Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Szybki jak błyskawica
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2023, 00:16
Czm to ostatnie powiedział z du py
Odpisz
8 września 2020, 09:02
Windows 10 to plaga to czeba zwalczać ja sam używam win 7 bo jest ładny i łatwy w obsłudze
Odpisz
11 października 2019, 11:58
A potem się dziwią że ludzie piracą 7 albo Vista
Odpisz
14 lipca 2019, 19:59
Czy to takie kunwa trudne wyłączyć w. Update w ustawieniach
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2016, 15:02
Jak to powiedział pewien YTber informatyk - specjalista od komputerów
"Podsumowując, twierdzę, że Windows 10 to nie system, tylko zamulające i beznadziejnie wręcz zoptymalizowane narzędzie do szpiegowania ludzi, w którym są aktywne wszelkie rodzaje mikropłatności, w tym reklamy. Moją opinią jest 1/10."
Odpisz
28 lutego 2016, 14:59
Szczerze? Mam 4 komputery z odmiennymi systemami:
Jeden laptop - Kiedyś Vista, teraz 7
Drugi laptop - Kiedyś 8, teraz 8.1
Jeden PC - Kiedyś 3, teraz XP
Drugi PC - Kiedyś 10, ale taki był badziewny, że zainstalowałem Linuxa... I ZOBACZYŁEM, JAKI ON JEST CUDOWNY! JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE POWRÓCĘ DO WINÓW.
Mam jeszcze Windows Phone z 10, ale była badziewna, więc pobrałem emulator Androida i siedzę non-stop z włączonym emulatorem, nawet nie wychodzę do oryginalnego systemu.
Odpisz
1 lutego 2016, 18:38
Opiszę mi ktoś wady Win10?
Odpisz
1 lutego 2016, 19:15
Wszystko. Optymalizacja leży, strasznie wolno chodzi. MicroShit może widzieć, co robisz. Reklamy. Naciąganie na haj$ w ,,Darmowym systemie".
Odpisz
2 lutego 2016, 22:00
@sylwon1234: w Windows 10 reklamy idzie wyłączyç w ustawieniach.
Szpieguje każdy system od czasów Windowsa XP.
A jeśli mówicie, że to nieprawda to każda strona korzysta z plików Cookies. Nie będę tłumaczył, poprostu wszystko cię śledzi :)
Ten cały hejt na dziesiątkę jest spowodowany tym, że jest prawie idealnym systemem.
Odpisz
3 lutego 2016, 01:04
@CraaazyPL: Nie. Gdyby był idealny, nie byłoby hejtu. Zaprzeczasz sam sobie.
Odpisz
3 lutego 2016, 18:34
@sylwon1234: Hejt powstaje w trzech sytuacjach
a) Coś jest poprostu złe,
b) Niw podoba się to komuś wpływowemu
c) Jest mało wad.
W sumie wadą jest to natarczywe powiadomienie...
Odpisz
3 lutego 2016, 19:32
@CraaazyPL: Czemu niby ma powstać hejt na coś za**bistego?
Odpisz
3 lutego 2016, 19:38
@sylwon1234: Bo gatunek ludzki, gdy nie ma się czego przyczepiać, szuka wad.
Powinienem poprawić na gatunek polski, bo tylko u nas tak po wszystkim jadą, smuci mnie to, że muszę żyć w takim kraju, ale co zrobić...
Odpisz
28 lutego 2016, 14:58
@CraaazyPL: Wchodząc w ustawienia jedyne co można zrobić, żeby było lepiej a nie gorzej niż domyślnie, to wyłączyć automatyczne aktualizacje. Reklamy będą, dopóki nie kupisz licencji.
Każdy system szpieguje, ale zapisuje wszystko na dysku i nie wysyła. Jedynie 10 przesyła informacje o twoim dysku do Microsoftu.
Nie każda strona korzysta z cookies, ale każda może cię szpiegować. Zapisuje wszystko w swojej pamięci, ale tylko TY masz do niej dostęp.
Hejt na dziesiątkę jest z powodu reklam, szpiegowania wszystkiego co wykonujesz, gównianej optymalizacji, zamulającego systemu, beznadziejnego interfejsu, problemów i bugów, zepsucia programów typu WMP czy WMV oraz blokowania funkcji i wiele, wiele więcej.
Odpisz
23 stycznia 2016, 22:20
mam xp i mnie to nie dotyczy :v
Odpisz
23 stycznia 2016, 22:22
Windows XD to beznadzieja. Ile bym dał,żebym miał coś lepszego.
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2016, 22:26
Nie mów hop, póki nie przeskoczysz. Najwyraźniej nie używałeś Visty. XP jest za**bistym systemem, gdyby nie to, że jest stary i twórcy gier z niego nie korzystają, to byłby lepszy i od 8mki, a Vistę i 10tkę zawsze będzie przerastał, bo te systemy są gówno warte w porównaniu do starego dobrego XPeka. Ale i tak 7ka najlepsza <3
Odpisz
23 stycznia 2016, 22:31
Windows XP jest dobry, sam z niego korzystałem przez 10 lat, potem przerzucilem się na ósemke.
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2016, 22:40
@sylwon1234: xp lub 7 są lepsze od całego tego pseudomodernistycznego flat-designowego bullshitu
Odpisz
23 stycznia 2016, 22:43
Na starych komputerach na których nie da rady postawić Visty lub 7-ki (o 8/8.1 nawet w tym przypadku nie piszę) to z systemów Windows to właśnie XP to maksimum.
Odpisz
23 stycznia 2016, 23:15
W końcu ktoś dobrze gada!
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2016, 23:16
I tak dobrze, że XP odpali, bo to jest za**bista rezerwa, jak nie pójdzie 7.
Odpisz
23 stycznia 2016, 23:17
@JTKX2: XP nie jest dobry. Jest za**bisty. Czego raczej nie powiem o ósemce, ale jesy przynajmniej lepszy niż vista, bo będzie ulepszany.
Odpisz
24 stycznia 2016, 09:23
@sylwon1234: Znaczy ja mam Win 10, ale i tak uważam że XP i 7 też są fajne!
Vista jest u nas na szkolnych kompach! Kiedy chodziłem do podstawówki to miałem XP, ech to były czasy , a nie gówniana Vista ! Na XP zero lagów, mimo iż te z tym starym OSem miały mniej Ramu i słabszy procesor, niż te z Vistą!
Odpisz
24 stycznia 2016, 09:51
Ale nowsze miały gorszy system :(
Nigdy nie wiadomo, kiedy los kopnie cię w dupę.
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:02
@sylwon1234: Ech co zrobić.
Odpisz
1 lutego 2016, 12:16
czy to nie jest niebezpieczne, aby użyć całego swojego zasobu słownictwa w jednym zdaniu ?
Odpisz
1 lutego 2016, 12:43
@sylwon1234: Siódemka jest najgorsza....
Odpisz
1 lutego 2016, 14:34
@CraaazyPL: Jeśli masz tak słaby PC, że są lagi, to się nie dziwię. Siódemka to najszybszy i najbardziej efektywny system. Ma większe wymagania od XP, ale mniejsze od Visty, 8, 8.1 i 10. Na niego twórcy gier najchętniej wydają swoje produkty, bo jest to najlepszy wybór. Jeżeli uważasz, że Vista jest lepsza od 7mki, to coś jest z tobą nie tak. Najgorszym systemem jest Vista, ale najwyraźniej nawet z niego nie korzystałeś. Używałeś każdego z Windowsów? Jeśli nie, to nie możesz oceniać. Tak się składa, że ja korzystałem z każdego: od XP po 10 i Windows Phone, więc coś na ten temat wiem.
Odpisz
1 lutego 2016, 14:56
@sylwon1234: Moja mama miała przez jakieś 7 lat Vistę i była w 100% szczęśliwa, lapka zmieniła po się spalił
Odpisz
1 lutego 2016, 15:02
@Windows_10: Twoja mama (w ogóle dorośli - większość) nie mają dużych wymagań co do komputerów. Ona tylko na nim pracowała, więc nie mogła zauważyć różnicy pomiędzy np. 7mką. My bardziej ,,Kastrujemy" nasze urządzenia i wymagamy więcej, bo przecież dzisiejsze gry potrzebują lepszego sprzętu niż MicroSoft Word i my widzimy różnice.
Odpisz
1 lutego 2016, 15:16
@sylwon1234: tata przeniósł się z 7 na 10 a mama z Visty na 8, a pamiętam jak wesoło bawiłam się w paincie ;-;
Odpisz
1 lutego 2016, 15:16
@sylwon1234: tata przeniósł się z 7 na 10 a mama z Visty na 8, a pamiętam jak wesoło bawiłam się w paincie ;-;
Odpisz
1 lutego 2016, 15:16
@sylwon1234: tata przeniósł się z 7 na 10 a mama z Visty na 8, a pamiętam jak wesoło bawiłam się w paincie ;-;
Odpisz
1 lutego 2016, 15:16
@sylwon1234: tata przeniósł się z 7 na 10 a mama z Visty na 8, a pamiętam jak wesoło bawiłam się w paincie ;-;
Odpisz
1 lutego 2016, 15:38
mam najnowszego wiedz nie jest taki jak sie spodziewałem (miałem jakiegoś starucha i dostałem od cioci nowy komp z zainstalowanym najnowszym systemem i uwierz inny świat)
Odpisz
1 lutego 2016, 15:39
@Windows_10: duble?
Odpisz
1 lutego 2016, 16:10
@sylwon1234: Nigdy nie korzystałem.z Visty :P
Gdy mój komputer był kupowany był reklamowany jako laptop do gier :P
Na obecne czasy 4GB RAMu to niedużo, wiem.
Siódemkę muszę co miesiąc przyracam z Recovery :)
Windows 8.1 i 10 mniej mi laguje, to chyba coś znaczy xD
PS. Na 7 mogę korzystać z maksymalnie trzech programów. Na 8.1 z trzydziestu, a na 10 z dziesięciu.
Pytanie brzmi, co jest największym syfem?
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2016, 16:11
@sylwon1234: *nie ma to jak dubel :P*
Odpisz
1 lutego 2016, 16:15
U mnie siódemka na wszystkich :)
Odpisz
1 lutego 2016, 17:31
@CraaazyPL: Ty Visty żeś nie widział !(czy to troll)
Odpisz
1 lutego 2016, 18:05
@CraaazyPL: U mnie jest inaczej, na sprzętach o podobnych parametrach. Ciesz się, że jesteś wyjątkowy :P
Odpisz
1 lutego 2016, 19:12
@sylwon1234: Hahahaha xDDD
i tak dla ciebie
Mam czteroletniego Samsung NP300E7A-S04PL
Odpisz
1 lutego 2016, 19:16
@CraaazyPL: Co dla mnie? Nie rozumiem sensu twojego zdania, wybacz, ale napisz, co miałeś na myśli i dlaczego się ze mnie śmiejesz.
Odpisz
2 lutego 2016, 21:55
@sylwon1234: Nie raczyłbym śmiać się z ciebie. Śmieję się z faktu, iż jestem wyjątkowy.
Mówiąc "i to dla ciebie" miałem na myśli nazwę i wiek mojego sprzętu.
Dla przypomnienia:
Samsung NP300E7A - S04PL wyprodukowany w grudniu 2011 roku.
No i ma newsa.
Gdy próbowałem obejrzeć film w czasie dwudziestu minut mój przyjaciel Windows 7 wywalił mo dwa razy BSOD.
Pojawia się pytanie, dlaczego nie cierpię Windowsa 7?
PS. Po powrocie z Recovery do fabrycznej wersji. Najlepsze jest to, że z każdą próbą zainstalowania aktualizacji wywala mi błąd.
To przykre :'(
Odpisz
3 lutego 2016, 01:06
@CraaazyPL: Jesteś wyjątkowy :P
Odpisz
1 lutego 2016, 18:07
Mnie już przestali najeżdżać aktualizacją do Win10 jakoś miesiąc temu :)
Odpisz
23 stycznia 2016, 22:27
a ja jestem na win 10 i jest dobrze
Odpisz
23 stycznia 2016, 23:33
ja też dziwię się innym dlaczego nie lubią 10
Odpisz
23 stycznia 2016, 23:45
Ja miałem zrestartowanego kompa (bo mam nową kartę graficzną) , mam 7, chcę 10 i nie mam propozycji, żeby updatetować. -.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:29
Da się wywołać, nawet jeśli masz pirata, polecam poszukać na internecie.
Odpisz
23 stycznia 2016, 22:39
win 10 to narzędzie do szpiegowania ludzi.
Odpisz
1 lutego 2016, 14:56
@JTKX2: jakby co to Vista i wyżej tez ;-)
Odpisz
1 lutego 2016, 15:40
@JTKX2: a twoje oczy mnie nie szpiegują?
Odpisz
1 lutego 2016, 15:48
@urkiso123: Nie. Bo cie nigdy nie widziałem ;)
Odpisz
1 lutego 2016, 15:53
@JTKX2: a twoje oczy mnie nie szpiegują?
Odpisz
1 lutego 2016, 15:53
@JTKX2: a twoje oczy mnie nie szpiegują?
Odpisz
1 lutego 2016, 15:54
@JTKX2: nie
Odpisz
1 lutego 2016, 15:55
@JTKX2: sorry zdublowany pare r as zy...
Odpisz
1 lutego 2016, 12:22
Mam 7 i nawet nie mam opcji aby zrobić update, i mi z tym dobrze : p
Odpisz
1 lutego 2016, 12:27
@Mystery26: tylko orginalne mogą :P
Odpisz
1 lutego 2016, 12:31
@kasjan132pl: Bullshit, miałem pirata i po jakimś czasie pojawiła się możliwość apdejtu :P
Odpisz
1 lutego 2016, 13:55
@Hank1212: k
Odpisz
1 lutego 2016, 14:20
@Hank1212: CBŚ już jest na Twoim tropie :-)
Odpisz
1 lutego 2016, 14:46
@Broski: Och nie, to straszne! :<
Odpisz
1 lutego 2016, 14:23
Mam pirackiego windowsa 7. Thug life.
Odpisz
1 lutego 2016, 14:18
Wow, wow ! Kolego spokojnie, Win10 aż tak nie najeżdża ;___;
Odpisz
1 lutego 2016, 13:52
W10 - Korzystałem z tego gówna, ale od razu wróciłem do kochanej 7.
Odpisz
2 lutego 2016, 22:01
@Tymoslaw0: Mój tata mówił, że tak pewnie zrobi. Teraz W10 poleca nawet mojej babci... xD
Odpisz
2 lutego 2016, 23:59
@CraaazyPL: Wiesz, ale ja korzystałem z W10.
Odpisz
3 lutego 2016, 18:36
@Tymoslaw0: Umiem czytać ze zrozumieniem. Po prostu tak tylko piszę, moźe się przekonasz.
Odpisz
4 lutego 2016, 11:20
@CraaazyPL: Zwracam honor.
Odpisz