Trafiłeś do złego garnizonu...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Z klasą się trzeba urodzić
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2016, 12:08
Szykuj swoje dupsko ( ͡° ͜ʖ ͡°). A ta btw to wlasnie zaczelam ogladac pierwszy sezon .(sorry za brak pl znakow)
Odpisz
6 lutego 2016, 16:04
@Gosia02072002: Fives zginie w 6 sezonie!
Odpisz
6 lutego 2016, 17:20
@Zygarde: you spoiling traitor
Odpisz
6 lutego 2016, 21:22
@Zygarde: Szczerze?Nawet nie wiem jeszcze ktory to.
Odpisz
7 lutego 2016, 07:06
@Gosia02072002: Jeden z lepszych klonów, Ahsoka odejdzie z zakonu, Asajj zdradzi Dooku a Darth Maul zabije Satine.
Odpisz
13 lutego 2016, 08:50
@Zygarde: w którym odc
Odpisz
13 lutego 2016, 09:49
@Snowtrooper: W piątym sezonie, w 6 Fives ginie.
Odpisz
13 lutego 2016, 10:41
@Zygarde: Jak bohater ?
Odpisz
13 lutego 2016, 10:43
@Snowtrooper: Fives zginął bo za dużo wiedział.
Odpisz
14 lutego 2016, 08:34
@Zygarde: Aha ja nawet go polubiłem ale Cody najlepszy
Odpisz
11 kwietnia 2016, 00:32
@Zygarde: ekhm do dooku ja zdradzil ( odp po 2 miesiącach)
Odpisz
9 czerwca 2017, 15:30
@Zygarde: Po drodze zginie echo.
Odpisz
8 lutego 2016, 12:38
tylko ja nie lubiłem tego animowanego gówna?
Odpisz
6 lutego 2016, 12:21
Wg. mnie to była jedyna dobra animowana seria z tego uniwersum
Odpisz
6 lutego 2016, 12:55
@xXx_SmasherPL_xXx: zgadzam się z tobą :)
Odpisz
6 lutego 2016, 14:20
@xXx_SmasherPL_xXx: a znasz pierwsze wojny klonów z 2003
Odpisz
6 lutego 2016, 21:26
@xXx_SmasherPL_xXx: Taaak, zwłaszcza za**biste sku*wienie Grievousa, ingerowanie w przepowiednię Wybrańca czy ten shit z Maulem.
Odpisz
6 lutego 2016, 20:35
Prepare your anus!
Odpisz
6 lutego 2016, 12:43
Sorki, ale ci szturmowcy nawet w niego nie trafią :V
Odpisz
6 lutego 2016, 12:52
@LudzkiGofr: To nie szturmowcy -_-
Odpisz
6 lutego 2016, 12:56
@LudzkiGofr: To nie byli szturmowcy deklu. ;-;
Odpisz
6 lutego 2016, 13:00
@LudzkiGofr: Mam uczulenie na debili *umiera*
Odpisz
6 lutego 2016, 20:39
@LudzkiGofr: Klony trafiały szturmowcy nie jak nie oglądałeś to się nie wypowiadaj na temat seri
Odpisz
22 stycznia 2016, 12:44
Jak ja lubiłem te Star Warsy. \______/
Odpisz
6 lutego 2016, 12:01
Chyba nie jesteś jedyny, więc odstaw to pudło na hejty
Odpisz
22 stycznia 2016, 19:23
Mówić garnizonu klonów cz szturmowców
Odpisz
22 stycznia 2016, 22:08
@wiedzimin123: klonów
Odpisz
22 stycznia 2016, 12:02
Tylko ja nie lubie tych bajek o Star Wars?
Odpisz
22 stycznia 2016, 12:09
@wojtekrozrabiaka: nie
Odpisz
22 stycznia 2016, 12:52
@wojtekrozrabiaka: Jest dużo osób, które za tym nie przepadają, ale wiele też je lubi.
Odpisz
22 stycznia 2016, 17:21
@wojtekrozrabiaka: akurat wojny klonów były spoko
Odpisz
22 stycznia 2016, 18:17
@wojtekrozrabiaka: Wojny klonów jednak fajne ale rebelianci to już gorsze od polskiego dubbingu 1 części star warsów...
Odpisz
6 lutego 2016, 13:42
jeszcze dalej pamiętam ,,zabiją cię jeśli zginiesz"w TVN
Odpisz
6 lutego 2016, 14:59
@irelia1234: No właśnie, przecież wiadomo że się ginie jak cię zabiją, a nie na odwrót.
Odpisz