Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kylo_Ren_

Edytowano - 30 stycznia 2016, 18:31

Aż mi się przypomniał "Goat Simulator:Pay Day 2".

Avatar
Rico32

15 stycznia 2016, 19:08

Nikt go nie kupuje bo szkoda hajsu

Avatar gulasz88

15 stycznia 2016, 20:04

Ja go zawsze kupuje :/ Tak jak Pilota na GO Bank

Avatar amekninja555

15 stycznia 2016, 20:56

Jak masz już te dziesięć milionów spendable, to Ci hajsu już nie szkoda. :V

Avatar
Rico32

15 stycznia 2016, 20:58

@amekninja555: Jak masz te 9 miliardów to szkoda ci hajsu bo się ładnie prezentuje :v

Avatar amekninja555

15 stycznia 2016, 21:00

Ale asset'y kupujesz za spendable cash, którego nigdzie nie możesz zobaczyć. W Safehous'ie masz skarbiec z hajsem z Offshore Account. :v

Avatar
Rico32

15 stycznia 2016, 21:02

@amekninja555: Ale to ładnie tak mieć tyle hajsa :D

Avatar attsb

15 stycznia 2016, 20:13

Payday 2 to pay2win.

Avatar Gray1997

15 stycznia 2016, 21:51

@attsb: A już myślałem, że Free2Play

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 stycznia 2016, 15:57

@Gray1997: A ja, że symulator kupowania DLC.

Avatar Szczyt_jeja

30 stycznia 2016, 16:05

@attsb: Wbiłem 150 lvl bez DLC (tak z infamous), a nie byłem dużo gorszy od pozostałych. Teraz mam tylko Gage Assault packi, western i sniper pack i radzę sobie najlepiej z całej drużyny na większości heist'ów. Wszystko to kwestia umiejętności, wprawy i skilli pod twój typ grania.

Avatar
Rico32

30 stycznia 2016, 16:34

@Szczyt_jeja: Lvl 50 infamy 1 a nie level 150

Avatar Szczyt_jeja

30 stycznia 2016, 18:08

Wiem, ale piszę tak bo to technika manipulacji. Jak napiszesz I-50 to pomyślą że masz 50 z dziwnym przedrostkiem, a jak napiszesz że masz 150 to pomyślą że dużo grałeś i masz rację.

Avatar
Rico32

4 lutego 2016, 21:48

@Szczyt_jeja: Czkj czyli jeżeli lvl 50 infamy 1 to 150 to level 100 infamy 19 to 2000 lvl?

Avatar Szczyt_jeja

4 lutego 2016, 22:02

Tak. Czyli max lvl to 2600.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gulasz88
Dodane przez: gulasz88

Były nóżki, nie ma nóżek

Młodzi gniewni

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Szybki jak błyskawica

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka