Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobrze czasem się oderwać
Phi!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2016, 14:51
byłooo
Odpisz
9 lutego 2016, 19:27
byo
Odpisz
9 lutego 2016, 16:10
Taki rachunek z 75% VAT... w ch*j drogi...
Odpisz
20 stycznia 2016, 11:47
10/10 bo norek :3
Odpisz
20 stycznia 2016, 11:49
@MAriusz1246: chyba raczej 5/5
Odpisz
20 stycznia 2016, 12:18
@Reichtangle:
10/10=
10
---=
10
5
--=
5
5/5
Mógł też powiedzieć 10/10 ponieważ 10/10=5/5.
Odpisz
20 stycznia 2016, 13:05
@NoszKurnaJakSieNazwac: 737383/737383
Odpisz
20 stycznia 2016, 13:47
@Krzyniu: Też pasuje
Odpisz
9 lutego 2016, 14:29
@NoszKurnaJakSieNazwac: 10/5
Odpisz
9 lutego 2016, 16:08
@Jem_zupe: Nope
Odpisz
9 lutego 2016, 14:44
Kurde jak ja to lubiłem oglądać albo 13 posterunek lub w11
Odpisz
9 lutego 2016, 13:31
Teraz oglądam se Miodowe Lata tv6
Odpisz