Reakcje ludzi na One Punch Mana
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Robi wrażenie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2021, 21:30
Oglądam OPM i zaspoilerowałem sobie. Jestem na 4 odcinku
Odpisz
17 czerwca 2024, 21:44
@Oliwier256: I jak. Skończyłeś oglądać?
Odpisz
17 czerwca 2024, 21:51
@BartoliniMg: Tak, niezłe i teraz czekam na 3 sezon
Odpisz
3 października 2024, 11:40
@Oliwier256: Wyszło?
Odpisz
3 października 2024, 11:43
@sssstttt: Jeszcze nie
Odpisz
3 października 2024, 11:57
@Oliwier256: Powiedz kiedy wyjdzie
Odpisz
3 października 2024, 12:07
@sssstttt: ok
Odpisz
3 października 2024, 11:40
Jeden uderzeń mężczyzna
Odpisz
23 lipca 2022, 22:26
@KontoUsunięte: dobry człowieku, ja też taki jestem, więc chyba my 2 jesteśmy jedyni tacy we wszechświecie
Odpisz
28 sierpnia 2019, 10:55
@Konto usunięte: Nie
Odpisz
30 listopada 2016, 23:46
znam jedną rzecz ktorej one punch man nie zniszczył by jednym ciosem ._.
Odpisz
2 grudnia 2016, 16:28
@Maszterek583: To jej paradoks.
Odpisz
26 stycznia 2016, 15:35
Czy jestem jedynym człowiekiem we wszechświecie który nigdy nie oglądał One punch mana, dragon Ball a i nigdy nie grał w lola?
Odpisz
26 stycznia 2016, 15:39
tak
Odpisz
26 stycznia 2016, 15:49
nie
Odpisz
26 stycznia 2016, 15:52
Mój bracie! A już myślałem że jestem jedyny.
Odpisz
26 stycznia 2016, 15:57
Witaj w klubie
Odpisz
26 stycznia 2016, 23:16
Nie
Odpisz
27 stycznia 2016, 09:46
Tak
Odpisz
10 lutego 2016, 14:56
boże czy ty to widzisz?
Odpisz
12 lutego 2016, 15:02
nie
Odpisz
29 marca 2016, 10:48
Nie
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:03
Prawie każdy kto oglądał one punch man ma ochotę zapomnieć o tym gościu z 8 odcinka
Odpisz
28 stycznia 2016, 23:09
@DDGKeu: puri- puri prisoner to jedna z śmieszniejszych postaci
Odpisz
29 stycznia 2016, 05:14
@mako13: Co racja to racja ale koszmary były ,_,
Odpisz
26 stycznia 2016, 22:06
2 najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2016, 23:41
@ZnanyWariat: witam kolegę fana Darker Than Black :3
i zgodzę się poczesci xd
Odpisz
26 stycznia 2016, 15:55
Wiadomo coś o drugim sezonie? ^^
Odpisz
26 stycznia 2016, 16:03
@ObczajTo: Raczej nie prędko bo manga nie jest wiele dalej niż się anime skończyło i nie znajdą materiału na cały sezon.
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:02
@ObczajTo: w 12 odcinkach przerobili 3 lata życia autora więc nie spodziewaj się go prędko
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:28
Akurat skończyłam oglądać :D (zawsze oglądam później)
Odpisz
26 stycznia 2016, 15:05
Gołych cyców to już nie zakryjo...
Otaku je**ne ;-;
Odpisz
26 stycznia 2016, 15:39
@Chrzaszcz_Trzcinowy: twoja ulubiona gra? ;v
Odpisz
26 stycznia 2016, 15:53
@mante: Co? xD
Gothic rzecz jasna.
Odpisz
26 stycznia 2016, 16:23
@Chrzaszcz_Trzcinowy: myślałem że zdradziles gothica xD
Odpisz
26 stycznia 2016, 17:01
@mante: Czemu? ;-;
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:05
@Chrzaszcz_Trzcinowy: NW xd
Odpisz
25 stycznia 2016, 22:19
Co to za bajka? ;.; [_________________________________]
Odpisz
25 stycznia 2016, 23:37
@Astronneu: Anime "One punch man".
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2016, 15:32
@Astronneu: Przecież pisze w tytule tępa dzido xD
Odpisz
25 stycznia 2016, 18:59
Czułem to samo.
Odpisz
25 stycznia 2016, 18:36
Idealnie pokazane. (Tylko nie płakałem jak Sonic oberwał w jaja).
Odpisz
25 stycznia 2016, 18:30
Idealnie zobrazowane uczucia pod każdym odcinkiem.
Odpisz