To uczucie, kiedy sprawdzasz listę ziomków kolegi z Jeja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Trzeba brać osobną torbę
Hobby dla faceta
To będzie bolało
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2016, 15:22
Ten uczuć gdy jesteś tak mało sławny że jedynie 8 osób cie zna
Odpisz
27 marca 2016, 17:48
@Snowtrooper: A mi sami piszą, że jestem fejmem ._.
Odpisz
27 marca 2016, 21:08
Łączmy się w bulu i nadzieji *alret błąd jest specjalny*.
Odpisz
1 sierpnia 2017, 02:26
ja was nie znam
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2017, 09:52
@daglasio: to fajno
Odpisz
1 sierpnia 2017, 10:03
nu właśnu niuzbut
Odpisz
4 lutego 2016, 08:56
Fajny wierszyk XD.
Odpisz
21 stycznia 2016, 21:52
Smutne...
Odpisz
21 stycznia 2016, 06:03
Kilka m-c służby. Nikt mnie nie zna.
Odpisz
20 stycznia 2016, 14:20
Ten uczuć, gdy jesteś na jeja 2 lata i nikt ciebie nie kojarzy ;-;
Odpisz
20 stycznia 2016, 14:25
ja cię kojarzę ^^
Odpisz
20 stycznia 2016, 14:26
tylko.....tylko mnie nikt nie kojarzy, choć jestem ok. 2 lata na Jeja ;__;
Odpisz
20 stycznia 2016, 14:27
@JapanBall: Kojarzę Cię.
Odpisz
20 stycznia 2016, 14:30
A ty to...?
Odpisz
20 stycznia 2016, 14:58
ja cie kojarzę troszkę ;)
Odpisz
20 stycznia 2016, 19:49
Siedem lat służby. Jak na razie to przynajmniej mam czym się chwalić, ale oprócz tego...
Hm. :/
Odpisz
20 stycznia 2016, 23:21
Jak to nikt cię nie kojarzy?Ej, ma ktoś jeszcze jego zdjęcie?
Odpisz
20 stycznia 2016, 23:22
@SetAbominae: ;-;
Odpisz
20 stycznia 2016, 23:26
Czej, FreezyPop chyba robił z niego memy, zaraz wracam
Odpisz
20 stycznia 2016, 22:30
To uczucie gdy nie masz ziomków na jeja... W sumie słusznie
Odpisz
18 stycznia 2016, 19:45
ojeju, chyba się potnę
Odpisz
18 stycznia 2016, 19:52
Dać Ci mydło w płynie czy herbatnik?
Odpisz
18 stycznia 2016, 20:39
Mydło w proszku
Odpisz
18 stycznia 2016, 21:12
@Henzej: W proszku to jest moje serce po tym co zobaczyłam w zakazanej ubierance na M.
Odpisz
20 stycznia 2016, 15:54
@YFYDB: Zakazana ubieranka na M?
Odpisz
20 stycznia 2016, 16:17
Wpisz w guglach "MySyPy", ale bez tych igreków.
Odpisz
20 stycznia 2016, 17:03
@YFYDB: Kk, wieczorem czas na niszczenie mózgu ರ_ರ
Odpisz
20 stycznia 2016, 17:06
Co znaczy "kk"?
Odpisz
20 stycznia 2016, 17:07
@YFYDB: Ok ok.
Przyzwyczaiłam się.
Odpisz
20 stycznia 2016, 17:16
Spoko.
Odpisz
20 stycznia 2016, 15:20
http://www.obrazki.jeja.pl/166022,to-uczucie-kiedy.html
Odpisz
20 stycznia 2016, 15:20
@Archeologwinternetach: Wykopałem.
Odpisz
20 stycznia 2016, 16:38
@Archeologwinternetach: Lel, nie ma to jak stworzyć obrazek i dowiedzieć się, że powstał podobny .-.
Odpisz
20 stycznia 2016, 16:43
W internetach coraz ciaśniej.
Odpisz
20 stycznia 2016, 16:13
Hah ja sam siebie wpisałem :V (;-;)
Odpisz
20 stycznia 2016, 15:53
Ja nie mam kolegów... Ja mam fanów
Odpisz
20 stycznia 2016, 15:44
koledzy na jeja najlepsi :D
Odpisz
20 stycznia 2016, 15:40
mnie nigdzie nie ma ;_;
Odpisz
20 stycznia 2016, 15:40
Odpisz
20 stycznia 2016, 15:08
pff ja nie mam nikogo na liście znajomych ;_; chcę spowrotem te stare Jeja kiedy tego nie było...
Odpisz
20 stycznia 2016, 14:58
Czy tylko ja zauważyłem czaszkę na pierwszym zdjęciu?
Odpisz