Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przypałowo
Co za przypadek
Powodzenia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2016, 15:14
Nie jestem pewien czy to znak wodny czy może celowy zabieg obrazka.
Odpisz
18 marca 2016, 21:23
@Szymon2301: Też tak pomyślałam.
Odpisz
18 marca 2016, 22:09
dzieki ci wielkie sprawiłaś mi ogromną radość kiedy zobaczyłem że mam 1 nowe powiadomienie
Odpisz
23 grudnia 2016, 14:08
@Szymon2301: Ja też ci odpiszę.
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:02
@Izuchna: dziękuje ci
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:08
@Szymon2301: LoL ty żyjesz O.o
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2016, 18:11
@Izuchna: jak najbardziej. dlaczego miałbym nie żyć?
Odpisz
23 grudnia 2016, 18:44
@Szymon2301: No ale na jeja hehz
Odpisz
23 grudnia 2016, 19:11
@Izuchna: na jeja jestem każdego dnia bez wyjątku
Odpisz
18 czerwca 2018, 17:30
@Szymon2301: Lata mijają, a życie upływa.
Odpisz
23 lutego 2019, 23:05
@TrueStoryGuy: Starych czasów nie odzyskasz już
Odpisz
4 czerwca 2021, 07:02
@Szymon2301: więc tatyczne powiadomienie
Odpisz
16 sierpnia 2021, 11:39
@Szymon2301: żyjesz ?
Odpisz
14 listopada 2020, 17:31
i jeszcze ten napis lol
Odpisz
25 sierpnia 2017, 17:11
widzę tutaj logo jeja
Odpisz
23 grudnia 2016, 14:10
Czyli większość tapet na szkolnych komputerach...
Odpisz
31 stycznia 2016, 20:09
kto widzi napis "Jeja"?(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 stycznia 2016, 20:24
@ImALittleDemon12: Ja
Odpisz
31 stycznia 2016, 20:34
@ImALittleDemon12: ja
Odpisz
1 lutego 2016, 15:32
@ImALittleDemon12: Ja.
Odpisz
24 maja 2016, 17:45
@ImALittleDemon12: ja
Odpisz
1 lutego 2016, 15:32
Oczoje**y obrazek. Ukryte jeja.
Odpisz
31 stycznia 2016, 20:29
Widze że nie tylko ja używam win 7
Odpisz
19 stycznia 2016, 11:04
Ałć.
Odpisz
19 stycznia 2016, 11:07
@Krzyniu: Polecisz jakąś stronkę z tapetami? Bo nie mam nic oprócz tego, a oczy mnie bolą .-.
Odpisz
19 stycznia 2016, 11:09
Wujek Google nie gryzie.
Odpisz
19 stycznia 2016, 11:11
@Jasonicos: Spk. już coś znalazłem, teraz tylko zmienić bo zaczyna mnie to już wku*wiać ;p
Odpisz
31 stycznia 2016, 17:35
alpha,wallhaven.cc
Odpisz
31 stycznia 2016, 17:30
Masochiści...
Odpisz
31 stycznia 2016, 16:58
szału nie ma
Odpisz
31 stycznia 2016, 16:36
Odpisz
31 stycznia 2016, 15:45
Nie ku*wa nie >.<
Odpisz
31 stycznia 2016, 14:05
i to jeja.pl w tle
Odpisz
19 stycznia 2016, 15:55
I ta ikonka tf2 <3
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:12
@xXx_SmasherPL_xXx: to nie TF free to playu
Odpisz
19 stycznia 2016, 22:39
@uberIGGENN: ta zniewaga krwi wymaga
Odpisz
19 stycznia 2016, 23:02
@uberIGGENN: Mylisz się, to jest ikonka tf2.
Odpisz
20 stycznia 2016, 13:57
nopeee
Odpisz
20 stycznia 2016, 14:10
@uberIGGENN: To mój pulpit. Chyba wiem co na nim jest, nieprawdaż?
Odpisz
19 stycznia 2016, 12:13
ale bolą, ała
Odpisz