Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Desuv

28 lipca 2018, 23:59

Alola.

Avatar Desuv

22 lipca 2019, 13:48

@Desuv: Galar

Avatar Masellko

20 listopada 2016, 21:56

Kanto masterrace

Avatar AZKABANA

27 stycznia 2016, 19:21

Kalos forever.

Avatar Kotka78

15 lutego 2016, 16:08

@AZKABANA: :)

Avatar SetAbominae

27 stycznia 2016, 21:33

Wszyscy tylko "honnun, honnun, 3 gen for evur". 1 gen był jest i będzie najlepszy. 4 też był w miarę ok, dopiero potem 2, 3 i 6 w dowolnej kolejności

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2016, 16:22

@SetAbominae: 1 Gena nie jest jakaś wyjątkowa.
Szczególnie protagnista pirwszej Geny Red jest cholernie przeceniany, robią z niego jakie nie wiadomo co, a nie jest szczególnie mocny. Taki Brendan, Ethan Ash czy Postacie z Mangi są znacznie lepsze.
Moim zdaniem wszystkie geny są fajne ale jeśli miałbym dać jakiś ranking
3>6>4>5>2>1

Avatar wredniak

28 stycznia 2016, 10:02

Kalos najlepszy z wszystkich regionów

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2016, 21:32

ostatni obrazek lewy dolny róg ;-;

Avatar Kotka78

27 stycznia 2016, 18:04

Kalos...

Avatar Zygarde

26 stycznia 2016, 16:30

Hoenn forever.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Seth_Mint

27 stycznia 2016, 14:20

@misterbzyku: podaj kod

Avatar misterbzyku

27 stycznia 2016, 16:43

@Seth_Mint: czej ds znajdę

Avatar irelia1234

27 stycznia 2016, 14:25

szkoda że pokemony nie istnieją :(

Avatar Frutti56

27 stycznia 2016, 14:08

tu o coś konkretnego chodzi czy to tylko losowe obrazki?

Avatar Dexterek

27 stycznia 2016, 14:05

Oczekiwałem że to będzie wersja hentajowa pokomonov :|

Avatar Wizados

27 stycznia 2016, 13:13

Czy tylko ja mam wrażenie że z każdą serią Pokemony stają się coraz bardziej kawaii ;-;

Avatar pandasz

26 stycznia 2016, 15:24

Wszędzie jest jakaś laska

Avatar bionic2000

26 stycznia 2016, 16:20

@pandasz: Na początku gry masz wybór albo grasz chłopem albo babą, w np. 3 genie niewybrana przez ciebie płeć zostaje twoin rywalem. Obrazki przedstawiają te postacie i kilka przykładowych poków z regionu.

Avatar pandasz

26 stycznia 2016, 20:45

Avatar ozi12

26 stycznia 2016, 14:39

mje tam się najbardziej podobał 1 oryginalany ;-; a nje 3

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2016, 14:09

Dla mnie najlepsza 3 gena, potem 6.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Były nóżki, nie ma nóżek

Przerwa na herbatkę

Szybki jak błyskawica

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka