Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
To będzie bolało
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2015, 18:25
Polacy zdobywaja co kolwiek
Odpisz
18 sierpnia 2012, 19:00
Może akurat tym chińczykom niewiele zabrakło do złotego medalu
Odpisz
20 sierpnia 2012, 07:41
@Gold123: w indywidualce chiną zabrakło 2 pkt do amerykanów a gbr było 3 to może się zgadza
Odpisz
18 sierpnia 2012, 07:45
chińczycy to są takie skąpe ludzie w tym przypadku że pewnie przeciętny chińczyk uważa to za hańbę narodową bo oni muszą być najlepsi!!!! ....
Odpisz
18 sierpnia 2012, 09:27
@mikokaro: a podróby robią c***owe
Odpisz
18 sierpnia 2012, 10:00
@mikokaro: I tak podróbkę takiego medalu mogą kupić w co drugim kiosku z pamiątkami.
Odpisz
18 sierpnia 2012, 10:51
@mikokaro: jak dostaną drugie miejsce to płacz na ulicach i żałoba narodowa :D
Odpisz
18 sierpnia 2012, 17:49
@LOLOYUK: DOBRZE UJĘTE
Odpisz
18 sierpnia 2012, 16:34
Chińczycy (oczywiście tylko ci, którym karzą rodzice) ćwiczą bardzo ciężko już w wieku 5-6 lat. Są tacy wyćwiczeni, że paru latach takich treningów są bardziej wytrzyamli niż niektórzy komandosi Navy Seals, Specnazu czy SAS.
Odpisz
18 sierpnia 2012, 14:02
Widziałem raz , co jakaś kobitka podnosiła sztangi( nie wiem skąd była chyba z Koreii) płakała bo nie podniosła iluś tam kg. i zdobyła srebro. Patologia jakaś!
Odpisz
18 sierpnia 2012, 11:35
Dziwicie się im ? Za srebro, brąz dostajesz figę z makiem albo jeszcze mniej. Za złote dostajesz skarby i szacunek na dzielni. Hamerykanie ? Cały czas tam żyją w dostatku więc brąz im tam nie przeszkadza. Gorzej i tak mają Koreańcy z Północy ale to inna historia.
Odpisz
18 sierpnia 2012, 10:05
chiny to pół biedy, ale SREBRO na cześć Wielkiego Wodza to przekichane.
Odpisz
13 sierpnia 2012, 19:57
Chyba "Polska zdobywa brąz". Sorry, musiałem trochę gdzieś ponarzekać...
Odpisz