Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HeaVyBoY

22 stycznia 2016, 20:41

opis: Soł słiiiiiiit soł new! nowy rok na farmie nowy ja #czilaut #leżem #zarazdojeniekrówek, brzydko wyszłem komentarze: Stachu szalejesz! , Ło Stasiek ależ się wystroiłeś, Ło panie boże Stasiu ty moze do kościoła a nie jakieś selfie robisz? <==== tak bedzie wyglądał świat jak gimbusy będą YoloDziadkiem i ForeverBabcią.... xD?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Lacoste

24 stycznia 2016, 14:23

@HeaVyBoY: Albo taki kozaczek z neta ;p jak mama sie drze "do spania' a on na serwie "no ku*wa masz szczęście gnoju że koledzy na wódke wpadli" ;-;

Avatar HeaVyBoY

24 stycznia 2016, 15:03

@Lacoste: ;'D dobre

Avatar LIPERS

23 stycznia 2016, 22:13

Spoko jest 4 zdjęcie w plenerze

Avatar Sevekson

23 stycznia 2016, 14:56

wygląda lepiej niż nie jedne gimbuski na tych słit fociach

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2016, 19:14

Nie ma cycków, nie ma dziubka...Po prostu za**biste!

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2016, 23:39

ęeeeee cycki są spoko :3 ja tam nic złego o nich nie myślę... Ale obcisłe lub jakieś wielkie to nieee to nie jest takie fajneeee

Avatar DziwnyPan

23 stycznia 2016, 00:40

dobrze mówi polać mu trunku alkoholowego z zimnioków.

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2016, 14:16

@DziwnyPan: haha 😂 dzięki

Avatar
German_Shepherd

23 stycznia 2016, 10:11

Lepsze niż te selfie w stanikach albo z szlugami nastolatek.

Avatar PolskiRusek

23 stycznia 2016, 03:43

Coraz bliżej ziemi...

Avatar KsiezniczkaWlasnejBajki

23 stycznia 2016, 03:16

Przynajmniej dobrze się bawi.

Avatar Zenek_

22 stycznia 2016, 22:47

Spoko pozytywy i śmieszny dziadziuś :)

Avatar errror999

22 stycznia 2016, 22:11

już za jakieś 60-70 lat każdy gimbus XD (ale szacun dla pana)

Avatar zziomus

22 stycznia 2016, 22:01

jakby to byl moj dziadek to dawalbym mu like

Avatar jasnib

22 stycznia 2016, 20:59

Brałbym

Avatar Katrtlen

22 stycznia 2016, 20:51

Avatar PAULIOX

22 stycznia 2016, 20:35

Genialne, że są tacy ludzie... uwielbiam!

Avatar dopefish

22 stycznia 2016, 20:32

wciąż lepsze samojebki niż moje

Avatar kubczakof

22 stycznia 2016, 20:10

;***

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Były nóżki, nie ma nóżek

Płać pan

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka