Jeżeli w starej grafice Jeja było napisane "Jeja poprawi Ci humor", a w nowej tego hasła nie ma
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Dwa oblicza
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
Były nóżki, nie ma nóżek
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lutego 2016, 18:39
O nie! Teraz nie można sobie starej grafiki dać! Nie przeżyje bez starej grafiki!
Odpisz
15 marca 2016, 21:29
@Stella005: Na dole Serwis i wcześniejsza grafika
Odpisz
14 czerwca 2016, 08:39
@nalorek1972: dzięki;)
Odpisz
22 czerwca 2021, 18:07
@Stella005: Usunęli serwis
Odpisz
26 lutego 2019, 16:16
Fajnie by było jakby ktoś z modów to skomentował i wyjaśnił...
Odpisz
5 lutego 2016, 14:11
Ja tam używam starej.
Odpisz
22 stycznia 2016, 22:31
Dokładnie, nowa grafika jest zła :P
Odpisz
22 stycznia 2016, 22:39
@TheHunterMikiPL: Dokładnie ;)
Odpisz
3 lutego 2016, 20:40
@TheHunterMikiPL: Przydaje się praktycznie tylko do usuwania komentarzy ;-;
Odpisz
3 lutego 2016, 21:16
@FallOutGirl: Coo!? Nie wiedziałem, jest rzeczywiście bardziej użytkowa, ale wygląd paskudny, trudno się odnaleźć i w ogóle, nie chodzi mi tylko o przyzwyczajenie do starej, po prostu mi się nie podoba ( + przyzwyczajenie do starej = koszmar )
Odpisz
4 lutego 2016, 22:32
@TheHunterMikiPL: Stara grafika wymiata.
Odpisz
4 lutego 2016, 15:16
Tak
Odpisz
3 lutego 2016, 21:35
Kiedyś poprawiała, ale nawet admini zauważyli, że wstawiacie zue obrazki, przez co już nie dali tego napisu, aby nie oszukiwać :)
Odpisz
3 lutego 2016, 20:53
Chumoru.
Odpisz
3 lutego 2016, 20:53
@JaJestemZWami: Nie, zaznaczyło mi normalnie.
Odpisz
22 stycznia 2016, 22:21
Czekamy na komentarz Admina...
Odpisz
3 lutego 2016, 19:04
@Mrkociak: Nie doczekamy się.
Odpisz
3 lutego 2016, 19:32
Ale przynajmniej ja się doczekałem pod swoim obrazkiem :3
+50 do fejmu
Odpisz
3 lutego 2016, 19:47
A nie +1000?
Odpisz
3 lutego 2016, 19:53
@Mrkociak: Tak w ogóle to admin kiedyś dodał komentarz?
Odpisz
3 lutego 2016, 19:54
Jeszcze nie dał na główną. Jak będzie na głównej to tak xd
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2016, 19:56
To jest na głównej. .-.
Odpisz
3 lutego 2016, 19:56
Mój nie
Odpisz
3 lutego 2016, 20:08
∞ do fejmu*
Odpisz
3 lutego 2016, 20:18
Oh.
Odpisz
3 lutego 2016, 20:11
Jeja w nowej wersji nie poprawia humoru, bo każdy natychmiast przełącza na starą i dopiero przegląda cokolwiek.
Odpisz
3 lutego 2016, 19:21
Tak .
Odpisz
3 lutego 2016, 19:11
Tak
Odpisz
25 stycznia 2016, 10:28
"Jest napisane"
Odpisz
23 stycznia 2016, 10:00
#staragrafikamasterrace
Odpisz
23 stycznia 2016, 09:00
Tak!
Odpisz
22 stycznia 2016, 22:21
Ale nadal pisze w stopce że "bawi od 2004 do końca świata". Co niestety jest sporadycznie łamane poprzez wrzucanie "smutnych" obrazków.
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2016, 02:57
Niektórych ludzi którzy są sadystami to bawi :/
Odpisz