Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Były nóżki, nie ma nóżek
Przerwa na herbatkę
Szybki jak błyskawica
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2018, 23:59
Alola.
Odpisz
22 lipca 2019, 13:48
@Desuv: Galar
Odpisz
20 listopada 2016, 21:56
Kanto masterrace
Odpisz
27 stycznia 2016, 19:21
Kalos forever.
Odpisz
15 lutego 2016, 16:08
@AZKABANA: :)
Odpisz
27 stycznia 2016, 21:33
Wszyscy tylko "honnun, honnun, 3 gen for evur". 1 gen był jest i będzie najlepszy. 4 też był w miarę ok, dopiero potem 2, 3 i 6 w dowolnej kolejności
Odpisz
28 stycznia 2016, 16:22
@SetAbominae: 1 Gena nie jest jakaś wyjątkowa.
Szczególnie protagnista pirwszej Geny Red jest cholernie przeceniany, robią z niego jakie nie wiadomo co, a nie jest szczególnie mocny. Taki Brendan, Ethan Ash czy Postacie z Mangi są znacznie lepsze.
Moim zdaniem wszystkie geny są fajne ale jeśli miałbym dać jakiś ranking
3>6>4>5>2>1
Odpisz
28 stycznia 2016, 10:02
Kalos najlepszy z wszystkich regionów
Odpisz
27 stycznia 2016, 21:32
ostatni obrazek lewy dolny róg ;-;
Odpisz
27 stycznia 2016, 18:04
Kalos...
Odpisz
26 stycznia 2016, 16:30
Hoenn forever.
Odpisz
26 stycznia 2016, 18:13
@Zygarde: hoenn is love, hoenn is life.
Odpisz
26 stycznia 2016, 18:15
@misterbzyku: Miałem tylko 9 lat....
Odpisz
26 stycznia 2016, 18:23
@Zygarde: gdy wybrałem treeko na startera
Odpisz
26 stycznia 2016, 18:25
@misterbzyku: Fake, zawsze biere Mudkipa.
Odpisz
26 stycznia 2016, 18:26
@Zygarde: ja gram na 3dsku w or
Odpisz
26 stycznia 2016, 18:27
@misterbzyku: Nawet wtedy.
Odpisz
26 stycznia 2016, 18:45
@Zygarde: czy ty masz 3ds?
Odpisz
26 stycznia 2016, 18:47
@misterbzyku: Kidyś graem.
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:33
@Zygarde: może kiedyś mała partyjka
Odpisz
27 stycznia 2016, 13:17
@misterbzyku: może my zawalczymy?
Odpisz
27 stycznia 2016, 13:31
@Seth_Mint: ok
Odpisz
27 stycznia 2016, 14:20
@misterbzyku: podaj kod
Odpisz
27 stycznia 2016, 16:43
@Seth_Mint: czej ds znajdę
Odpisz
27 stycznia 2016, 14:25
szkoda że pokemony nie istnieją :(
Odpisz
27 stycznia 2016, 14:08
tu o coś konkretnego chodzi czy to tylko losowe obrazki?
Odpisz
27 stycznia 2016, 14:05
Oczekiwałem że to będzie wersja hentajowa pokomonov :|
Odpisz
27 stycznia 2016, 13:13
Czy tylko ja mam wrażenie że z każdą serią Pokemony stają się coraz bardziej kawaii ;-;
Odpisz
26 stycznia 2016, 15:24
Wszędzie jest jakaś laska
Odpisz
26 stycznia 2016, 16:20
@pandasz: Na początku gry masz wybór albo grasz chłopem albo babą, w np. 3 genie niewybrana przez ciebie płeć zostaje twoin rywalem. Obrazki przedstawiają te postacie i kilka przykładowych poków z regionu.
Odpisz
26 stycznia 2016, 20:45
@bionic2000: aha
Odpisz
26 stycznia 2016, 14:39
mje tam się najbardziej podobał 1 oryginalany ;-; a nje 3
Odpisz
26 stycznia 2016, 14:09
Dla mnie najlepsza 3 gena, potem 6.
Odpisz