Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Fajnie że odpowiedzieli
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tymi się chodzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2016, 14:20
Proszszsz...
http://www.obrazki.jeja.pl/20217,zbroja-dla-kobiety.html
Koniec sierpnia 2012.
Odpisz
17 lutego 2017, 08:24
@Dark_Dante: Potwierdzam.
Odpisz
24 maja 2017, 15:37
@Archeologwinternetach: Nom
Odpisz
25 maja 2017, 05:41
Aha.
Odpisz
28 stycznia 2016, 16:11
3 znaki wodne. Nieźle.
Odpisz
21 stycznia 2016, 13:53
Udławiłbym sie bułką...
Nigdy więcej nie bede jesc przegladajac jeja ;-;
Odpisz
21 stycznia 2016, 14:30
@Sebzer: Także polecam nic nie pić •-•
Odpisz
21 stycznia 2016, 14:31
życie bez alkoholu to nie życie.
Odpisz
28 stycznia 2016, 11:01
@Sebzer: Dobrze że nie cudzą (づಠ ͜ʖಠ)づ
Odpisz
28 stycznia 2016, 11:43
@pan_hejter: Życie bez alkocholu to życie normalnego człowieka
Odpisz
28 stycznia 2016, 11:59
@Sebzer: Na kacu też nie polecam (prawie zwróciłem to co wczoraj wypiłem)
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2016, 12:00
@Ch4rles: Czyli jeśli napiję się piwa na imprezie, to znaczy, że jestem nienormalny?
Odpisz
28 stycznia 2016, 12:20
@Jasonicos: Sam pije (Umiarkowanie na jakiejs imprezie) ale też zależy ile (2-3 piwka na miesiąc nikomu nie zaszkodzą ale więcej to już można mówić na tą osobe nie normalna)no chyba że student to inna sprawa ;)
Odpisz
28 stycznia 2016, 12:24
@Ch4rles: 2-3 piwka to jest takie easy na imprezke z kilkoma kumplami.
Odpisz
28 stycznia 2016, 12:35
@Jasonicos: Jesteś Jasonicos z Tb nic nie wiadomo ;)
Odpisz
28 stycznia 2016, 13:14
@Ch4rles: *alkoholu* Moja misja jest tu skończona.
Odpisz
28 stycznia 2016, 13:47
@pan_hejter: Tylko najpierw trzeba miec skończone 18 lat :v
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2016, 14:00
@Ch4rles: oczywiście. A piractwo to kradzież.
Odpisz
28 stycznia 2016, 11:50
Taka spina a to najczęściej zależy od uniwersum. Bo w grze TERA wszystko zależy od rasy i klasy. I jeszcze to że jeśli te laski potrafią strzelać z palca piorunami to czemu nie taka zbroja. O i jeszcze tu poruszony temat że jeśli dziewczyny są słabsze siłowo to nie powinny nosić full pancerza bo będzie im ciężko + w postaciach damskich fantasy polega się raczej na zwinności.
Odpisz
28 stycznia 2016, 11:14
Nie jestem pewien ale chyba było.
Odpisz
21 stycznia 2016, 16:36
I właśnie dlatego zawsze gram dziewczynami
Odpisz
21 stycznia 2016, 16:17
Ponoć zbroje kobiet tak wyglądają żeby twórcy gier mogli pooglądać sobie cosplaye
Odpisz
21 stycznia 2016, 16:17
Odpisz
21 stycznia 2016, 14:47
ja bym od razu dal wielką metalową zbrone w wersji dla kobiet
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2016, 14:33
Bo tu trzeba unikać ciosów i parować, na łatwizne by się chciało iść, to pod tanka iść trzeba było.
Odpisz