Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie zadzieraj z bobrami
Trzeba brać osobną torbę
Szybki jak błyskawica
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2016, 16:46
Skisłam XD
Odpisz
27 czerwca 2016, 10:05
Trzymaj słoik [_]
Odpisz
27 czerwca 2016, 16:18
@Ameron: Dziękować xD
Odpisz
8 lutego 2016, 15:10
Grać wampirem w skyrim? Przecież to wilkołaki są najbardziej epickie XD
Odpisz
8 lutego 2016, 15:25
@TheGreatcat: Dodaj moda better vampires, zmienisz zdanie :).
Odpisz
8 lutego 2016, 16:03
@TheGreatcat: Gdy się przemienisz w lorda wampirów to o wiele lepsze jest ;3
Odpisz
8 lutego 2016, 15:50
A z tyłu butelki rodem z ,,Czystej Krwi".
Odpisz
17 stycznia 2016, 21:44
Bemerr stahp walczyłeś o jeja wolne od spamu, a teraz sam zaśmiecasz.
Odpisz
17 stycznia 2016, 21:45
@sylwon1234: Sylwon pliz. To nie Bemerr, tylko coloman.
Odpisz
17 stycznia 2016, 21:48
@KwasDeoksyrybonukleinowy: A sorry, byłem na apce i nie widziałem. W sumie racja, Miczał 2.0 ma bana na wstawianie obrazków.
Odpisz
17 stycznia 2016, 22:07
@sylwon1234: Obiecał, że nie wstawi żadnego obrazka ze Skyrimem w styczniu. Czy to takie trudne do przyswojenia? Czasami ludzie nie kłamią.
Odpisz
17 stycznia 2016, 22:28
@Myszkapl: Jakiś czas temu już tę obietnicę złamał.
Odpisz
17 stycznia 2016, 22:41
@Myszkapl: Nie wstawi, bo ma bana, tak napisał. ;-;
,,Czy to takie trudne do zrozumienia?"
Odpisz
17 stycznia 2016, 22:47
@Myszkapl: czasami, ale on kłamie. I nie można mu ufać. Zresztą ma bana.
Odpisz
17 stycznia 2016, 22:52
@sylwon1234: Ban banem, nie wiem czy ma, jednakże:
Napisał w życzeniach świątecznych, że jako prezent nie doda żadnego obrazka o Skyrim aż do lutego. Raz dodał... ale mu szybko przypomniano, że miał nie i od tej pory nie dodał żadnego, choć dodawał inne nieśmieszne obrazki.
Ale mimo to, jak ktoś doda obrazek o Skyrimie wszyscy krzyczą "Bemerr skończ!".
Odpisz
17 stycznia 2016, 22:54
@Myszkapl: bo już przecholował. I jest z tym kojarzony. Troche jak z chłopcem który wołał wilk, ale inaczej
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2016, 22:56
@sylwon1234: to raczej nie multikonto bo przeczytałem opis i do niego totalnie nie pasuje. A troche wiem o berrnerze bo stosuje,się do zasad sun tzu
"Poznaj swego wroga"
Odpisz
18 stycznia 2016, 00:18
@Myszkapl: Po prostu nie wiedziałem o jego obietnicy.
Odpisz
18 stycznia 2016, 00:18
@pan_hejter: Nie można mu ufać, to fakt, bo nie można ufać nikomu.
Odpisz
18 stycznia 2016, 01:07
@sylwon1234: Ja mam bana na 2 lata
Odpisz
18 stycznia 2016, 09:23
@sylwon1234: nawet sobie.
Odpisz
18 stycznia 2016, 08:17
Czemu na ostatnim obrazku jest roman reyns z wwe?
Odpisz