Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 marca 2017, 10:50

Nie chodze do kościoła ...

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2020, 21:16

współczuję

Avatar roxy697

22 czerwca 2017, 13:19

True...

Avatar Filipsss

26 maja 2017, 14:41

W kościele? Nie xd

Avatar Shannon

Edytowano - 17 stycznia 2016, 21:36

Na pogrzebie się zaczęłam śmiać, bo przypominało mi się jak kolega na lekcji tak obficie sobie pierdnął a ja wiedziałam, że miał sraczkę. Moja ciocia nie utrzymuje że mną kontaktów, bo jej chowali męża....

Avatar konbed

17 stycznia 2016, 21:37

@Shannon: o ch*j ;-;

Avatar ewelkapl

9 kwietnia 2016, 22:57

@Shannon: A jednemu z mojej klasy rozdarły się spodnie. :D

Avatar Dexterek

21 stycznia 2016, 16:57

Avatar ewelkapl

9 kwietnia 2016, 22:54

@Dexterek: Na pogrzebie to jest czerwone.

Avatar Lillly

Edytowano - 21 stycznia 2016, 15:21

Raz w kościele na mszy za zmarłego wujka z kuzynką wybuchnęłam śmiechem jak ksiądz powiedział "współziomków". Nie wiem co to było, ale napadła nas głupawka. To przecież nawet śmieszne nie było :/

Avatar rosyn

21 stycznia 2016, 16:07

@Lillly: Jak przeczytałem "współziomków" jebłem xD.

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2016, 10:42

@Lillly: order skiśnięcia

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2016, 19:38

Nie chodzę do kościoła. Szach mat.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar SockPuppet

22 stycznia 2016, 12:24

No cóż, to też jest jakaś wiara.

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2016, 15:06

@SockPuppet: Od dzisiaj wierzę w Illuminati!

Avatar zx2001

21 stycznia 2016, 21:18

ja mam księdza kłusownika z Winchesterem który jest dosyć drogą bronią i amunicja do niego też

Avatar ZabojczaPelnia

21 stycznia 2016, 19:47

Z tym kościołem jest najgorzej , kiedy jest się ministrantem/bielanką ;-;

Avatar Jedenzwielu

21 stycznia 2016, 17:52

Nie chodze to kosciola XD

Avatar Bella113

21 stycznia 2016, 17:22

nie chodzę do kościoła xD

Avatar kuba5611

21 stycznia 2016, 20:27

@Bella113: Widzę hejt na ludzi którzy nie chodzą do koŚcioła.

Avatar SockPuppet

22 stycznia 2016, 12:22

@kuba5611: Niee, po prostu nie ma się czym chwalić.

Avatar kuba5611

23 stycznia 2016, 02:35

@SockPuppet: Też.

Avatar kazakol2000

21 stycznia 2016, 14:01

Patrząc na dzisiejszą młodzież, to w kościele powinno być 0%

Avatar bezimienny7

21 stycznia 2016, 13:12

Zawsze gdy jest minuta ciszy, to wtedy wiekszosc osób stoi napompowana próbując nie wybuchnąć śmiechem

Avatar gryobrazki

21 stycznia 2016, 12:15

Dandanek widze nie jestem sam ;p

Avatar gryobrazki

21 stycznia 2016, 12:15

Powinno byc jeszcze na pogrzebie... True story

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

To musiało być męczące

Ikony

Nigdy na to nie wpadną

Niegrzeczny Oskarek

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka