Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar fiszu44

21 lutego 2016, 14:19

mama, we all gona die!

Avatar Ciemnomi

20 maja 2017, 12:15

@fiszu44: stop asking me questions, i hate that see you cry, mama we all gonna die.

Avatar Phantom_of_the_Opera

21 lutego 2016, 12:55

To po niderlandzku/holendersku/flamandzku (ten sam język, tylko ma 3 nazwy) i to oznacza "Mamo! Ta! Ta! Ta!" Swoją drogą, czyżby ktoś z Jejowiczów miał konto na tumblr? Bo to już kolejny obrazek, który widziałem też tam...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Phantom_of_the_Opera

20 marca 2016, 15:00

Nie znasz mojej historii? Przecież mieszkam pod Operą Paryską :P

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2016, 16:38

@Phantom_of_the_Opera: aaaaaa oto kaman

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2016, 23:10

I hope you die in hell, mama...

Avatar irelia1234

21 lutego 2016, 13:05

I Hope you die in a fire!

Avatar SHAWSHANK

21 lutego 2016, 13:38

@irelia1234: walony fnaf won

Avatar YFYDB

21 lutego 2016, 12:46

Nieuki. Die to coś tam w języku niemieckim co się stawia przed rzeczownikiem, ale nie zawsze.
<sarkazm>

Avatar werrosso

21 lutego 2016, 12:50

@YFYDB: to znaczy ona

Avatar YFYDB

21 lutego 2016, 12:59

@werrosso: Serio? Masz rację, było się uczyć.

Avatar Metal

21 lutego 2016, 12:58

To po Holendersku.

Avatar ALKATRAZ

21 lutego 2016, 11:20

ich mag jeja

Avatar DDGKeu

21 lutego 2016, 12:40

@ALKATRAZ: Dobre

Avatar Chlebek102

21 lutego 2016, 11:53

Die in a fire! #fnaf3song

Avatar Anrikayak

21 lutego 2016, 11:09

Mama, die, die, die in FIRE!

Avatar KitoriSa

21 lutego 2016, 11:15

@Anrikayak: To miało być nawiązanie do piosenki ,,Fire Water Burn'', czy do czegoś innego?

Avatar Anrikayak

21 lutego 2016, 11:25

@KitoriSa: tak z dupy .-.

Avatar KitoriSa

Edytowano - 21 lutego 2016, 11:44

@Anrikayak: Tak jak to napisałeś to mi się skojarzyło :D

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 lutego 2016, 11:07

To po holendersku? Czy mi się wydaje?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar AimPolak

21 lutego 2016, 22:42

Chrzanić strzałki... Będziesz się popisywać liczbą strzałek czy twoją wiedzą? :P i w internecie są różni ludzie.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 lutego 2016, 23:00

@AimPolak: Racja... Jednak jako zawodowa perfekcjonistka przyznam, że mnie ta liczba jak najbardziej cieszy ;D
Ale jeszcze raz dzięki, że się mogłam upewnić, że to po holendersku ;)

Avatar TheHarrier

5 lutego 2016, 23:38

Nothing Else Matters

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2016, 14:28

Nooow it's tiiime to dieeee!

Avatar Fox__

26 stycznia 2016, 18:12


Burning in my brain
I can feel the flame

Avatar kola3492

26 stycznia 2016, 00:36

Zinedine Zidane - tak mi się przypomniało

Avatar Fox__

25 stycznia 2016, 23:38

Die!
By my hand!
I creep across the home!
Killing my own mom!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ch-chesz wyparować...?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie idź!

Znak czasów

Dobrze czasem się oderwać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka