Niezła próba, Matematyko, ale nadal Cię nie lubię!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Cel namierzony
Nieuczciwa ocena
Hobby dla faceta
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2016, 11:02
Ja tam lubię matematykę, nie trzeba się praktycznie przygotowywać na sprawdziany.
Odpisz
30 stycznia 2016, 11:21
@dustin2001: Niezłe żarty
Odpisz
30 stycznia 2016, 11:23
@RobsonPlay: Ale to prawda.
Odpisz
30 stycznia 2016, 11:28
@dustin2001: Popieram, matma to przedmiot na myślenie logiczne. Są tablice, jest kalkulator i tylko trzeba pomyśleć.
Odpisz
30 stycznia 2016, 12:11
@dustin2001: Wierzę ci
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
O ile chodzisz do 3 podstawówki !
Odpisz
30 stycznia 2016, 13:00
@andrzejkawa15: Ja chodzę do 2 gimnazjum i nadal nie uczę się do testów z matematyki...
Odpisz
30 stycznia 2016, 15:58
@saper123: Schodki zaczynają się w liceum na rozszerzeniu, kiedy napiszesz że pierwiastek z 81 to 9. To jest błąd.
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:18
@RobsonPlay: Prawda toż to jest.
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:18
@andrzejkawa15: Druga gimnazjum.
Odpisz
30 stycznia 2016, 16:20
@Sputnik: Dokładnie.
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2016, 22:44
@saper123: A kto w gimbazjum się uczy maty.
Odpisz
31 stycznia 2016, 22:48
@Dehit: Moi znajomi.
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2016, 06:59
@saper123: Co tu jest do uczenia?
Odpisz
4 maja 2016, 18:23
@dustin2001: no... matma jest spoko. nauczysz się liczyć ,tabliczki mnożenia, i jakiś wzorów i w sumie wszystko.
Odpisz
4 maja 2016, 18:37
@MsCrazyAlex: Tylko potem trzeba wiedzieć, kiedy te wzory Ci się przydadzą.
Odpisz
4 maja 2016, 18:45
@dustin2001: do zdania egzaminów gimnazjalnych- to na pewno. ale są też takie co później też sięprzydadzą
Odpisz
4 maja 2016, 19:04
@MsCrazyAlex: Chodziło mi bardziej, żeby nauczyć się tych wzorów i umieć je wsadzić, to jest ta trudność. Co z tego, że znasz wzory, skoro nie rozwiążesz prostego zadania.
Odpisz
4 maja 2016, 19:55
@dustin2001: acha
Odpisz
4 maja 2016, 21:15
@MsCrazyAlex: Aha...
Odpisz
4 maja 2016, 21:26
@dustin2001: ....
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2016, 21:50
@MsCrazyAlex: Widzę, że to daleko nie zajdzie.
Która klasa? Poziom?
Odpisz
5 maja 2016, 18:09
@dustin2001: 1 klasa gimnazjum
Odpisz
5 maja 2016, 18:10
@MsCrazyAlex: No to, nadal łatwo.
Odpisz
5 maja 2016, 18:11
@dustin2001: wiem.
Odpisz
5 maja 2016, 18:17
@MsCrazyAlex: Druga klasa też będzie łatwa...
I wzory nawet będą przydatne!
Odpisz
5 maja 2016, 18:20
@dustin2001: być może tak...
Odpisz
5 maja 2016, 18:29
@MsCrazyAlex: Jestem pewny.
Odpisz
30 stycznia 2016, 14:59
Są urodziny jakiegoś dzieciaka tata powiedział że kupi kontroler , 10:30 są jego urodziny nadal i tata mu właśnie wręcza ten kontroler a to było w 23.05.2014. Chcieli go włączyć. Dzieciak gra.
Dzieciak : Tato a ten kontroler nie działa
Dzieciak wypieprzył kontroler przez okno i żyli długo i szczęśliwie
Odpisz
30 stycznia 2016, 11:08
Not Today, matematic.
Odpisz
20 stycznia 2016, 23:00
"Twoja stara gra na kalkulatorze" nabiera znaczenia
Odpisz
20 stycznia 2016, 22:47
Na pada to mija się z celem, ale joystick... to byłoby coś.
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:17
taka ciekawsotka, są takie kalkulatory które są tak naprawdę mini komputerami i niektórzy dali radę odpalić dooma co prawda lagi w ch*j, obraz gorszy niż na czarnobiałym telewizorze twojego pradziadka ale działało
Odpisz
20 stycznia 2016, 22:19
@bylejakbylegdzie: było takie coś że odpalili starego andka na kalkulatorze
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:20
Pójdzie na tym GTA V ???
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:29
@voggi: może
Odpisz
20 stycznia 2016, 20:57
Pójdzie Fallout 4?
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:08
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Wiedźmin napewno. Tylko który...
Odpisz
20 stycznia 2016, 21:09
@sylwon1234: Myślę, że czwórka pójdzie na ultra.
Odpisz