Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dark_Dante

28 stycznia 2016, 14:20

Avatar Archeologwinternetach

17 lutego 2017, 08:24

@Dark_Dante: Potwierdzam.

Avatar
kroganin

24 maja 2017, 15:37

Avatar Archeologwinternetach

25 maja 2017, 05:41

Aha.

Avatar MlKicia

28 stycznia 2016, 16:11

3 znaki wodne. Nieźle.

Avatar Sebzer

21 stycznia 2016, 13:53

Udławiłbym sie bułką...
Nigdy więcej nie bede jesc przegladajac jeja ;-;

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 14:30

@Sebzer: Także polecam nic nie pić •-•

Avatar pan_hejter

21 stycznia 2016, 14:31

życie bez alkoholu to nie życie.

Avatar FreezyPop

28 stycznia 2016, 11:01

@Sebzer: Dobrze że nie cudzą (づಠ ͜ʖಠ)づ

Avatar Ch4rles

28 stycznia 2016, 11:43

@pan_hejter: Życie bez alkocholu to życie normalnego człowieka

Avatar DDGKeu

28 stycznia 2016, 11:59

@Sebzer: Na kacu też nie polecam (prawie zwróciłem to co wczoraj wypiłem)

Avatar Jasonicos

Edytowano - 28 stycznia 2016, 12:00

@Ch4rles: Czyli jeśli napiję się piwa na imprezie, to znaczy, że jestem nienormalny?

Avatar Ch4rles

28 stycznia 2016, 12:20

@Jasonicos: Sam pije (Umiarkowanie na jakiejs imprezie) ale też zależy ile (2-3 piwka na miesiąc nikomu nie zaszkodzą ale więcej to już można mówić na tą osobe nie normalna)no chyba że student to inna sprawa ;)

Avatar pan_hejter

28 stycznia 2016, 12:24

@Ch4rles: 2-3 piwka to jest takie easy na imprezke z kilkoma kumplami.

Avatar Sebzer

28 stycznia 2016, 12:35

@Jasonicos: Jesteś Jasonicos z Tb nic nie wiadomo ;)

Avatar erykhim44

28 stycznia 2016, 13:14

@Ch4rles: *alkoholu* Moja misja jest tu skończona.

Avatar Ch4rles

28 stycznia 2016, 13:47

@pan_hejter: Tylko najpierw trzeba miec skończone 18 lat :v

Avatar pan_hejter

Edytowano - 28 stycznia 2016, 14:00

@Ch4rles: oczywiście. A piractwo to kradzież.

Avatar panther500

28 stycznia 2016, 11:50

Taka spina a to najczęściej zależy od uniwersum. Bo w grze TERA wszystko zależy od rasy i klasy. I jeszcze to że jeśli te laski potrafią strzelać z palca piorunami to czemu nie taka zbroja. O i jeszcze tu poruszony temat że jeśli dziewczyny są słabsze siłowo to nie powinny nosić full pancerza bo będzie im ciężko + w postaciach damskich fantasy polega się raczej na zwinności.

Avatar dawidz1612

28 stycznia 2016, 11:14

Nie jestem pewien ale chyba było.

Avatar Henzej

21 stycznia 2016, 16:36

I właśnie dlatego zawsze gram dziewczynami

Avatar Serzc

21 stycznia 2016, 16:17

Ponoć zbroje kobiet tak wyglądają żeby twórcy gier mogli pooglądać sobie cosplaye

Avatar wampirra107

21 stycznia 2016, 16:17

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2016, 14:47

ja bym od razu dal wielką metalową zbrone w wersji dla kobiet

Avatar pan_hejter

Edytowano - 21 stycznia 2016, 14:33

Bo tu trzeba unikać ciosów i parować, na łatwizne by się chciało iść, to pod tanka iść trzeba było.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Fajnie że odpowiedzieli

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tymi się chodzi

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka