Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

26 września 2019, 13:59

Mnie nie obchodzą psy i schroniska.

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2016, 18:39

ten szmutny moment, keidy wszyscy gadają o zpejntowanym logu jeja, ale ty przybyłes z przyszłosci i nie wiesz co to za logo

Avatar dandanek05

4 lutego 2016, 15:31

Ma ktos screena tego loga, bo nie widzę xd

Avatar Dexterek

4 lutego 2016, 14:58

Aha, coś nie doczytałem i myślałem że on wpieprza te psy żeby nie zostały uśpione

Avatar rozwalgo

22 stycznia 2016, 09:39

I to logo

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2016, 06:38

@rozwalgo: Jakie logo, bo chyba zmienili?

Avatar SharpNeedle

4 lutego 2016, 09:43

Logo jeja narysowane w paincie.

Avatar Mati129

4 lutego 2016, 09:28

Jakie logo?

Avatar sylwon1234

22 stycznia 2016, 10:47

Jak zdobyć dobrą ocenę obrazka?

Wstaw coś dziwnego. Na przykład zaprojektuj własne logo Jeja. Ale każdy pomysł działa tylko na jedną osobę.

Avatar Peter_PL

4 lutego 2016, 07:14

@sylwon1234: gdzie wy tu logo jeja widzicie?

Avatar sylwon1234

Edytowano - 4 lutego 2016, 08:39

@Peter_PL: Admin najwyraźniej usunął. Gdy widziałem ten obrazek w poczekalni, to na dole było logo jeja wykonane w paincie.

Avatar BlackIkar

22 stycznia 2016, 12:17

Strasznie w demlandowym stylu :P.

Avatar SouthSudanBall

4 lutego 2016, 07:34

@BlackIkar: Bo to demland, tylko ślady tego usunęli.

Avatar RudyArab

4 lutego 2016, 07:04

Tylko ją nie widze tego loga?

Avatar NorthKoreaBall

25 stycznia 2016, 11:02

xD

Avatar SteelFoxi

22 stycznia 2016, 16:10

Kto podpisuje się pod petycją do administracji o zmianę loga??

Avatar SweetGnar

22 stycznia 2016, 15:29

Polać twórcy loga

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2016, 11:10

Ten dylemat czy dać ocenę za komiks czy za logo..

Avatar NoszKurnaJakSieNazwac

22 stycznia 2016, 10:54

5 bo za**biste logo. A komiksu nie czytałem.

Avatar Zygarde

22 stycznia 2016, 09:50

Dat logo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ikony

Rel

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka