Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Północne Węgry
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2016, 10:51
Odpisz
13 lutego 2016, 01:32
Jak można słuchać radia ?
Odpisz
12 lutego 2016, 22:24
:((
Odpisz
12 lutego 2016, 22:06
Eska jest do kitu. Rock Radio rules.
Odpisz
12 lutego 2016, 16:54
★ ←to jest gwiazdka
Gwiazdka ma w dupie te wszystkie memy
Nie musisz być jak gwiazdka, ale byłoby fajnie
Odpisz
12 lutego 2016, 20:44
@Klakierowata: ∆ *illuminati lubi ten post*
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2016, 19:27
Się jaracie jakąś tam ,,eskom''. Galaxy News Radio!
Odpisz
12 lutego 2016, 19:26
JAKA EKSA?? #RadioMaryiaMasterrace
Odpisz
12 lutego 2016, 18:34
Tylko AntyRadio.
Odpisz
12 lutego 2016, 18:37
@PaniZiemniak: Popieram całym sercem, czy co ja tam mam.
Odpisz
12 lutego 2016, 18:39
@NightFox: Najlepszą muzykę tam puszczają
Odpisz
12 lutego 2016, 16:21
Ku*wa. Nie ma nic gorszego od eski.
Odpisz
12 lutego 2016, 16:26
@SouthSudanBall: jest
.
.
.
.
ty
Odpisz
12 lutego 2016, 17:11
@kamiko555: Ktoś tu zapomniał o one erection, JB, kwiatkowskim...
Odpisz
12 lutego 2016, 18:03
@SouthSudanBall: W sumie jest. PoloTV ;-;
Odpisz
12 lutego 2016, 17:12
Nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę na czasie.
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:16
a co jeśli ktoś gra nami w plague inc i to "bądź jak" to zaraza?
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:20
@UkradliMiNick: Jeśli tak to narazie rozwija tylko rozprzestrzenianie się zarazy. I pewnie gra bakterią bo jeszcze nokogo to noe zabiło.
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2016, 16:47
@Sebzer: skoro noe nikogo nie zabił, to kto ? Podejżewam Mojżesza
Odpisz
22 stycznia 2016, 22:43
Słuchałem Eski przez 20 sekund, akurat leciał Kwiatkowski... Właśnie włączam Anthraxa dla odreagowania;__;
Odpisz
12 lutego 2016, 16:46
Nigdy więcej tak nie ryzykuj. Mogłes ogłuchnąć.
Odpisz
12 lutego 2016, 16:36
Dlaczego o mnie kłamią... Ja wolę RMF.
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:43
Nie mów mi jak mam żyć.
Odpisz
22 stycznia 2016, 20:15
Nie jestem na czasie tyle wygrać!
Odpisz