Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KtosWTwoimDomu

30 marca 2022, 22:47

@KontoUsunięte: Można odwiedzić jeja.pl na nim?

Avatar hejtojaoliwia

9 marca 2016, 15:12

Mam i nadal kocham!

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2016, 10:38

i tak dla informacji - to pierwszy telefon z internetem

Avatar bylejakbylegdzie

29 stycznia 2016, 17:01

strony wap były ograniczone dosyć

Avatar drzefko

29 stycznia 2016, 15:36

fajne

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2016, 12:33

Co to

Avatar sylwon1234

29 stycznia 2016, 09:13

Mam jeszcze. Co prawda zepsuty i brata, ale jest.

Avatar Gray1997

25 stycznia 2016, 19:08

Dodać tylko ekran dotykowy i będzie nowy hit!

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2016, 22:01

@Gray1997: Poland wymyślił nowy Ijabko!

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2016, 11:35

nie wymyślać Igówna

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2016, 19:06

Sory, za późno

Avatar fufon

25 stycznia 2016, 19:57

No shit sherlock. Za 10 lat z samsungiem galaxy s6 edge plus będzie tak samo.

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2016, 21:07

@fufon: moje marzenie nie jest (moje to MS Lumia 950 i Surface 4 pro + aksesoria)

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2016, 21:54

moje tak samo! tylko bez Surface Pro 4 tylko z Surface bookiem.

Avatar Windows_10

26 stycznia 2016, 08:02

chodzi głównie o to ze będą grafy jak edge +, ta lumia i ajfon który juz teraz jest zje**ny

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2016, 11:34

@Windows_10: wiem ale ajfon to już drogi grat (mno że MS lumia 950 droga jest ale cena spasła już do 2099,99 [alegro])

Avatar vass196

Edytowano - 25 stycznia 2016, 22:13

* Kiedyś marzenie dzisiaj granat.
Lub jak kto woli narzędzie do przebicia się do wnęrza ziemi. Tak, nie tylko Nokia 3310 była wytrzymała.

Avatar
Deszcz

25 stycznia 2016, 19:27

czy to jest maszyna do przeprowadzania nalotów bombowych?

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2016, 19:28

nope to biznesowa nokia

Avatar
Deszcz

25 stycznia 2016, 19:45

wiem ale czy przeprowadza naloty bombowe.

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2016, 19:46

tak z użyciem noki 3310

Avatar
Deszcz

25 stycznia 2016, 20:56

hura! PS przeczytaj co moja autokorekta robi jak pisze cały czas haha: wahają jajach jaja Hawajach hathajogi Hawajach Shanahan

Avatar DeTeO238

25 stycznia 2016, 19:52

Kiedyś marzenie, dzisiaj grat.

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2016, 19:07

Mi tam się podoba, wygląda jak mały komputerek ^^

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Mało znany szczegół

Pilne

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ładne rzeczy

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka