Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sssstttt

8 sierpnia 2023, 00:16

Czm to ostatnie powiedział z du py

Avatar komputerowiecwindowsowiec

8 września 2020, 09:02

Windows 10 to plaga to czeba zwalczać ja sam używam win 7 bo jest ładny i łatwy w obsłudze

Avatar pawlikok

11 października 2019, 11:58

A potem się dziwią że ludzie piracą 7 albo Vista

Avatar ProMoruxBax

14 lipca 2019, 19:59

Czy to takie kunwa trudne wyłączyć w. Update w ustawieniach

Avatar jaccku321

Edytowano - 28 lutego 2016, 15:02

Jak to powiedział pewien YTber informatyk - specjalista od komputerów

"Podsumowując, twierdzę, że Windows 10 to nie system, tylko zamulające i beznadziejnie wręcz zoptymalizowane narzędzie do szpiegowania ludzi, w którym są aktywne wszelkie rodzaje mikropłatności, w tym reklamy. Moją opinią jest 1/10."

Avatar jaccku321

28 lutego 2016, 14:59

Szczerze? Mam 4 komputery z odmiennymi systemami:

Jeden laptop - Kiedyś Vista, teraz 7
Drugi laptop - Kiedyś 8, teraz 8.1
Jeden PC - Kiedyś 3, teraz XP
Drugi PC - Kiedyś 10, ale taki był badziewny, że zainstalowałem Linuxa... I ZOBACZYŁEM, JAKI ON JEST CUDOWNY! JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE POWRÓCĘ DO WINÓW.
Mam jeszcze Windows Phone z 10, ale była badziewna, więc pobrałem emulator Androida i siedzę non-stop z włączonym emulatorem, nawet nie wychodzę do oryginalnego systemu.

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2016, 18:38

Opiszę mi ktoś wady Win10?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar CraaazyPL

3 lutego 2016, 19:38

@sylwon1234: Bo gatunek ludzki, gdy nie ma się czego przyczepiać, szuka wad.
Powinienem poprawić na gatunek polski, bo tylko u nas tak po wszystkim jadą, smuci mnie to, że muszę żyć w takim kraju, ale co zrobić...

Avatar jaccku321

28 lutego 2016, 14:58

@CraaazyPL: Wchodząc w ustawienia jedyne co można zrobić, żeby było lepiej a nie gorzej niż domyślnie, to wyłączyć automatyczne aktualizacje. Reklamy będą, dopóki nie kupisz licencji.

Każdy system szpieguje, ale zapisuje wszystko na dysku i nie wysyła. Jedynie 10 przesyła informacje o twoim dysku do Microsoftu.

Nie każda strona korzysta z cookies, ale każda może cię szpiegować. Zapisuje wszystko w swojej pamięci, ale tylko TY masz do niej dostęp.

Hejt na dziesiątkę jest z powodu reklam, szpiegowania wszystkiego co wykonujesz, gównianej optymalizacji, zamulającego systemu, beznadziejnego interfejsu, problemów i bugów, zepsucia programów typu WMP czy WMV oraz blokowania funkcji i wiele, wiele więcej.

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2016, 22:20

mam xp i mnie to nie dotyczy :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (29)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (29)
Avatar CraaazyPL

2 lutego 2016, 21:55

@sylwon1234: Nie raczyłbym śmiać się z ciebie. Śmieję się z faktu, iż jestem wyjątkowy.
Mówiąc "i to dla ciebie" miałem na myśli nazwę i wiek mojego sprzętu.
Dla przypomnienia:
Samsung NP300E7A - S04PL wyprodukowany w grudniu 2011 roku.
No i ma newsa.
Gdy próbowałem obejrzeć film w czasie dwudziestu minut mój przyjaciel Windows 7 wywalił mo dwa razy BSOD.
Pojawia się pytanie, dlaczego nie cierpię Windowsa 7?
PS. Po powrocie z Recovery do fabrycznej wersji. Najlepsze jest to, że z każdą próbą zainstalowania aktualizacji wywala mi błąd.
To przykre :'(

Avatar sylwon1234

3 lutego 2016, 01:06

@CraaazyPL: Jesteś wyjątkowy :P

Avatar wiktord1

1 lutego 2016, 18:07

Mnie już przestali najeżdżać aktualizacją do Win10 jakoś miesiąc temu :)

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2016, 22:27

a ja jestem na win 10 i jest dobrze

Avatar rafal603

23 stycznia 2016, 23:33

ja też dziwię się innym dlaczego nie lubią 10

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2016, 23:45

Ja miałem zrestartowanego kompa (bo mam nową kartę graficzną) , mam 7, chcę 10 i nie mam propozycji, żeby updatetować. -.

Avatar
RhobarIII

1 lutego 2016, 17:29

Da się wywołać, nawet jeśli masz pirata, polecam poszukać na internecie.

Avatar JTKX2

23 stycznia 2016, 22:39

win 10 to narzędzie do szpiegowania ludzi.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar urkiso123

1 lutego 2016, 15:54

@JTKX2: nie

Avatar urkiso123

1 lutego 2016, 15:55

@JTKX2: sorry zdublowany pare r as zy...

Avatar Mystery26

1 lutego 2016, 12:22

Mam 7 i nawet nie mam opcji aby zrobić update, i mi z tym dobrze : p

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Broski

1 lutego 2016, 14:20

@Hank1212: CBŚ już jest na Twoim tropie :-)

Avatar Hank1212

1 lutego 2016, 14:46

@Broski: Och nie, to straszne! :<

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2016, 14:23

Mam pirackiego windowsa 7. Thug life.

Avatar Dexterek

1 lutego 2016, 14:18

Wow, wow ! Kolego spokojnie, Win10 aż tak nie najeżdża ;___;

Avatar Tymoslaw0

1 lutego 2016, 13:52

W10 - Korzystałem z tego gówna, ale od razu wróciłem do kochanej 7.

Avatar CraaazyPL

2 lutego 2016, 22:01

@Tymoslaw0: Mój tata mówił, że tak pewnie zrobi. Teraz W10 poleca nawet mojej babci... xD

Avatar Tymoslaw0

2 lutego 2016, 23:59

@CraaazyPL: Wiesz, ale ja korzystałem z W10.

Avatar CraaazyPL

3 lutego 2016, 18:36

@Tymoslaw0: Umiem czytać ze zrozumieniem. Po prostu tak tylko piszę, moźe się przekonasz.

Avatar Tymoslaw0

4 lutego 2016, 11:20

@CraaazyPL: Zwracam honor.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Trzeba brać osobną torbę

Jakby trochę nie fair

Szybki jak błyskawica

Najbardziej realistyczny spośród modów

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka