Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pozdrawiam świetliki
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2016, 21:12
*Widzi 99 ulubionych* *Daje do ulubionych*
Odpisz
15 września 2018, 09:53
@Mysz_Komputerowa: ty kuurwo jak mogłeś
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2016, 18:32
„On” to jest zaimek rzeczowny.
Odpisz
22 stycznia 2016, 18:42
Da się podciągnąć pod rzeczownik (wiem, że to 2 różne rzeczy)
Odpisz
22 stycznia 2016, 18:46
Ale to jest szkoła, więc ma być poprawnie.
Odpisz
22 stycznia 2016, 18:50
W każdym bądź razie nauczyciele tak mówią. Ten komentarz ma ironię, nie błędy.
Odpisz
22 stycznia 2016, 19:08
To słabych masz nauczycieli w takim razie.
Odpisz
22 stycznia 2016, 19:51
Nawet bardzo słabych. Nie ma czegoś takiego jak "w każdym bądź razie" ;_; Ludzie, skąd wy to wzięliście?
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2016, 19:54
@FallOutGirl: Wzięli bądź, połączyli z W każdym razie, i powstało to. I się przyjęło, tak jak Z małej/dużej/wielkiej litery czy [Cenzura nie toleruje błędu] w ł ą c z a m.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2016, 20:01
Włączam... mi toleruje błąd.
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:04
@KingsMax: Aż tak mi się popsuło, że chodziło mi o w ł a n c z a m. Włączam jest formą jak najmocniej poprawną.
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:05
Wiem, z jakich słów to się składa (i to jest połączenie w każdym razie i bądź co bądź, a nie to co mówisz), ale nie ogarniam sensu tego. To tylko przedłuża. Po co marnować palce na to? :v
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:24
K**fa ludzie ogarnijcie troche xD to nie lekcja polskiego tylko jeja !
Odpisz
22 stycznia 2016, 22:25
@SensejGame: No wiem, bo lekcja się już skończyła. Trwała tylko 45 minut.
Odpisz
26 stycznia 2016, 23:45
Wziął i mnie wyprzedził, skubany .-.
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:58
tak na serio to rzeczownik :)
Odpisz
26 stycznia 2016, 18:52
Hehe..
Odpisz
26 stycznia 2016, 17:34
Pedał od roweru jest rzeczą więc chyba rzeczownik. Dobre rozumowanie, zjarany
Odpisz
26 stycznia 2016, 17:19
N] Jasiu, w jakim czasie jest zdanie: "Jestem ładna"?
J] W przeszłym, proszę pni.
Odpisz
26 stycznia 2016, 17:06
Czyli teraz także prawiczek jest gejem?
Odpisz
22 stycznia 2016, 23:17
Pedał czyli rzeczownik :v
Odpisz