Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar UwUkurde

22 października 2019, 19:40

Jak to zobaczyłem to sie obsrałem 😵😵😵😵😵😵😵😨😨😨😱😱😱😰😰

Avatar ziomy44

29 lipca 2018, 14:27

już by była na mnie zła bo zawsze daje kopa w biurko

Avatar KingsMax

20 stycznia 2016, 20:47

Może jestem dziwny, ale moim zdaniem ona nie jest straszna, a raczej w pewnym stopniu urocza.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 11:52

@ozi12: yyyy... mnie tu nie było?

*BOMBA DYMNA*

Avatar ozi12

21 stycznia 2016, 11:54

*dmuch*

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 08:21

Czyżby Kayako?

Avatar HuboX600

21 stycznia 2016, 10:34

Tak xD

Avatar AZKABANA

20 stycznia 2016, 20:06

W końcu będzie mieć dziewczynę.

Avatar pan_hejter

21 stycznia 2016, 07:23

@AZKABANA: pod biórkiem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Mikrus19

20 stycznia 2016, 23:19

Gdyby kogoś to interesowało:
Grudge 3: Powrót klątwy

Avatar Edward713

20 stycznia 2016, 21:50

proszę mnie tu ku*wa nie straszyć, tak?

Avatar UkradliMiNick

20 stycznia 2016, 20:11

raczej by się podniecił...

Avatar pawelek9889

20 stycznia 2016, 21:32

@UkradliMiNick: Co podniecającego jest w spętanych kablach ?

Avatar wiking101

20 stycznia 2016, 20:10

Ja bym się bał BIG buta na twarzy od kolegi

Avatar mrklorens

20 stycznia 2016, 20:41

@wiking101: no właśnie żarty polegające na straszeniu mogą się źle skończyć

Avatar pawelek9889

20 stycznia 2016, 20:21

Jezus Maria! Przepełniony kosz i poplątane kable!

Avatar juleczkag5

20 stycznia 2016, 20:05

Ja bym się na pewno wystraszyła😞

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Bella113

28 stycznia 2016, 18:13

@juleczkag5: czy ty masz jakieś rozdwojenie jaźni że najpierw piszesz, że już spoko a potem znowu wszczynasz kłótnie?
(taka rada, nie powinno się wplatać obcojęzycznych słów w polskie zdania jeśli nie są one zapożyczeniami)

Avatar juleczkag5

28 stycznia 2016, 22:10

@Bella113: Tak. Miałam już przepraszać za to, ale przypomniało mi się że nic złego nie napisałam.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niegrzeczny Oskarek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ładne rzeczy

Fajnie że odpowiedzieli

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka