Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maszterek583

18 grudnia 2016, 10:51

Avatar PonczekBonczek

13 lutego 2016, 01:32

Jak można słuchać radia ?

Avatar mistrz_lamorozcow

12 lutego 2016, 22:24

:((

Avatar Broski

12 lutego 2016, 22:06

Eska jest do kitu. Rock Radio rules.

Avatar Klakierowata

12 lutego 2016, 16:54

★ ←to jest gwiazdka
Gwiazdka ma w dupie te wszystkie memy
Nie musisz być jak gwiazdka, ale byłoby fajnie

Avatar Gal_Anonim

12 lutego 2016, 20:44

@Klakierowata: ∆ *illuminati lubi ten post*

Avatar HumanistaMichal

Edytowano - 12 lutego 2016, 19:27

Się jaracie jakąś tam ,,eskom''. Galaxy News Radio!

Avatar CzerwonyShrek

12 lutego 2016, 19:26

JAKA EKSA?? #RadioMaryiaMasterrace

Avatar PaniZiemniak

12 lutego 2016, 18:34

Tylko AntyRadio.

Avatar NightFox

12 lutego 2016, 18:37

@PaniZiemniak: Popieram całym sercem, czy co ja tam mam.

Avatar PaniZiemniak

12 lutego 2016, 18:39

@NightFox: Najlepszą muzykę tam puszczają

Avatar SouthSudanBall

12 lutego 2016, 16:21

Ku*wa. Nie ma nic gorszego od eski.

Avatar kamiko555

12 lutego 2016, 16:26

@SouthSudanBall: jest
.
.
.
.
ty

Avatar WolfWolfyWolf

12 lutego 2016, 17:11

@kamiko555: Ktoś tu zapomniał o one erection, JB, kwiatkowskim...

Avatar Czokociasteczko

12 lutego 2016, 18:03

@SouthSudanBall: W sumie jest. PoloTV ;-;

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2016, 17:12

Nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę na czasie.

Avatar UkradliMiNick

22 stycznia 2016, 20:16

a co jeśli ktoś gra nami w plague inc i to "bądź jak" to zaraza?

Avatar Sebzer

22 stycznia 2016, 20:20

@UkradliMiNick: Jeśli tak to narazie rozwija tylko rozprzestrzenianie się zarazy. I pewnie gra bakterią bo jeszcze nokogo to noe zabiło.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 lutego 2016, 16:47

@Sebzer: skoro noe nikogo nie zabił, to kto ? Podejżewam Mojżesza

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2016, 22:43

Słuchałem Eski przez 20 sekund, akurat leciał Kwiatkowski... Właśnie włączam Anthraxa dla odreagowania;__;

Avatar dandanek05

12 lutego 2016, 16:46

Nigdy więcej tak nie ryzykuj. Mogłes ogłuchnąć.

Avatar pancerny366

12 lutego 2016, 16:36

Dlaczego o mnie kłamią... Ja wolę RMF.

Avatar WampirzycaMarcelina

22 stycznia 2016, 20:43

Nie mów mi jak mam żyć.

Avatar Penseta

22 stycznia 2016, 20:15

Nie jestem na czasie tyle wygrać!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar HEPINES
Dodane przez: HEPINES

Nie po oczach

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Pilne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Północne Węgry

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka