Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Miguelp

25 stycznia 2016, 16:40

O Boże czemu tak się tych Arabów czepiacie uszanujcie ich kulturę dla nich to pewnie znaczy coś miłego.

Avatar PoProstuWojtek

19 sierpnia 2019, 21:08

@Miguelp: Pewnie bait ale...

Avatar Miguelp

10 września 2019, 01:26

@PoProstuWojtek: to było dawno temu aaaa

Avatar Broski

22 stycznia 2016, 22:54

Ktoś jeszcze czyta ten szajs?

Avatar matiExtreme

22 stycznia 2016, 10:34

AAAAAAAA
to dlatego pszczoły nie chorują !

Avatar Miuosh

22 stycznia 2016, 08:51

Seksuolog to wie :D

Avatar romanow

Edytowano - 22 stycznia 2016, 07:42

Kto rano bzyka tego choroba nie tyka, za to imigrant cię tyka.

Avatar rozwalgo

21 stycznia 2016, 06:56

Dobry ziomek imigrant.

Rozmnaża dzieci, żeby wyludnienia nie było

Avatar mrkhrova

20 stycznia 2016, 23:42

Nie wierzę w ten tabloid. Jak nisko można upaść?

Avatar Adsai

20 stycznia 2016, 22:30

Kto rano popieprzy ten dzień ma lepszy.

Avatar Toast55

20 stycznia 2016, 22:28

Ale dziecko tyknie Hif.

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2016, 22:07

Bynajmniej ten 3 latek się nie rozchoruje

Avatar Husarz101

20 stycznia 2016, 22:17

Bynajmniej to nie przynajmniej.

Avatar brainiac

21 stycznia 2016, 16:21

@Husarz101: Akurat w tym zdaniu użycie obydwu słów byłoby poprawne :p

Avatar Archeologwinternetach

22 stycznia 2016, 09:05

@brainiac: Bynajmniej.

Avatar brainiac

22 stycznia 2016, 09:20

@Archeologwinternetach: Ależ jak najbardziej. Składnia może trochę dziwna, aczkolwiek zdanie: "Bynajmniej ten 3 latek się nie rozchoruje" jest jak najbardziej poprawne. Znaczy mniej więcej to samo co: "W takim razie ten 3-latek już na pewno się nie rozchoruje".

Avatar Archeologwinternetach

22 stycznia 2016, 09:22

@brainiac: Ja głupi myślałem, że bynajmniej to zaprzeczenie.

Avatar Archeologwinternetach

22 stycznia 2016, 09:22

@brainiac: bynajmniej I «partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie.»
bynajmniej II «wykrzyknik będący przeczącą odpowiedzią na pytanie, np. Czy to wszystko? – Bynajmniej.»
Nawet trochę miałem rację.

Avatar brainiac

22 stycznia 2016, 10:11

@Archeologwinternetach: Najprościej mówiąc, "bynajmniej" to po prostu wzmocnienie zaprzeczenia. Możemy je wstawić w niemal każdym miejscu zdania przeczącego i będzie poprawnie. Chociaż nierzadko nada to zdaniu dziwny wydźwięk, jak na tym przykładzie. Chociaż domyślam się, że Crunky w tym przypadku miała na myśli jednak "przynajmniej" ;p

Avatar Shadow_cat

5 marca 2016, 12:20

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trzeba brać osobną torbę

Pilne

Młodzi gniewni

Można, tylko trzeba wstawać rano

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka