Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheTajemnicza

28 lutego 2016, 21:01

Ja miałam już chyba w sumie 6 sprawdzianów przed 2 semestrem

Avatar Dilofozaur

27 stycznia 2016, 07:57

Zupełnie jak ja...

Avatar prawdziwypolak

26 stycznia 2016, 15:44

wlasnie

Avatar Awp_Asiimov

26 stycznia 2016, 15:16

Ja mam.... nic! a ferie 15-28 luty
Nie czytam lektur rodzice mają to w du... i fajnie.

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2016, 21:27

@Awp_Asiimov: i dlatego połowa społeczeństwa nie potrafi dobrze liczyć ani czytać.

Avatar Awp_Asiimov

26 stycznia 2016, 22:14

Nie śmieszne, liczyć czytać potrafię, dawaj daj zadanie.

Avatar DziwnyPan

Edytowano - 26 stycznia 2016, 23:11

@Awp_Asiimov: pamiętam czasy hobbita a nie tych gówien co w 1. gimbie były

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2016, 13:46

@Awp_Asiimov: człowieku powiem tak. Nawet jeśli jesteś w 3 gimnazjum jak ja to nie ogarniasz nawet 40% tego czego nauczysz się do końca życia. i nie ogarniasz nawet w 10% tego co ma w głowie Stephen Hawking.

Avatar kolakola

26 stycznia 2016, 14:37

Ja mam to samo...

Avatar Szwendacz

26 stycznia 2016, 14:33

Ja miałem sprawdzian we wrześniu z tematów z zeszłego roku szkolnego.

Avatar trefelek

22 stycznia 2016, 23:40

A ja mam ferie

Avatar kcelej21

24 stycznia 2016, 18:33

@trefelek: a ja będe miał w piątek

Avatar DiKarpio

26 stycznia 2016, 13:31

@trefelek: Moja koleżanka z klasy ma miesiąc ferii ,bo gdy u nas sie kończą to ona wyjeżdża gdzieś do Wrocławia ,a tam się wtedy zaczną.

Avatar Jasonicos

26 stycznia 2016, 14:24

@DiKarpio: I miesiąc nadrabiania.

Avatar Dexterek

26 stycznia 2016, 13:58

Avatar Orzechowy_Yakuza

26 stycznia 2016, 13:23

ja w pierwszy tydzień po feriach mam 4 sprawdziany i 2 kartkówki ;_;

Avatar olwia214

26 stycznia 2016, 13:10

Taaa... Ja mam sprawdzian z polskiego, matematyki, angielskiego, przyrody i kartkówkę z religii :v

Avatar Bon__Bon

22 stycznia 2016, 23:56

Ja już miałam sprawdzian z polskiego i historii, kartkówkę z angielskiego i polskiego ,a po feriach mam sprawdzian z przyrody,matmy i kartkówkę z lektury ;-;

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2016, 17:51

Ja pomiędzy przerwą świąteczną,a feriami miałem:
-test z matmy
- kartkówkę z polskiego
-test z historii
- i ja jeszcze pisałem konkurs z biolki.

Cóż takie życie.

Avatar ozi12

Edytowano - 22 stycznia 2016, 18:16

a ja miałem
-6 testów (wszystkie z głównych przedmiotów)
-7 kartkówek
-3 testy na półrocze (matma, hista, polski)
-i konkurs z matmy
więc nie masz tak źle, ale inni na pewno mają jeszcze gorzej

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2016, 18:17

@ozi12: Ale ja miałem tylko tydzień szkoły xd

Avatar ozi12

22 stycznia 2016, 18:22

ja 2 tygodnie i jeszcze ominęła mnie 1 test i kartkówka, więc i tak mam gorzej

Avatar DDGKeu

22 stycznia 2016, 20:33

bitch please.
2 kartkówki w poniedziałek. z matmy i chemii dodatkowo sprawdzian z lektury
w wtorek odpowiedzi ustne przy historii oraz kartkówka z wosu
w środę sprawdzian z matmy oraz opowiedz przy biologii i karkówka z polaka
w czwartek sprawdzian z niemieckiego odpowiedzi ustne na informatyce. oraz kartkówka z chemii
w piątek kartkówka z matmy.

To było przed tym poniedziałkiem a zaraz po nowym roku
to i tak jest leeko bo na początku roku mieliśmy dużo wycieczek więc było jeszcze gorzej przed przerwą świąteczną tak bardzo że byli zmuszeni dać nam 2 sprawdziany w 1 dniu a to dlatego że dzień wcześniej na ostatniej lekcji było krótkie przedstawienie i dyrka puściła nas wcześniej do domów przez co nie napisaliśmy sprawdzianu z niemieckiego.
a jako że większość jeździ autobusami szkolnymi nie było mowy byśmy zostali

Avatar Kivera

22 stycznia 2016, 19:25

Dwa testy, kartkówka i na WF bieg na 1200 m ;_;

Avatar fankashehulk

22 stycznia 2016, 18:48

Na przyszły tydzień mam 3 sprawdziany :-/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Cóż za brak szacunku

Szybki jak błyskawica

Rel

Drewniany kominek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka