08:08
Nie chciało mi się czytać XD
Odpisz
21 stycznia 2016, 07:41
Zostawił go na Tattooine, bo Vader nie lubi piasku :P
Odpisz