Po co płacić za bilety, no nie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Chciał tylko pomóc
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2016, 23:30
W warszawie w jednym miejscu są bramki do metra, a po prawo od nich jest poprostu szerokie na metr przejście na drugą strone bramek bez blokad czy czegokolwiek.
Odpisz
26 stycznia 2016, 22:47
@popek9001: No tak zawsze tamtędy przechodzę mimo że mam WKM, ale w 2 lini metra już są te ściany które kiedyś kogoś zabiją :D
Odpisz
22 stycznia 2016, 15:15
life hack
Odpisz
22 stycznia 2016, 19:20
@ozi12: Raczej nie bo potem i tak może dostać mandat i więcej straci niż zyskał.
Odpisz
22 stycznia 2016, 21:08
@TheGreatcat: a w metrze nie są raczej takie pustki jak na filmiku
Odpisz
26 stycznia 2016, 10:11
@TheGreatcat: To Szwecja. Ludzie przy bramkach maja wyje**ne na to. 5 osob przechodzi na 1 bilet? Ok. Gorzej jak na kanarow trafi
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2016, 10:15
@ozi12: Zalezy o ktorej i gdzie. Sadzac po ruchomych schodach w dol to linia niebieska
Odpisz
22 stycznia 2016, 16:01
Dobreee
Odpisz