Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To będzie bolało
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2023, 21:19
Tf2 ale to pd2
Odpisz
2 października 2021, 12:51
@Konto usunięte: a demo za darmo?
Odpisz
25 stycznia 2016, 20:07
Nie tylko payday, bo maska kurczka (Pyro) pochodzi z Hotline Miami
Odpisz
25 stycznia 2016, 20:09
Odpisz
25 stycznia 2016, 20:10
@FreezyPop: Ta maska i tak jest słaba, bo nic nie daje. Ja brałem maskę
tygrysa.
Odpisz
16 lutego 2016, 15:45
Ale postać z Hotline Miami jest w PD2, Przemek pls ;-;
Odpisz
16 lutego 2016, 17:28
Serio? Ja znam tylko te "klasyczne" bo nigdy nie miałem na kompie. Grałem pare razy w demo na X360 i nic takiego nie zauważyłe
Odpisz
16 lutego 2016, 17:46
Bo to DLC
Odpisz
20 listopada 2016, 17:25
@FreezyPop: Я не могу ждать до конца света
Odpisz
20 listopada 2016, 20:53
@KacperUE: Masz ty refleks i godność człowieka?
Odpisz
20 listopada 2016, 21:13
Да.
Odpisz
10 sierpnia 2019, 09:10
aby odblokować jacketa musisz posiadać zainstalowane hotline miami 2 wrong number digital edition
Odpisz
25 stycznia 2016, 20:29
No ten człon "Pay" się trochę zgadza :P
Odpisz
18 lutego 2016, 12:18
pewnie było by płatne dlc
Odpisz
16 lutego 2016, 17:33
Dys is pajdaj!
Odpisz
16 lutego 2016, 15:34
Shut up and take my money
Odpisz
16 lutego 2016, 13:22
Psaidak
Odpisz
16 lutego 2016, 07:08
kiedy pay day 3?
Odpisz
16 lutego 2016, 08:51
@ALKATRAZ: Dzień po premierze Half Life 3.
Odpisz
16 lutego 2016, 09:12
@Jasonicos: Za jakieś 70 lat
Odpisz
12 listopada 2017, 18:18
@ALKATRAZ: Już zapowiedzieli
Odpisz
10 stycznia 2020, 18:45
@ALKATRAZ: 2022-23
Odpisz
16 lutego 2016, 07:00
Chciałbym w to zagrać.
Odpisz
25 stycznia 2016, 20:05
Medyk w MVM wskrzesza ludzi drąc się "GET THE FUCK UP"
Odpisz
25 stycznia 2016, 20:06
@FreezyPop: U made my day
Odpisz
16 lutego 2016, 06:59
@FreezyPop: ale medyk to Dallas
Odpisz
25 stycznia 2016, 23:21
Zacne! Ale chyba Cię zatłukę, zasadziłeś w mojej skarżonej przez tf-a głowie wizje tej ,że gierki na cry "anginie" z Polskiego snajpera (GW) ;) mogę udostępnić fotę na pewnej stronce o Team Fortress ?? ;P
Odpisz
25 stycznia 2016, 21:17
God NO
Odpisz