Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2014, 09:00

uuuu ^^ jakie słodziutkie. Szkoda że inne kotki tak nie umią

Avatar daglasio

22 lipca 2017, 00:22

umieją się pisze

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 lipca 2017, 15:46

@daglasio: acha, byłam wtedy jeszcze mała ? ._. Jeez, jak wy denerwujecie, akurat teraz to jestem w klasie najlepsza z ortografii, ale jakoś nie drę się za błędy -,-

Avatar daglasio

23 lipca 2017, 16:30

trzeba ponosić odpowiedzialność za siebie

po za tym nie widzę powodu do czerwonej strzałki

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2017, 16:33

@daglasio: ja również nie widzę powodu swojej czerwonej strzałki. Jeśli ktoś jest młodszy wiadome, że nie ma wiedzy i może popełniać błędy. Nie - trzeba oczywiście się czepiać. Jak tak odpowiedzialności uczysz to do policji -_-

Avatar gabisoch

19 maja 2014, 19:53

jaki sweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet!!!!!

Avatar Kiciamiconia15

25 lutego 2016, 07:30

@gabisoch: JAK JA CIĘ CZĘSTO SPOTYKAM MILORDZIE O MOIM IMIENIU . zgodzę się to słodkie <3

Avatar erola

6 czerwca 2015, 16:51

Ohhh...

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2013, 22:52

Szkoda że jeja nie jest tylko z kotami ;'(

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2012, 16:07

Jak widzę tą rasę to rzygam tęczą.

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2012, 06:31

ale słodziak!!

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2012, 06:36

No i co z tego? Czy to ma być strona ze słit postami?

Avatar Radziosek

21 sierpnia 2012, 07:50

taki jeszcze ujdzie, ale nie niektóre w poczekalni.

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2012, 02:27

co nie zmienia faktu że ten kotek jest uroczy^^

Avatar adamszu

21 sierpnia 2012, 17:46

fajnie jakby umiał od tyłu zakrywać oczy 5/5

Avatar kasia101112

21 sierpnia 2012, 13:17

fajny, słodki, ale jakby cała strona była by w takie koteczki... nie wezła bym juz na nią :)

Avatar Vixa_

21 sierpnia 2012, 11:44

fajne XD

Avatar kolkav5

21 sierpnia 2012, 10:16

haH

Kotleciki nooo
5/5

Avatar Olcia2346

21 sierpnia 2012, 09:50

Chce takiego. A co do zdjęcia 5/5

Avatar Ala36

21 sierpnia 2012, 09:09

Fajne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar dolores
Dodane przez: dolores

Lekko nie będzie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka