Protip: jeśli ktoś lubi jeść kanapki z samym masłem, to okres przygotowania jest zwykle niemal dwukrotnie krótszy, dzięki czemu owy efekt jest niemal nieodczuwalny
Wg mnie najlepiej mi smakują jak sobie sam zrobię.
Wiem jakich składników użyłem, zrobiłem to własnymi rękoma ( bo nigdy nie wiadomo co osoba robiąca nam kanapkę robiła wcześniej ze swoimi ;-) ). Pewnie jest jeszcze parę powodów dlaczego lepiej sobie robić kanapki, ale to w sumie te główne.
Bzdura. Ja nie pozwalam nikomu robić mi kanapek, bo tylko ja zrobię je tak, jak ja lubię. Te które robię sam, smakują mi najlepiej, więc obrazek jest bzdurny i dostaje 1 gwiazdkę.
Hmm nie wydaje mi się ,nie okresla żadnych cech pisemnych wskazujących na to.
(Nie jestem ekspertem ale interesuję się psychologią rozpoznawczą [To nie kategoria] oraz leka, bardzo znikoma wręcz wiedza).
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2023, 14:58
Protip: jeśli ktoś lubi jeść kanapki z samym masłem, to okres przygotowania jest zwykle niemal dwukrotnie krótszy, dzięki czemu owy efekt jest niemal nieodczuwalny
Odpisz
24 sierpnia 2022, 19:14
A jeśli niewidomy robi sobie kanapkę?
Odpisz
28 stycznia 2016, 13:22
U mnie działa to na odwrót. Jak sam zrobię sobie żarcie to smakuje mi lepiej, nawet jeśli ktoś inny potrafi zrobić to lepiej.
Odpisz
9 lipca 2021, 18:59
@Sakitta: u mnie też
Odpisz
28 stycznia 2016, 10:28
roziebało mi mózg ;-;
Odpisz
27 stycznia 2016, 22:23
Nie! Jedzenie które ja robię jest najlepsze!
Odpisz
28 stycznia 2016, 09:50
@handlash: spaghetti is love, spaghetti is life
Odpisz
27 stycznia 2016, 21:50
Akurat mi smakują bardziej zrobione przez siebie rzeczy oprócz kanapek również pizza itp
Odpisz
27 stycznia 2016, 21:16
😡😢😰😱😰
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2016, 01:07
To bywa różnie. Jak widać, większość Jejaków nie zgadza się z tym, ale ja uważam, że czyjeś kanapki smakują lepiej. \_______/
Odpisz
27 stycznia 2016, 20:53
@sylwon1234: Zwłaszcza Jasnej Strony Mocy?
Odpisz
27 stycznia 2016, 20:59
@sylwon1234: Szczególnie jak ktoś wydał na nią pieniądze
Odpisz
27 stycznia 2016, 20:58
Aaaalbooo smakuje lepiej bo nie wiemy o tej szynce, która spadła na brudną podłoge :V
Odpisz
27 stycznia 2016, 20:55
Wg mnie najlepiej mi smakują jak sobie sam zrobię.
Wiem jakich składników użyłem, zrobiłem to własnymi rękoma ( bo nigdy nie wiadomo co osoba robiąca nam kanapkę robiła wcześniej ze swoimi ;-) ). Pewnie jest jeszcze parę powodów dlaczego lepiej sobie robić kanapki, ale to w sumie te główne.
Odpisz
27 stycznia 2016, 20:36
Bzdura. Ja nie pozwalam nikomu robić mi kanapek, bo tylko ja zrobię je tak, jak ja lubię. Te które robię sam, smakują mi najlepiej, więc obrazek jest bzdurny i dostaje 1 gwiazdkę.
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2016, 20:52
@Broski: To nie masz zaufania do innych, myślisz że mogą ci dać coś zatrutego, to taka fobia.
Odpisz
27 stycznia 2016, 21:00
Nie przesadzaj, po prostu sam robię takie kanapki, które mi najlepiej smakują i nie ma w tym żadnej fobii, że boję się otrucia :P
Odpisz
27 stycznia 2016, 21:48
@Broski: Możesz mieć to fobie w podświadomości
Odpisz
27 stycznia 2016, 23:49
Hmm nie wydaje mi się ,nie okresla żadnych cech pisemnych wskazujących na to.
(Nie jestem ekspertem ale interesuję się psychologią rozpoznawczą [To nie kategoria] oraz leka, bardzo znikoma wręcz wiedza).
Odpisz
28 stycznia 2016, 10:32
@LIPERS: Napisz w necie że lubisz najbardziej kanapki zrobione przez siebie. Stań się obiektem badań psychologicznych :-D
Odpisz
28 stycznia 2016, 15:18
@LIPERS: Jest taka fobia, także obwiawia się nieufność do innych
Odpisz
27 stycznia 2016, 20:35
Mi bardziej smakują te , które sama zrobię ;-;
Odpisz
24 stycznia 2016, 09:32
Pie**olenie. Każda smakuje tak samo. xd
Odpisz
24 stycznia 2016, 10:35
Racja, nie ważne czy z serem czy z szynką bo zawsze smakuje tak samo
Odpisz
27 stycznia 2016, 19:09
@Henzej: jednym słowem pizza jest za**bista
Odpisz
27 stycznia 2016, 19:17
@Henzej: Nie prawda. Kanapka z ketchupem i z szynką lepiej smakuje niż z serem i ketchupem.
Odpisz
27 stycznia 2016, 20:12
Kanapka z szynką i ketchupem masterrace!
Odpisz
27 stycznia 2016, 20:13
O tak.
Odpisz
27 stycznia 2016, 20:21
Myślałam że jestem jedyna
Odpisz
27 stycznia 2016, 19:56
Coś w tym jest.
Odpisz
27 stycznia 2016, 19:54
Ja wole kanapki z człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Odpisz
27 stycznia 2016, 20:42
@WatchHood: Na jeja chyba nie kumają żartów o kanibalizmie xd.
Odpisz