Jak przyprawić o zawał kumpla z pracy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ładne rzeczy
Fajnie że odpowiedzieli
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2019, 19:40
Jak to zobaczyłem to sie obsrałem 😵😵😵😵😵😵😵😨😨😨😱😱😱😰😰
Odpisz
29 lipca 2018, 14:27
już by była na mnie zła bo zawsze daje kopa w biurko
Odpisz
20 stycznia 2016, 20:47
Może jestem dziwny, ale moim zdaniem ona nie jest straszna, a raczej w pewnym stopniu urocza.
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:17
@KingsMax: właśnie przypomniałeś mi o kurczoku
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:23
@ozi12: ???
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:24
@KingsMax: znasz kurczoka?
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:27
@ozi12: Wiem o kim mowa, ale nie wiem czemu go tobie przypomniałem.
Akurat w tej twarzy jest coś uroczego, jakby dziecko, które zawsze żyło w metrze, nagle zobaczyło powierzchnie. (Metro2033)
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:30
@KingsMax: do końca sam nie wiem, ale od razu pomyślałem o kurczoku piszącym: moja słodziacka
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:31
@ozi12: ;-; Za bardzo ci on wszedł w pamięć.
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:33
@KingsMax: tak ;___;
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:49
@ozi12: pamiętam jak mi wysyłał teksty typu "ty moja słodziaczkę :3" ;_;
Odpisz
21 stycznia 2016, 08:12
@ozi12: Resetuj mózg! TERAAAZ!
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:31
ok
.
.
..
eee... kim jesteś?
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:38
@ozi12: Hmmm... pytasz się kim jestem? No dobra....
Jestem randomowym gościem z internetu który pisze komentarze na jeja, youtubie.
Przebywam również w miejscu zwanym ''szkoła''.
Teraz już wiesz kim jestem?
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:41
co to ten cały internet?
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:43
@ozi12: Nie rozumiem?
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:45
przecież zresetowałem sobie mózg i nic nie pamiętam, ale teraz już popsułeś zabawę
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:46
@ozi12: już rozumiem, internet to wieeeeeelka dziwna rzecz... I PAMIĘTAJ! Zawsze pisz ''róham cjebje'' gdy kogoś widzisz.
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:47
róham cjebje
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:48
@ozi12: kurna, dzięki że przeszkodziłeś w szukaniu moich porn... to znaczy obrazka ;-;
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:49
porno obrazka?
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:50
@ozi12: nie! Porno jest dla dzieci! um... yy... a Kucyki Pony... dla... dorosłych?
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:52
miało być odwrotnie a niestety stało się tak...
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:52
@ozi12: yyyy... mnie tu nie było?
*BOMBA DYMNA*
Odpisz
21 stycznia 2016, 11:54
*dmuch*
Odpisz
21 stycznia 2016, 08:21
Czyżby Kayako?
Odpisz
21 stycznia 2016, 10:34
Tak xD
Odpisz
20 stycznia 2016, 20:06
W końcu będzie mieć dziewczynę.
Odpisz
21 stycznia 2016, 07:23
@AZKABANA: pod biórkiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 stycznia 2016, 23:19
Gdyby kogoś to interesowało:
Grudge 3: Powrót klątwy
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:50
proszę mnie tu ku*wa nie straszyć, tak?
Odpisz
20 stycznia 2016, 20:11
raczej by się podniecił...
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:32
@UkradliMiNick: Co podniecającego jest w spętanych kablach ?
Odpisz
20 stycznia 2016, 20:10
Ja bym się bał BIG buta na twarzy od kolegi
Odpisz
20 stycznia 2016, 20:41
@wiking101: no właśnie żarty polegające na straszeniu mogą się źle skończyć
Odpisz
20 stycznia 2016, 20:21
Jezus Maria! Przepełniony kosz i poplątane kable!
Odpisz
20 stycznia 2016, 20:05
Ja bym się na pewno wystraszyła😞
Odpisz
21 stycznia 2016, 08:36
@juleczkag5: No widzisz
Odpisz
21 stycznia 2016, 09:14
@Nela2123: Nom ogląda się za dużo horrorów 😞
Odpisz
21 stycznia 2016, 09:17
@juleczkag5: Troll? Czy nowa na jeja?
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2016, 09:29
@Nela2123: Nowa nie, troll też nie. O co ci chodzi?
Odpisz
21 stycznia 2016, 09:38
@juleczkag5: O ten tramwaj co nie chodzi.
Odpisz
21 stycznia 2016, 09:42
@Nela2123: Suche. Ale na serio?
Odpisz
21 stycznia 2016, 17:26
@juleczkag5: jesteś głupia, ot co
Odpisz
21 stycznia 2016, 17:36
@Bella113: Nawzajem. Wiesz?
Odpisz
21 stycznia 2016, 17:41
@juleczkag5: widzisz, jest między nami różnica, nie wiesz czy kiedykolwiek napisałam coś głupiego, więc nie możesz mnie osądzać, lub nie powinnaś, a ja widzę, że nawet nie rozumiesz dlaczego ludzie dali ci tak wiele strzałek w dół, i mogę śmiało to stwierdzić
Odpisz
21 stycznia 2016, 18:25
@Bella113: Ok sorry. Wybacz mi please. Nie lubię się kłócić. Łapka w górę?😊
Odpisz
21 stycznia 2016, 19:12
@Bella113: A ja niby co głupiego napisałam?!
Odpisz
28 stycznia 2016, 18:13
@juleczkag5: czy ty masz jakieś rozdwojenie jaźni że najpierw piszesz, że już spoko a potem znowu wszczynasz kłótnie?
(taka rada, nie powinno się wplatać obcojęzycznych słów w polskie zdania jeśli nie są one zapożyczeniami)
Odpisz
28 stycznia 2016, 22:10
@Bella113: Tak. Miałam już przepraszać za to, ale przypomniało mi się że nic złego nie napisałam.
Odpisz