Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Frustrujące
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2016, 14:53
Żes się cały swiat uczepił urody Kylo Rena i jego aktora...
Okej może pięknoscią nie swieci, ale zagrał nieźle swoją rolę i to chyba wystarczy prawda?
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2016, 21:18
@Drago0328: Dla mnie to prawda. Mundry żeś ty xD !
Odpisz
13 lutego 2016, 21:36
@PrawdziwaRey: Wow, jestem Sithem i jestem mądry.
Odpisz
13 lutego 2016, 21:36
@Drago0328: Lel xD
Odpisz
13 lutego 2016, 21:37
@PrawdziwaRey: Weź tak nie patrz, bo jeszcze Jedi zostanę.
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2016, 21:38
@Drago0328: Ale ja nie patrzę, ale skoro od tego masz zostać Jedi *patrzy głęboko*
Odpisz
13 lutego 2016, 22:34
@PrawdziwaRey: Rey, what are you doing?! REY STAHP
Odpisz
13 lutego 2016, 22:50
@Drago0328: No
Odpisz
14 lutego 2016, 12:18
@PrawdziwaRey: Weź bo się zdenerwuję jak Kylo Ren... *Rozpier*ala wszystko w pobliżu*
Odpisz
14 lutego 2016, 12:23
@Drago0328: *robi krok do tyłu* ogarnij się!
Odpisz
14 lutego 2016, 13:52
@PrawdziwaRey: No bo to trudne... chciało się być Jedi, ale zostało się Sithem!
Odpisz
14 lutego 2016, 14:36
@Drago0328: Rozumiem. Sorry
Odpisz
14 lutego 2016, 15:18
@PrawdziwaRey: No i teraz latam po swiecie i szukam jakis Jedi by ich pozabijać. A po za tym ... GDZIE JEST TEN ZDRAJCA FINN?!
Odpisz
14 lutego 2016, 16:58
@Drago0328: Yyyyy... nnnie wwwiem
Odpisz
14 lutego 2016, 21:50
@PrawdziwaRey: MÓW KOBIETO BO CI TEN SUPER WYPASIONY PODWÓJNY MIECZ ŚWIETLNY W ANUS WSADZĘ!!!!
Odpisz
14 lutego 2016, 21:52
@Drago0328: Czego ty od niego chcesz??!!!
Odpisz
14 lutego 2016, 21:54
@PrawdziwaRey: BO TO ZDRAJCA!!! Ponadto Kylo kazał mi go znaleźć.
Odpisz
14 lutego 2016, 21:56
@Drago0328: Aaaa... jest na Jakku
Odpisz
14 lutego 2016, 21:57
@PrawdziwaRey: Dzięki wielkie. Nie myslałas kiedys nad zostaniem Sithem? Wiesz było wielu Sithów płci żeńskiej. Tak tylko pytam.
Odpisz
14 lutego 2016, 21:58
@Drago0328: Nie.
Odpisz
14 lutego 2016, 22:00
@PrawdziwaRey: Dobra lecę na Jakku, ale jak go tam nie będzie to ci zrobię czystkę Jedi.
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2016, 05:26
@Drago0328: Czystkę? A co to?
Odpisz
15 lutego 2016, 20:39
@PrawdziwaRey: Kojarzysz Dartha Vadera? KIedys był potężnym Jedi, miał przyniesc równowagę mocy itd. Niestety skusiła go potężna strona ciemnej mocy i rozpoczął zabijać Jedi.
Btw. Jak tam twój trening u Luke Skywalkera? Kiedys miałem przyjemnosc popatrzeć mu w oczy... Szkoda tylko że jak wyjąłem mój staffsaber to gdzies spier*olił.
Odpisz
15 lutego 2016, 21:01
@Drago0328: Dobrze. Nie uwierzysz. Luke to CHYBA mój ojciec!
Odpisz
15 lutego 2016, 21:24
@PrawdziwaRey: Em, Rey zmień dilera. Daj mi jego adres to mu wbiję staffsabera w ryj.
Odpisz
15 lutego 2016, 21:29
@Drago0328: Oglądałam teorie SW na yt. Zaraz prześlę Ci kanał
Odpisz
15 lutego 2016, 21:30
@PrawdziwaRey: YT? A CO TO TAKIEGO?! JEST TO MOŻE W KANTYNIE?
Odpisz
15 lutego 2016, 21:34
@Drago0328: Masz internet? Widocznie tak. To zamiast jeja, w taką magiczną wyszukiwarkę wpisz YouTube ( skrótem YouTube jest właśnie yt) i masz pełno filmików to oglądania kiedy chcesz!
Odpisz
15 lutego 2016, 21:44
@PrawdziwaRey: Wypraszam sobie. Wiem co należy wpisać. Jestem Sithem, wiem o wszystkim młoda damo.
Odpisz
15 lutego 2016, 22:17
@Drago0328: Przepraszam najmocniej. Po prostu napisałeś ( jeśli mogę się wyrażać do Pana "ty") że nie wiesz co to yt, więc chciałam pogłębić twą wiedzę.
Odpisz
16 lutego 2016, 13:39
@PrawdziwaRey: Sith mylnym jednak jest... wgl niedługo VIII częsć, może się czegos nauczysz od Skywalkera... Czekam na dobry pojedynek między nami.
Odpisz
16 lutego 2016, 18:08
@Drago0328: Nawzajem
Odpisz
27 stycznia 2016, 14:20
what ??!
Odpisz
26 stycznia 2016, 22:10
Dla mnie to są krańce internetów
Odpisz
25 stycznia 2016, 15:18
Odpisz
25 stycznia 2016, 16:29
@pawelek9889: A Dell xD
Odpisz
25 stycznia 2016, 15:56
Co tu się odje*ało ? ;___;
Odpisz
25 stycznia 2016, 14:40
khajiit nic nie wie khajiit nic nie widzał !
Odpisz
25 stycznia 2016, 14:14
Ej ej ej ale proszę o kilo szacunku a nie !
Odpisz
25 stycznia 2016, 14:17
@Kylo_Ren: *Kylo szacunku. :D
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:27
Aż mi się go szkoda robi. Mam nadzieję, że w następnym filmie będzie lepszym "Nowym Vaderem". Chociaż mi się wydaje, że emocje Kylo zagrał wspaniale.
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:40
@Ruda_Kaczka: Święta racja. Polać mu!
Odpisz
25 stycznia 2016, 14:14
@Ruda_Kaczka: Dzięki
Odpisz
25 stycznia 2016, 14:04
Kylo Ren? Czy to ty?
Odpisz
25 stycznia 2016, 16:30
Nie ku*wa Obi-Wan.
Odpisz
25 stycznia 2016, 16:30
@sylwon1234: nie ku*wa Darth Revan
Odpisz
25 stycznia 2016, 14:01
Gupeke
Odpisz
22 stycznia 2016, 21:51
Właściwie to lubiłem te serię...
Odpisz