Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lolipop10

11 lutego 2013, 18:16

:D:D:D:D:D:D heheheheh 5/5 i do ulu

Avatar kubarum19

Edytowano - 8 sierpnia 2017, 08:30

@lolipop10: gdzie ty masz ul?

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2015, 21:34

@KontoUsunięte: Ja jestem blondynką (jasną) I jakoś odpowiedziałąm

Avatar lutrek

15 sierpnia 2012, 19:19

i czemu Mary? jak dla mnie to nie jest żaden test na inteligencję... Ta jego odpowiedź jest bez sensu. Chyba, że jest to jakoś bezpośrednio powiązane z bohaterami serialu. Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć ten tekst?

Avatar Rander

9 marca 2014, 11:38

@lutrek: OJCIEC MARY czyli jedno dziecko ma na imię mary. troche się zastaniawiałem nad odpowiedzią.

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2017, 00:29

@lutrek: Jesteś totalnym idiotą.

Avatar chihuahua111

9 maja 2013, 13:26

Debilka ze mnie...pomyslalam "Nunu" xD

Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2012, 10:05

Też jestem głupia

Avatar Vixa_

16 sierpnia 2012, 12:49

co to obrazke dam 5 na 5 bo nabralam rodzicow

Avatar Maku232

16 sierpnia 2012, 10:15

no wow :O

Avatar lutrek

15 sierpnia 2012, 19:58

ok, dziękuję:)

Avatar selwek123

15 sierpnia 2012, 19:43

Lutrek Ojciec MARY ma 5 dzieci: nana nene nini nono, jak nazywa się 5 dziecko ?

MARY!!!

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2012, 15:11

haa! dobre! udupię tak siostrę!

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2012, 16:36

ja też :D!!

Avatar Vixa_

15 sierpnia 2012, 13:11

ok chodzilo mi ze nie zalezy od koloru wlosow inteligencja ale od neuronow nie czepiajcie sie

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2012, 10:52

bo właśnie takie są blondynki....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar chupacabra001

15 sierpnia 2012, 12:41

@Vixa_: To o co może Ci chodzić? Jeśli chodzi o inteligencję, to naprawdę żyjesz wśród debili.:-)

Avatar Vixa_

15 sierpnia 2012, 12:59

@chupacabra001: jest jeden geniusz (na serio) i masz racje sa niektórzy po prostu noi comment

Avatar kamil200106118

15 sierpnia 2012, 12:39

ja wiem jak ma na imię 5 dziecko : neo

Avatar Hodor

14 sierpnia 2012, 13:52

W***ia mnie cały ten serial. Ogólnie we wszystkich odcinkach, które oglądałem nic nie było śmiesznego...

Och, pardom. Jeden text mnie rozwalił.
Puk, puk
-Musimy pogadać
-Nie gadam z tobą
-A z kim?
Ale to chyba tylko dlatego, że jestem ciulem...

Avatar amanda

14 sierpnia 2012, 11:57

Nuno ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Phi!

Ładne rzeczy

To będzie bolało

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka