Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Toast55

Edytowano - 23 stycznia 2016, 20:00

Uwielbiam muzyke z rodzaju Wat.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar EziioAuditore

20 lutego 2016, 10:12

wolę watfonikę, wat Dragons i miracle of wat.

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2016, 12:56

Megawat ;___;

Avatar YodaJeLoda

20 lutego 2016, 10:33

Freddie Mercury przewraca się w grobie...

Avatar SweetGnar

Edytowano - 23 stycznia 2016, 18:30

Oni Heavy Metal, to jest jak powiedzieć że Bieber jest fajny

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar aczan

20 lutego 2016, 09:12

@EziioAuditore: autokorekta broni cię przed napisaniem takiego zła

Avatar EziioAuditore

20 lutego 2016, 10:13

@aczan: Ale żeby nie odróżniać "To" od "co"?*tru story*

Avatar Drago0328

19 lutego 2016, 23:05

Że fałszywy metal, to jak gejuchy jakies wyglądają. To trzeba spalić w piekle. Behemoth by mógł się tym zająć w sumie.

Avatar EziioAuditore

19 lutego 2016, 22:19

Co to ku*wa jest?

Avatar Mr_Ziemniaczek

19 lutego 2016, 21:25

Kiedy zorientujesz się, że to mężczyźni jeśli można ich tak nazwać...

Avatar ALKATRAZ

19 lutego 2016, 21:00

disco jest super

Avatar Henzej

23 stycznia 2016, 17:53

Chłopak mojej siostry kiedyś na nich powiedział "fajne dupeczki"

Avatar ChickenEatsRainbows

19 lutego 2016, 20:36

@Henzej: A kiedyś się domyślił, że to są ONI?

Avatar Monnx

23 stycznia 2016, 18:48

Zaraz, to na zdjęciu są mężczyźni?! Chyba potrzebuję nowych okularów ;-;

Avatar komixx102

23 stycznia 2016, 18:49

@Monnx: taki mają styl

Avatar ChickenEatsRainbows

19 lutego 2016, 20:36

@Monnx: Ja nawet nie zwróciłam na nich uwagi ;-;

Avatar carmilion

19 lutego 2016, 20:15

Po lewej jest facet czy kobieta?

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2016, 20:34

@carmilion: Chyba facet, nwm.

Avatar
Konto usunięte

19 lutego 2016, 20:28

Gdyby nie komentarze, nigdy bym się nie zorientowała, że ten z wymalowanymi oczami to facet.

Avatar brainiac

19 lutego 2016, 13:57

Ten perkusista wygląda jak taki klasowy nieudacznik/kujon, który sam nie wie, jak się w tym zespole znalazł, w sumie mu się niezbyt podoba, ale nie wie, jak to odkręcić :p

Avatar Fox__

23 stycznia 2016, 19:18

Co.

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2016, 17:57

W Niemczech faceci są ładniejsi niż kobiety ;__;

Avatar ragnarok5255

23 stycznia 2016, 18:40

A ktore to ktore?

Avatar Penseta

23 stycznia 2016, 18:01

Offspring gra pop punk więc "prawie" death metal.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Dobrze czasem się oderwać

Północne Węgry

Ładne rzeczy

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka