Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AyuS_666

9 lutego 2016, 23:27

W można biegać dwa razy w tygodniu przez 15 minut? Czy trzeba zainstalować patch?

Avatar wampirra107

16 marca 2016, 19:20

@AyuS_666: albo 6 razy w tygodniu po 5 min

Avatar Ptys_Mietowy

9 lutego 2016, 12:09

Nie, chodzi o to że to jest dystans na który producent daje dwuletnią gwarancję. To są buty za 60zł, czego się spodziewać? takie buty do biegania 5 razy w tygodniu kosztują 8 razy tyle ;)

Avatar konbed

9 lutego 2016, 10:50

A co jakbym kupił sobie kapcie?
"przeznaczone do szlajania się po kuchni przez 15 minut 2 razy w tygodniu" ;-;
Stracę dom. jak nic.

Avatar messi16

9 lutego 2016, 09:32

Znam ten sklep, to jest decathlon, tam zawsze tak pisze przy butach np.: do grania w piłkę na hali 2 razy w tygodniu.

Avatar Kideu

9 lutego 2016, 08:03

Jeśli przekroczysz to się zniszczą...

Avatar Eileeen

9 lutego 2016, 08:00

Nieśmieszne :x

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2016, 07:11

Nie będziesz mi mówił, jak mam żyć.

Avatar ALKATRAZ

9 lutego 2016, 07:08

czyli po autostradzie też

Avatar
Captain_0bvious

9 lutego 2016, 06:35

Po asfalcie trzeba biegać częściej.
.
.
.
.
.
.
.
Inaczej rower Ci ukradnie

Avatar Corpusemi

19 stycznia 2016, 17:03

Jeśli przekroczysz wyznaczony limit, świat czeka zagłada.

Avatar ozi12

19 stycznia 2016, 17:06

@Corpusemi: jeśli będziesz biegał za mało to też

Avatar OMGZosiaIdzie

19 stycznia 2016, 16:23

Nie, serio nie rozumiem, z czego mam śmiechać?

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2016, 16:25

@OMGZosiaIdzie: Masz zaznaczone w ramce

Avatar OMGZosiaIdzie

20 stycznia 2016, 00:16

przeznaczone do biegania po asfalcie raz w tygodniu przez 30 minut. Ok.
Ja nie widzę tu nic do śmiechania.
Po asfalcie, czyli niezbyt dobra podeszwa do biegania terenowego.
Raz w tygodniu przez 30 minut? Czyli nie są zbyt wytrzymałe, słaba jakość, tyle.
Nie śmiecham.

Avatar damian2500

9 lutego 2016, 10:54

@OMGZosiaIdzie: Chodzi o to, że dużo ludzi kupuje buty sportowe, a potem i tak biegają raz w tygodniu, bo im się nie chce.

Avatar damian2500

9 lutego 2016, 10:54

@OMGZosiaIdzie: Chodzi o to, że dużo ludzi kupuje buty sportowe, a potem i tak biegają raz w tygodniu, bo im się nie chce.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Angielskie śmieszki

Nigdy na to nie wpadną

Nie są aż takie pyszne

Mało znany szczegół

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka