Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Za co ta premia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2016, 13:21
Tja
"Jeszcze jeden odcinek i ide spać...
*Dwa sezony później*
No dobra, jeszcze tylko jeden"
Odpisz
23 stycznia 2016, 17:22
Przeczytać jeszcze jeden rozdział*
Odpisz
23 stycznia 2016, 17:07
Obejz caly sezon
Odpisz
22 stycznia 2016, 17:58
odwieczny dylemat :D
Odpisz
22 stycznia 2016, 16:44
"Hmm... już 4:00. Nie ma sensu teraz iść spać, to zarzucamy kolejny odcinek" :P.
Odpisz
22 stycznia 2016, 15:53
skąd ja to znam :D
Odpisz
22 stycznia 2016, 12:03
Odcinek!
Odpisz
22 stycznia 2016, 12:19
Za mało. Całą serię!
Odpisz
22 stycznia 2016, 12:20
@juleczkag5: I drugi sezon wraz z dodatkowymi odcinkami!
Odpisz
22 stycznia 2016, 12:21
@Pitrekkk: I jeszcze więcej!
Odpisz
22 stycznia 2016, 12:24
@juleczkag5: Wszystkie zwiastuny kolejnego sezonu na yt :p
Odpisz
22 stycznia 2016, 12:32
@Pitrekkk: I reklamy 😊
Odpisz
22 stycznia 2016, 13:11
@juleczkag5: I jakaś fajna bajka jeszcze.
Odpisz
22 stycznia 2016, 15:00
@Archeologwinternetach: i horrory (Lol ja tylko te horrory)...
Odpisz
22 stycznia 2016, 14:54
mam ten sam dylemat
Odpisz
22 stycznia 2016, 14:22
Odpisz