Ale przecież to chłopak...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Typowy NPC
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2017, 19:25
Undertale spoko ale gorzej z fandomem i ich ,,artyzmem'' włożonym do swych ,,fanartów''
CO NO TO KUR*A JEST NIBY? ARTYZM?? TO?
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2016, 06:48
Nie obrażaj przyszłej mamy...
Odpisz
24 stycznia 2016, 11:39
Can I fap to this? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 stycznia 2016, 19:27
@rozwalgo: zły obrazek
Odpisz
25 stycznia 2016, 16:54
sans nigdy nie będzie dziewczyną to jest najłatwiejszy przeciwnik w grze może zadać tylko 1dmg i jest on możliwy do walki w Genocide run z resztą zrobiono z nim parodię z piosenki stronger than You (sans parody)
Odpisz
20 marca 2016, 14:19
ch*j od spoilerow
Odpisz
21 marca 2016, 07:20
no wiem... na Genocide też można walczyć z Undyne the undying. na neutral i pacifist route walczy się z omega flowey'm
Odpisz
1 kwietnia 2016, 16:20
a na True pacifist route z ASSRIELEM DREMURREM
Odpisz
19 stycznia 2016, 20:04
Fajne żebra
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:20
@lorax12: eee... dzięki? XD
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:26
@Valut_Girl: Ale serio... jaką dietę stosujesz?
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:27
@lorax12: trzy nerki krokodyla morskiego dziennie
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:30
@Valut_Girl: A nie czasem pół butelki ketchupu?
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:31
@lorax12: w sumie stosuję to i to. No wiesz:raz tak raz tak
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:34
@Valut_Girl: Bo ważne są różnorodne posiłki
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:34
@lorax12: właśnie.
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:36
@Valut_Girl: Dobra muszę iść. Flowey jest wredny i chce zniszczyć świat bez bajki na dobranoc
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:37
@lorax12: ok
baj
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:23
@lorax12: Howdy!
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:34
@KacperUE: Howdy! Do you want a cup of tea?
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:37
@lorax12: No, I already have a cup of tea
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:40
@KacperUE: Golden Flowers Tea?
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:54
@lorax12: What? .-.
Odpisz
24 stycznia 2016, 16:00
@KacperUE: Herbatka Asgore'a
Odpisz
24 stycznia 2016, 16:07
@lorax12: Asgore-AS gorszy
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2016, 22:13
@Valut_Girl: ja jadam 3 nerki delfina dziennie i mam ciało baletnicy XD
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2016, 22:17
@Valut_Girl: Focia z dzisiejszego dnia. Jak chcesz to mogę ci więcej pokazać *little lennyface*
Odpisz
24 stycznia 2016, 23:02
⊙﹏⊙
Odpisz
25 stycznia 2016, 06:13
@Valut_Girl: podoba ci się? Bo mam takich fotek więcej ;D
Odpisz
25 stycznia 2016, 11:09
dawaj więcej :D
Odpisz
25 stycznia 2016, 11:12
@Valut_Girl: Selfie!
Odpisz
25 stycznia 2016, 11:29
ło jezu... *spada z krzesła*
Odpisz
25 stycznia 2016, 11:31
@Valut_Girl: suprise XD
Odpisz
25 stycznia 2016, 11:32
a tak wgl to po co ten język...? o.o
Odpisz
25 stycznia 2016, 11:37
@Valut_Girl: nie umiem zrobić dziubka więc język XD
Odpisz
25 stycznia 2016, 11:38
xd
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2016, 11:58
@Valut_Girl: na jeja to normalne :^ XD
Odpisz
25 stycznia 2016, 12:06
XD
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2016, 12:12
@Valut_Girl: nom... Masz jakieś swoje fajne fotki? XP
Odpisz
25 stycznia 2016, 12:12
raczej ich nie udostępniam XD
Odpisz
25 stycznia 2016, 12:13
@Valut_Girl: ok XD
Odpisz
25 stycznia 2016, 12:16
no chyba że bardzo chceż xd
Odpisz
25 stycznia 2016, 12:17
@Valut_Girl: chociaż jednom XD
Odpisz
25 stycznia 2016, 12:20
ok xd
Odpisz
25 stycznia 2016, 12:21
@Valut_Girl: o ku*wa *spada z sofy* cool!
Odpisz
25 stycznia 2016, 12:21
dzięki xd
Odpisz
25 stycznia 2016, 12:23
@Valut_Girl: fajnie się gadało, ale muszę iść. Umówimy się na kiedyś?
Odpisz
25 stycznia 2016, 12:23
ołkej
Odpisz
25 stycznia 2016, 12:23
@Valut_Girl: to do zobaczenia!
Odpisz
25 stycznia 2016, 12:24
Baj!
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:00
Ban bo cycki jej widać ;-;
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:30
@Sebzer: na jeja to normalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 stycznia 2016, 15:15
@Sebzer: Więc dlatego jest główna
Odpisz
24 stycznia 2016, 12:23
Ja jej nigdy nie widziałem. To dowód na to że autor wybiera przypadkowych użytkowników a nie prawdziwe sławy.
(takie jak ja)
Odpisz
24 stycznia 2016, 12:26
@Frutti56: ta skromność...
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2016, 12:47
@Frutti56: Porshe cię, przy blasku mojej sławy można się opalać
Odpisz
24 stycznia 2016, 14:44
@Frutti56: Ciebie pierwszy raz widzę...
Odpisz
24 stycznia 2016, 15:13
@Frutti56: jakoś widzę cię 1 raz
Odpisz
24 stycznia 2016, 15:40
@Frutti56: kim ty jesteś
Odpisz
24 stycznia 2016, 15:48
@mrklorens: Nie pamiętasz? Chodziliśmy razem do podstawówki, to ja zawsze podkradałem ci kredki a ty myślałeś że to Jarek z II a
Odpisz
24 stycznia 2016, 15:51
@Frutti56: nie przypominam tego sobie
zwłaszcza że mistrz mnie uczył
Odpisz
24 stycznia 2016, 15:59
@Frutti56: Co ku*wa? ;-; Ja nawet was nie znam O_o
Odpisz
24 stycznia 2016, 13:13
O geez,już sobie wyobrażam Sansa jako babę...W final battle na Genocide oprócz jego w cholerę trudnych skilli to jeszcze babska furia ;___;
Odpisz
24 stycznia 2016, 11:52
Nie znam :v
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2016, 12:47
nawet ona? ;_;
już nikt o mnie nie pamięta, utonąłem w nowych jejowiczach ;-;
Odpisz
19 stycznia 2016, 12:49
@UkradliMiNick: sokojne kiedys będziesz
Odpisz
19 stycznia 2016, 14:33
@UkradliMiNick: Ciebie nie da się nie znać :P
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:32
@UkradliMiNick: Jak ja byłem to każdy będzie.
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:53
@UkradliMiNick: Nie przejmuj się! Mój reporter, który był pierwszy, to usunięto ;-;
Odpisz
24 stycznia 2016, 11:47
@jarek200211: Hahahhahaha ;-;
Odpisz
19 stycznia 2016, 13:25
ona jest serio wszędzie xd (dzięki za ten widok ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:30
@Sans_The_Skeleton: You have to kill the lamb (translator I fucked up) ...
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:47
@KacperUE: Na pierwszą myśl jak luknełam na twój komentarz (nie czytałam) zrozumiałam że srasz na translator haha ;_;
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:52
@JapanBall: aha;_;
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:49
mg wystąpić ;-;?
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:29
Widać, że robiła to na poważnie.
(Gdy Sans nie ma oczu {Tych kropek} to jest poważny.... Nieźle)
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:29
Ten uczuć kiedy wszyscy chcą być w jego komiksach ale boją się to napisać bo dostaną łapki w dół..
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:24
Sir Dan pewnie teraz fapie
Odpisz