Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Stella005

18 lutego 2016, 18:39

O nie! Teraz nie można sobie starej grafiki dać! Nie przeżyje bez starej grafiki!

Avatar nalorek1972

15 marca 2016, 21:29

@Stella005: Na dole Serwis i wcześniejsza grafika

Avatar Stella005

14 czerwca 2016, 08:39

@nalorek1972: dzięki;)

Avatar kajba

22 czerwca 2021, 18:07

@Stella005: Usunęli serwis

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2019, 16:16

Fajnie by było jakby ktoś z modów to skomentował i wyjaśnił...

Avatar Icei1805

5 lutego 2016, 14:11

Ja tam używam starej.

Avatar TheHunterMikiPL

22 stycznia 2016, 22:31

Dokładnie, nowa grafika jest zła :P

Avatar KacperUE

22 stycznia 2016, 22:39

@TheHunterMikiPL: Dokładnie ;)

Avatar FallOutGirl

3 lutego 2016, 20:40

@TheHunterMikiPL: Przydaje się praktycznie tylko do usuwania komentarzy ;-;

Avatar TheHunterMikiPL

3 lutego 2016, 21:16

@FallOutGirl: Coo!? Nie wiedziałem, jest rzeczywiście bardziej użytkowa, ale wygląd paskudny, trudno się odnaleźć i w ogóle, nie chodzi mi tylko o przyzwyczajenie do starej, po prostu mi się nie podoba ( + przyzwyczajenie do starej = koszmar )

Avatar psingwin

4 lutego 2016, 22:32

@TheHunterMikiPL: Stara grafika wymiata.

Avatar Dexterek

4 lutego 2016, 15:16

Tak

Avatar bobik0411

3 lutego 2016, 21:35

Kiedyś poprawiała, ale nawet admini zauważyli, że wstawiacie zue obrazki, przez co już nie dali tego napisu, aby nie oszukiwać :)

Avatar JaJestemZWami

3 lutego 2016, 20:53

Chumoru.

Avatar JaJestemZWami

3 lutego 2016, 20:53

@JaJestemZWami: Nie, zaznaczyło mi normalnie.

Avatar Mrkociak

22 stycznia 2016, 22:21

Czekamy na komentarz Admina...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2016, 20:08

∞ do fejmu*

Avatar
lolman533

3 lutego 2016, 20:18

Oh.

Avatar Aragornek

3 lutego 2016, 20:11

Jeja w nowej wersji nie poprawia humoru, bo każdy natychmiast przełącza na starą i dopiero przegląda cokolwiek.

Avatar tu_2000

3 lutego 2016, 19:21

Tak .

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2016, 19:11

Tak

Avatar brainiac

25 stycznia 2016, 10:28

"Jest napisane"

Avatar kinmo2003

23 stycznia 2016, 10:00

#staragrafikamasterrace

Avatar
lolman533

23 stycznia 2016, 09:00

Tak!

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2016, 22:21

Ale nadal pisze w stopce że "bawi od 2004 do końca świata". Co niestety jest sporadycznie łamane poprzez wrzucanie "smutnych" obrazków.

Avatar DDGKeu

Edytowano - 23 stycznia 2016, 02:57

Niektórych ludzi którzy są sadystami to bawi :/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Dwa oblicza

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie są aż takie pyszne

Były nóżki, nie ma nóżek

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka