Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Dobrze czasem się oderwać
Północne Węgry
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 stycznia 2016, 20:00
Uwielbiam muzyke z rodzaju Wat.
Odpisz
23 stycznia 2016, 20:59
@Toast55: ja też, szczególnie Iron Waten, Megawat, Watallicę i Wat Zeppelin.
Odpisz
19 lutego 2016, 20:24
Preferuję Wat and Roses. :v
Odpisz
19 lutego 2016, 20:32
WAT/DC, Wat Jovi i Watspring też niezłe.
Odpisz
20 lutego 2016, 10:12
wolę watfonikę, wat Dragons i miracle of wat.
Odpisz
20 lutego 2016, 12:56
Megawat ;___;
Odpisz
20 lutego 2016, 10:33
Freddie Mercury przewraca się w grobie...
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2016, 18:30
Oni Heavy Metal, to jest jak powiedzieć że Bieber jest fajny
Odpisz
19 lutego 2016, 20:18
@SweetGnar: Biber jest tajny *strzał*
Odpisz
19 lutego 2016, 22:20
@Meuflagiator2000: tajny?...
Odpisz
19 lutego 2016, 22:42
@EziioAuditore: Maskuje się je**ny XD (autokorekta)
Odpisz
19 lutego 2016, 23:05
@Meuflagiator2000: znam ten ból
Odpisz
20 lutego 2016, 09:12
@EziioAuditore: autokorekta broni cię przed napisaniem takiego zła
Odpisz
20 lutego 2016, 10:13
@aczan: Ale żeby nie odróżniać "To" od "co"?*tru story*
Odpisz
19 lutego 2016, 23:05
Że fałszywy metal, to jak gejuchy jakies wyglądają. To trzeba spalić w piekle. Behemoth by mógł się tym zająć w sumie.
Odpisz
19 lutego 2016, 22:19
Co to ku*wa jest?
Odpisz
19 lutego 2016, 21:25
Kiedy zorientujesz się, że to mężczyźni jeśli można ich tak nazwać...
Odpisz
19 lutego 2016, 21:00
disco jest super
Odpisz
23 stycznia 2016, 17:53
Chłopak mojej siostry kiedyś na nich powiedział "fajne dupeczki"
Odpisz
19 lutego 2016, 20:36
@Henzej: A kiedyś się domyślił, że to są ONI?
Odpisz
23 stycznia 2016, 18:48
Zaraz, to na zdjęciu są mężczyźni?! Chyba potrzebuję nowych okularów ;-;
Odpisz
23 stycznia 2016, 18:49
@Monnx: taki mają styl
Odpisz
19 lutego 2016, 20:36
@Monnx: Ja nawet nie zwróciłam na nich uwagi ;-;
Odpisz
19 lutego 2016, 20:15
Po lewej jest facet czy kobieta?
Odpisz
19 lutego 2016, 20:34
@carmilion: Chyba facet, nwm.
Odpisz
19 lutego 2016, 20:28
Gdyby nie komentarze, nigdy bym się nie zorientowała, że ten z wymalowanymi oczami to facet.
Odpisz
19 lutego 2016, 13:57
Ten perkusista wygląda jak taki klasowy nieudacznik/kujon, który sam nie wie, jak się w tym zespole znalazł, w sumie mu się niezbyt podoba, ale nie wie, jak to odkręcić :p
Odpisz
23 stycznia 2016, 19:18
Co.
Odpisz
23 stycznia 2016, 17:57
W Niemczech faceci są ładniejsi niż kobiety ;__;
Odpisz
23 stycznia 2016, 18:40
A ktore to ktore?
Odpisz
23 stycznia 2016, 18:01
Offspring gra pop punk więc "prawie" death metal.
Odpisz