Stał się lepszym antagonistą niż Kylo Ren
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Cóż za brak szacunku
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Tacy sami, a ściana między nami
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2019, 22:44
Znaczy, Kylo Ren miał swoje plusy. Jest tam trochę lepszy od TR-8R.
Ale TR-8R jest definitywnie lepszy niż Phasma.
Odpisz
4 grudnia 2016, 20:01
Traitor!!!!!!!!! XD
Odpisz
19 stycznia 2016, 15:48
Kulo Ren to tylko nastolatek, którego ,,nikt nie rozumie:. :P
Taki z niego czarny charakter, co ze mnie śpiewak.
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:04
@KingsMax: Czyli typowy gimnazjalista.
Odpisz
20 stycznia 2016, 17:11
@goodspeed_98: *gimnazjalistka
Odpisz
21 stycznia 2016, 17:00
@KingsMax: puk puk
Odpisz
22 stycznia 2016, 14:57
Kto tam?
Odpisz
22 stycznia 2016, 15:13
@KingsMax: Gówno
Odpisz
22 stycznia 2016, 15:19
Smacznego, choć ja osobiście go nie lubię.
Odpisz
21 stycznia 2016, 22:52
Mój nowy wnuk ;')
Odpisz
20 stycznia 2016, 17:47
Kylo został źle wykreowany. Zamiast złego i inteligentnego dostaliśmy niestabilnego emocjonalnie dzieciaka którego nawet zwykły szturmowiec ignoruje. Nawet jeśli Rey ma niezwykłą moc to to że pokonała Kylo (który jest wnukiem Anakina i wywodzi się z rodziny gdzie moc jest bardzo silna i był szkolny przez Luka) wyszło bardziej zabawnie niż groźnie.
Odpisz
20 stycznia 2016, 19:16
I jeszcze dał się postrzelić Futrzakowi, a potem w walce na miecze z Finnem sobie nie radził chodź mógł go zatrzymać i udusić sama mocą, a zamiast tego znów oberwał.
Odpisz
20 stycznia 2016, 19:59
@TheGreatcat: Ja rozumiem że to Disney i że dobro musi zwyciężyć ale tu niektóre sceny i postacie były naprawdę naciągane.
Odpisz
20 stycznia 2016, 20:59
Rey to prawdopodobnie jego siosta :c
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:11
@Alketezer: w wersje z siostrą wątpię bardziej już kuzynka. Bo nie wierzę że Leia oddala by własną córkę.
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2016, 21:14
Coś lub ktoś mógł ją zmusić , poza tym bardziej ufam komiksom
Odpisz
20 stycznia 2016, 22:00
@Alketezer: ja niby też ale jeśli nie ma ich trzeciego syna Anakina który był w komiksie a Ben nie jest synem Luka tylko Hana i Lei to już naprawdę nie wiem w co wierzyć...
Odpisz
20 stycznia 2016, 22:31
Zdaje się że po prostu wymyślili własną fabułę nie związaną z książkami czy innymi elementami uniwersum. W przeciwnym wypadku mogli by którąś z gotowych ksiązek wykorzystać ale musieli by zapłacić za prawa do ekranizacji..... więc kasa zadecydowała.
Odpisz
20 stycznia 2016, 22:58
@TheGreatcat: Ta, ponoć to co z EU się nie zgadzało z ich wizją odsunęli na bok i stworzyli z tego "Legends". Więc część książek i komiksów jest teraz niekanoniczna
Odpisz
20 stycznia 2016, 22:59
↑ kom wyżej ↑
Odpisz
21 stycznia 2016, 17:55
@SetAbominae: wolała bym żaby fabuła była jak w komiksach i książkach bo jest moim zdaniem naprawdę świetna.I bardziej wiarygodna...
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2016, 19:58
Ben w komiksie nie był synen Hana , ale podoba mi się opcja że Rey mogła być córką Mary Jade i Luke'a :D
Odpisz
21 stycznia 2016, 22:27
Szczerze, to o EU wiem tylko z angielskiej wiki, bo nie chce mi się szukać komiksów, ale zgadzam się
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:40
nie przesadzajmy
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:32
Ale nie obrażaj Nie życzę sobie tego
Odpisz
20 stycznia 2016, 18:17
And his name is...
Odpisz
20 stycznia 2016, 18:18
@Dark123456: Traitor cena
Odpisz
20 stycznia 2016, 19:18
@Polak123pl: tu tu tu tuuuuu
Odpisz
20 stycznia 2016, 17:44
A to słowo to.. (głos reklamy polsatu)
Odpisz
20 stycznia 2016, 17:05
nasz nowy bobba fet
Odpisz
19 stycznia 2016, 11:52
FN-2199 (znany jako TR-8R): "traitor"
Odpisz
19 stycznia 2016, 17:53
@MrocznyMuffinek: FN to Finn :P
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2016, 22:14
Ehhh FN-2199 to TR-8R. Pajace, ktore znaja go tylko jako tr-8r (tr-eight-r) dali mi lapki w dol, ale jakby zglebili sie to wiedzieliby, ze ich ulubiony obronca lojalnosci nazywa sie FN-2199. Ja w swoim kom nie mowilem nic o Finnie. FN-xxxx to nazwy kodowe szturmowcow.
Odpisz
20 stycznia 2016, 14:58
@MrocznyMuffinek: FN-2199 to jest Finn, Spoiler! Poe wymyślił imię właśnie od FN :P
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2016, 17:06
@MrocznyMuffinek: Oglądałeś w ogóle film? To FN-2199 zdradził, czyli Finn.
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2016, 17:09
On ma racje. TR-8R to FN-2199. Wpisz sobie w google grafika. Wyskoczy Ci właśnie ten Szturmowiec. Kolega na prawdę ma rację, a my jesteśmy w błędzie. Również dobrze określił sposób nazewnictwa szturmowców. Każdy (raczej każdy) zaczyna się od liter FN. Identyfikator Fina to: FN-2187.
Odpisz
20 stycznia 2016, 17:11
@sylwon1234: A ty oglądałeś go uważnie? FN-2199 to właśnie szturmowiec widoczny na górze. On dobrze mówi. Wpisz to sobie w grafice google. Nie wyskoczy, czy Fin tylko TR-8R. (FN-2199 to oficjalny kod identyfikacyjny tego szturmowca.)
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2016, 17:12
@sylwon1234: Nie. FN-2199 to oficjalny identyfikator TR-8R. On ma racje. Wpisz sobie ten identyfikator w google grafika. A identyfikator Fina to FN-2187.
Odpisz
20 stycznia 2016, 17:15
@Szymon123PL: TR-8R to ten co krzyczy Traitor :P
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2016, 17:17
*FACEPALM* Do jasnej cholery... On ma oficjalny identyfikator w uniwersum, który brzmi: FN-2199. Został nazwany TR-8R przez fanów. Identyfikator Finna to: FN-2187, a identyfikator TR-8R to: FN-2199. Poszukajcie sobie tego i zbadajcie temat zanim się wypowiecie... Błagam was ludzie...
Odpisz
20 stycznia 2016, 17:21
@Szymon123PL: Te je**ne liczby po FN mi się popie**oliły przepraszam ;-;
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2016, 17:23
@sylwon1234: *Ekhem* "Oglądałeś w ogóle film? ". Pozwolę sobie Cie zacytować.
Odpisz
20 stycznia 2016, 17:29
@Szymon123PL: Ups, mały fail. Masz rację, liczby mi się pomyliły. Musku stahp.
Odpisz