Gdy jesteś taka samotna...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To musiało być męczące
Były nóżki, nie ma nóżek
Żartownisie
Lekko nie będzie
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2016, 19:06
Odpisz
24 stycznia 2016, 23:27
Nie polecam, palce z tektury :/
Odpisz
25 stycznia 2016, 07:07
@Dexterek: Mozna sie skaleczyc :/ Lepiej zabic chlopaka ktory ci sie podoba zalac go w metalu i juz (SUPER MEGA HIPER PORADA - jak skonczycie go zalewac cieklym zelazem to bedzie goracy i napalony a jak chcecie to poczekajcie i bedzie zimny i "niemily" P.S. przy 1 sposobie doznania beda tak boskie ze wyladujecie w szpitalu z poparzeniami pi**ziutktoregos stopnia a z tym drugim to tylko zachorujecie) ^^ Taka mała rada od waszego rili gut frienda
Odpisz
25 stycznia 2016, 02:06
Więc admin jest homo...albo to adminka... Medżik
Odpisz
24 stycznia 2016, 23:31
I jesteś Cyganką
Odpisz
24 stycznia 2016, 22:09
Jak lubi...
Odpisz
24 stycznia 2016, 21:47
Albo samotny :p
Odpisz
24 stycznia 2016, 21:02
;*
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:16
A co, że niby poduszka (dakimura) lepsza?
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:24
tak
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:18
Powinno być - gdy jestes taka silna i niezależna
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2016, 20:01
A tacy jak ja są smutni, bo nie mają dziewczyny .-.
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:16
Radzę ci nie brać pierwszej lepszej bo możesz się na tym nieźle przejechać
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:12
albo tak biedna, że nie stać cię na gumową lalkę...
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:05
Raczej nie tyle samotna, co zdesperowana...
Odpisz