Nieładnie, Google, nieładnie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To by wystarczyło
Cóż za brak szacunku
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2016, 17:25
mi poprawia na odwrót........
Odpisz
19 lutego 2016, 09:34
google to feministka
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
zniszczyć google
Odpisz
19 lutego 2016, 15:04
@daglasio: sorki jednak nie
google to dziewczyna i robi objad nie zauważyłem
Odpisz
14 lutego 2016, 20:22
Ciekawe że nie poprawiło radiA na poprawne radiO !!!
Odpisz
14 lutego 2016, 20:28
@relpol: W języku polskim obie formy są poprawne :)
Odpisz
14 lutego 2016, 20:51
@the_endrju: Niestety "radia" jest niepoprawne. Tak samo jest z np. "kakao", które zawsze jest w tej samej formie.
Odpisz
14 lutego 2016, 22:41
@Youtuber: Człowiek człowiekowi wilkiem, a kakao kakao kakao :-)
Odpisz
15 lutego 2016, 17:05
@Youtuber: Prowadzisz spór z językoznawcą....
Radio jest słowem spolszczonym i odmienia się tak samo jak kakao, choç to drugie tylko w języku potocznym :)
M - Radio, Kakao
D - Radia, Kakaa
C - Radiu, Kakale
B - Radio, Kakao
N - Radiem, Kakaem
Ms - o Radiu, o Kakale
W - Radio, Kakao
Odpisz
18 lutego 2016, 23:20
@the_endrju: Przecież takie odpowiadanie nie ma sensu, bo i tak każdy będzie miał swoje zdanie. U nas polonistka daje banie za twoją odmianę "kakao".
Odpisz
19 lutego 2016, 09:29
@Youtuber: Bo to tylko język potoczny i większość nauczycieli go odrzuca
Odpisz
14 lutego 2016, 21:20
A jak ja piszę np. pisałam to "Czy chodziło ci o: pisałem?" ;-;
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2016, 20:55
<tu powinna być wku*wiona feministka>
Odpisz
21 stycznia 2016, 18:25
Robiłem radio słuchając obiadu.
Odpisz
14 lutego 2016, 20:31
@Fox__: Od kogo bierzesz?
Odpisz
14 lutego 2016, 20:29
Seksistowskie Google xD
Odpisz
14 lutego 2016, 18:51
Dziewczyny lepsze bo hlópaki sa ńefajń
Odpisz
14 lutego 2016, 18:53
@SzarusiaSparkle: troll?
Odpisz
14 lutego 2016, 18:58
@SzarusiaSparkle: a dziewczyny fajne kase zabierają sa ************!
Odpisz
21 stycznia 2016, 15:51
"Feministki pozywają Google za szowinistyczną propagandę"
Odpisz
21 stycznia 2016, 18:39
@KwasDeoksyrybonukleinowy: To dobry sposób na zarabianie.
Odpisz