Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
To się nie może nie udać
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2016, 11:02
its a fucking tratior
Odpisz
30 lipca 2016, 13:49
@tr_8r:
Odpisz
13 lutego 2016, 15:33
Leżę i nie wstaję xD !!!!
Odpisz
20 lutego 2016, 22:54
@PrawdziwaRey: To wstawaj , bo szturmowcy przyszli .
Odpisz
24 lutego 2016, 15:41
@Gryzoniusz: O kurde!
Odpisz
24 lutego 2016, 20:17
@PrawdziwaRey: Ale nadl umiesz walczyć ... prawda ??
Odpisz
24 lutego 2016, 21:18
@Gryzoniusz: Tak
Odpisz
24 lutego 2016, 22:47
@PrawdziwaRey: A masz spluwkę ... lub świetlny ??
Odpisz
25 lutego 2016, 08:07
@Gryzoniusz: I to i to.
Odpisz
25 lutego 2016, 20:37
@PrawdziwaRey: Dobra to ja im urwe c**** a ty ich dobijesz .
Odpisz
26 lutego 2016, 08:00
@Gryzoniusz: Ok!
Odpisz
18 maja 2016, 10:54
@PrawdziwaRey: rey co tam u twego ojca ? vadera
Odpisz
19 maja 2016, 10:15
@sylwekK: Vadera? To nie mój ojciec!
Odpisz
19 maja 2016, 16:06
@PrawdziwaRey: a kto niby jest nim ?;d
Odpisz
21 maja 2016, 16:02
@sylwekK: Ja sądzę, że jest nim Luke. A poza tym, gdybym była córką Vadera, to teraz miałabym z 30 lat.
Odpisz
23 maja 2016, 17:41
@sylwekK: Rey to córka Luke jest podpobna do Padme
Odpisz
22 lipca 2016, 17:29
@PrawdziwaRey: a Kylo Ren patrzy się i śmieje
Odpisz
21 stycznia 2016, 16:00
Rey Rey, co ty robisz z BB-8?
Odpisz
24 lutego 2016, 17:51
@Klakierowata: Ja nic. To ktoś taki obrazek zrobił. Ja też to zauważyłam.
Odpisz
4 lutego 2016, 22:49
Ughh... A gdzie ja? ;-;
Odpisz
7 lutego 2016, 20:19
@link111: w dupie! masz misje zabić traitora!
Odpisz
9 lutego 2016, 15:05
@snajpercat: Przyprowadź mi TR-8R! a nie, on zginął ;-; Dobra FN-2187! Nadchodzę!
Odpisz
9 lutego 2016, 17:33
@link111: jak kotełfid go złapie za 100 szynek!
Odpisz
9 lutego 2016, 20:39
@snajpercat: Dobra! *Daje mu 100 szynek* I co jest dziwne znalazłem niżej w komentarzach TR-8R
O.o TR-8R! Gdzie ty byłeś?! Czyli zginąć musiał ktoś inny ;p Chyba jakiś... Umm *Przegląda dane* To był
VB-3T ; -; Upsss... Będzie źle ;-;
Odpisz
9 lutego 2016, 21:03
@link111: to ja go szukam
Odpisz
9 lutego 2016, 21:16
@link111: fatality
Odpisz
9 lutego 2016, 21:25
@snajpercat: Dobra, chociaż tyle dobrego ;-;
Odpisz
9 lutego 2016, 21:25
@link111: co nie pasuje?
Odpisz
9 lutego 2016, 21:27
@snajpercat: Ugh. Ten który zginął w walce z zdrajcą... Był całkiem Ważny dla Generała Hux'a ; -;
Odpisz
9 lutego 2016, 21:29
@link111: [*] tr-8r
Odpisz
9 lutego 2016, 21:39
@snajpercat: Nieeee. TR-8R żyje. Znalazłem jego komentarz niżej.
Odpisz
9 lutego 2016, 22:24
@link111: a to ja ide szukać qesta
Odpisz
22 stycznia 2016, 09:51
Oglądał bym 😉
Odpisz
21 stycznia 2016, 21:13
XD
Odpisz
21 stycznia 2016, 21:12
Traitor lol
Odpisz
21 stycznia 2016, 21:09
Its a traitor
Odpisz
21 stycznia 2016, 17:12
TRATIOR
Odpisz
21 stycznia 2016, 15:59
Co ona robi z tą piłką? *lenny*
Odpisz
21 stycznia 2016, 15:58
Odpisz
21 stycznia 2016, 15:43
Najwyższy porządek ma brechty
Odpisz
21 stycznia 2016, 15:23
nie co wy zrobiliście tu najpewniej wybuchnie zaraz shitstorm!!!
Odpisz
21 stycznia 2016, 15:19
pls no
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:39
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:47
@Sara231: Bo trzeba jakoś ciąć koszty...
Odpisz