Cosplay - robisz to epicko!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie zadzieraj z bobrami
Nie są aż takie pyszne
Drewniany kominek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2017, 12:04
#khazix_team
Odpisz
25 stycznia 2016, 21:19
Nwm czy widzieliscie gospleyerki Gnara (lenny)
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2016, 22:01
@Sebzer: Pls skończ już z tym Gnarem. Wiem, że za**bista postać. Sam mam nią ograne chyba ze 100 godzin, ale ile można.
P.S. Niedługo pewnie Gnar zastąpi miejsce Teemo w roli postaci wkurzającej graczy z przeciwnego teamu.
- słodkość : Check
- zabójczość : Check
Czego trzeba więcej?
Odpisz
25 stycznia 2016, 22:18
@vass196: Ktoś tu słuchał batmetalu :3
Odpisz
25 stycznia 2016, 22:22
@vass196: A no zapomniałem.
- wysoki głos podłożony pod postać :Check
Odpisz
25 stycznia 2016, 22:39
@vass196: Zaraz dodam jakas gospleyerke gnara to zobaczysz.
Odpisz
26 stycznia 2016, 20:23
@vass196: Nie zastąpi Teemo jest łatwiejszy od Gnara i sporo tańszy.
Odpisz
26 stycznia 2016, 20:24
@YouVlog: No i jest jeszcze fizz.
Odpisz
26 stycznia 2016, 20:35
@Sebzer: Nieee! Nie kończ z tym gnarem jest głupszy i idiotyczniejszy od teemo i jest ( sam nie wierzę że to mówię ) mocniejszy od Yasuo
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:11
Haha. Przeciez postacie sa "zbalansowane" A yasuo w 1vs1 na gnara nie ma szans przez slowolnienia i ult gnara :3
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:13
@Sebzer: Noo... Przeciez przyznałem że gnar jest lepszy , ale Yasuo to mój main jak widać po obrazku 😐
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:34
Kiedys grałem tylko yasuo jak tylko moglem to go wybierałem. 100% crita w 20 minucie gry i lifesteal ~30/40% w endgame (zalezy od buildu i masterek) No i czasem jak wejdzie kombo to zabijasz dwoma Q...
Odpisz
26 stycznia 2016, 22:46
@Sebzer: Nom :D ( Jaką masz lige w lolu? Ja w nowym sezonie jestem biednym bronzem. 9 z 10 wygranych i bronz 2 :s , a w piątym byłem goldem )
Odpisz
26 stycznia 2016, 22:53
Nie mam ligi jeszcze nie grakem odkad zresetowali ligi.
Odpisz
26 stycznia 2016, 23:04
@Sebzer: Spk ( a jaki masz nick w lolu?! )
Odpisz
26 stycznia 2016, 23:15
Zgadnij...
xxxsebzerxxx
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2016, 23:51
Fiora is better than your Yasou.
Odpisz
27 stycznia 2016, 09:35
@Sebzer: Zawsze jak chodziłem quinn (na topa ,tak..) często walczyłem z gnarem i wszystkich jechałem
Odpisz
27 stycznia 2016, 09:46
@Kylo_Ren: Bo wiwlu noobków jest na tym swiecie. Ja widzialem nawet jak ktos budował Gnara AP -,-
Odpisz
27 stycznia 2016, 10:11
@Sebzer: Też dużo razy widziałem gnara pod AP ,albo raz widziałem że on w 3 minucie jest pod naszą fontanną no i robił tak co chwilę
Odpisz
27 stycznia 2016, 15:50
@feniks100: Spk żarty :D
Odpisz
27 stycznia 2016, 17:34
@Sebzer: Gnar AP jest świetny, ale 2x albo nawet 4x trudniejszy od AD/Tank Gnara.
Odpisz
30 stycznia 2016, 23:28
@feniks100: Wystarczy że kupisz 6 ząbków nashora i nie ma oczym mówić... 1 słowo starczy..."PENTAKILL"
Odpisz
27 stycznia 2016, 08:19
powie mi ktoś z czego to? (w sensie postać)
Odpisz
27 stycznia 2016, 09:27
lol jedna z postaci w grze
Odpisz
27 stycznia 2016, 11:08
@Quest123: aha... dzięki.
Odpisz
26 stycznia 2016, 22:13
gębą raczej Rengo nikogo nie wystraszy xD
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:42
kiciuś <3
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:44
moja kochana kicia dostaje nerfa ;_;
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:54
Co mu zrobili?
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2016, 20:23
Nawet nie wiesz jak się cieszę.
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:36
@komixx102: osłabiają q ale zwiększają bonus dmg
na how2play masz wszystko
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:39
@Hoggehr: ;-; ja nie
Odpisz
26 stycznia 2016, 20:59
Daj cosplay Kha'Zig-sa.
Odpisz
26 stycznia 2016, 20:48
lepszy niż te cosplayarki które cyckami zasłaniają cały strój
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:14
@matiExtreme: Eee tam. Wole cycki:D
Odpisz
26 stycznia 2016, 20:19
on(a) z tymi łapami chyba na palcach chodzi
Odpisz
26 stycznia 2016, 20:01
ooooo jaki słodki kiciuś. koteł łapaj karalucha
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:59
Rengarek, kotełek ^^
Odpisz
26 stycznia 2016, 10:40
A ktoś i tak powie że "Furry" ͡° ͜ʖ ͡°
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:13
@FreezyPop: Dowalone Dowaleniem...
Odpisz
26 stycznia 2016, 00:35
Jak on(a) w tym chodzi?
Odpisz
25 stycznia 2016, 22:01
Oto gołomp z ciałem kota i głowom kota. Pacz jak się czaji sku*vvesyn
Odpisz
25 stycznia 2016, 22:00
Taki słodki pyszczek :3
Odpisz