Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar juzwamuwierze

15 sierpnia 2015, 20:25

@KontoUsunięte: Ja to chciałem napisać

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 20:45

Może specjalnie chodziło o to, żeby obrazek nazywał się pain-ball, bo "pain" znaczy "ból" a ten obrazek przedstawia ból ;)

Avatar Davidinio

13 sierpnia 2012, 19:19

Nie wiem czy tylko ja zauważyłem ale w tytule jest ,,Pain-ball" co w wolnym tłumaczeniu znaczy ,,boląca piłka" XD

Avatar SidNorth

9 sierpnia 2013, 15:08

@Davidinio: I o to chodzi,ktoś "zjadł" t żeby było pain czyli ból.Gra słów :)...

Avatar kacper55555

20 kwietnia 2013, 21:18

Ała to musiało boleć ;/

Avatar hamulec

15 sierpnia 2012, 22:34

pisze się paint-ball

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2012, 22:03

@hamulec: widzę, że nie znamy angielskiego.

Avatar hamulec

21 sierpnia 2012, 19:53

sorry, kuzyn

Avatar Filipsss

9 lutego 2018, 21:58

@hamulec: pewnie najlepiej swój de**lizm zwalić na kogoś innego

Avatar hanlin3345

13 sierpnia 2012, 16:59

aż mnie zabolało :D

Avatar Puszek36

14 sierpnia 2012, 00:34

@hanlin3345: Mnie też.Jestem prawie pewny że przez 10 minut chodzić z bólu nie mógł ;D

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2012, 21:48

ale idiota

Avatar Maku232

13 sierpnia 2012, 18:49

Auuuuuuuu!!!! :S

Avatar Baca_online

13 sierpnia 2012, 10:35

zauważam, że gość na obrazku podobny jest do JB. tajemnica babskiego głosu rozwiązana :D

Avatar Hodor

13 sierpnia 2012, 10:20

Widzę, że Bóg nie chce żeby tacy idioci się rozmnażali.

5/5 i do ulu

Avatar PostrachKlanowy

13 sierpnia 2012, 08:25

Prawdziwy amator paintballa - nigdy lufą w dół. ;D

Avatar Boba_Fett

13 sierpnia 2012, 08:42

@PostrachKlanowy: Właśnie lufą zawsze w dół, kiedy przeładowujesz, przygotowujesz, żeby nie dostać w twarz.(Jeżeli nie masz kombinezonu ochronnego)

Avatar PostrachKlanowy

13 sierpnia 2012, 09:03

@Boba_Fett: Ja właśnie mam przy sobie zawsze kombunezon, przeładowuję go lufą na bok, rzadziej do góry.

Avatar Pawello20102

13 sierpnia 2012, 07:45

Głupota nie boli, ale jej skutki to już co innego :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Frustrujące

Nie idź!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka