Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

10 września 2017, 08:18

umarł. naprawdę dawno temu.

Avatar xAzumiKx

5 lipca 2017, 11:43

Nie żyje

Avatar ResiaPL

7 lutego 2017, 17:38

Nie znam żadnego dziadka ale wiem że jeden nie żyje 😭

Avatar matik711matik

22 stycznia 2016, 16:50

Z tego co widzę jestem jedynym jejowiczem który ma dziadka.

Avatar CedrikDiggory

22 stycznia 2016, 17:04

@matik711matik: ja też mam

Avatar Hank1212

22 stycznia 2016, 19:06

@matik711matik: Też mam :v

Avatar Katrtlen

22 stycznia 2016, 20:05

Avatar gabrysplodowski

23 stycznia 2016, 09:17

Avatar mante

22 stycznia 2016, 18:36

Mój 1 dziadek ma raka..

Avatar KAJZERKA

22 stycznia 2016, 22:44

@mante: Ale żyje? I czy pamiętałeś o nim? Hmm?

Avatar mante

23 stycznia 2016, 09:07

@KAJZERKA: ..

Avatar Swagbob

22 stycznia 2016, 23:16

Ta i pamiętam że nie żyje

Avatar benben7

22 stycznia 2016, 22:53

tak

Avatar psingwin

22 stycznia 2016, 22:46

Mój nie żyje :P

Avatar Olentyna35

22 stycznia 2016, 21:30

nie mam dziadka ;(

Avatar lolek323

22 stycznia 2016, 21:22

tak :)

Avatar mante

22 stycznia 2016, 20:29

Jeja poprawi ci humor..

Avatar Katrtlen

Edytowano - 22 stycznia 2016, 20:04

Oczywiście... nie zapominam o rodzinie... no chyba że o moim bracie.

Avatar marek20004

22 stycznia 2016, 17:22

Nie mam dziadka :_;

Avatar niebezpieczna10

22 stycznia 2016, 19:42

@marek20004: high five!

Avatar Katrtlen

22 stycznia 2016, 20:03

@niebezpieczna10: High Five bo nie mam dziadka... brawo.

Avatar ZielonyDywanik

22 stycznia 2016, 19:57

Tak.

Avatar brawoJa

22 stycznia 2016, 16:03

Wieczne odpoczywanie, racz Mu dac, Panie...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Hank1212

22 stycznia 2016, 19:04

@FallOutGirl: Nie karm trolla.

Avatar FallOutGirl

22 stycznia 2016, 19:31

@Hank1212: Wiem, że nie powinnam... Ale niektórzy się "naprawiają" po takich wykładach ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Angielskie śmieszki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trzykrotny T

Pozdrawiam świetliki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka