Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
No to posłuchane
Dobrze czasem się oderwać
Za co ta premia
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2017, 19:23
Myślę, że 40 EK na hydrach powinien umrzeć. Jeszcze bez ED z sio
Odpisz
29 czerwca 2014, 17:03
bijcie masterczułki !!!
Odpisz
29 stycznia 2011, 16:55
żal 40 knight na hydre?
jak ja soccer 79 z blockerem 61 nie daliśmy rady
Odpisz
11 stycznia 2011, 20:08
Agito zginie w płomieniach!!! Muachahahahahahahahahuehuehuehhue
Odpisz
10 grudnia 2010, 21:43
@kam8l: Jeden z najinteligentniejszych komentarzy jakie widzialam od baaaardzo dlugiego czasu. Jak kiedys gralam w Metina, to zapytalam sie kilku dziewczyn w szkole, czy chca ze mna zagrac w taka fajna gre i w ogole...
One: O czym to jest, co sie tam robi itp.?
Ja: *krotkie streszczenie fabuly* no i zabija sie potwory i wykonuje rozne misje...
One: Jakie misje na przyklad?
Ja: Zabij 10 potworow.
xD
Odpisz
8 kwietnia 2010, 20:24
@Agito - człowieku, co ma maniak do obrazka? Pomyśl zanim wystawisz ocenę a najlepiej w ogóle jej nie stawiaj ...
Odpisz
10 grudnia 2009, 19:20
za to że nie lubie maniaków dam 1
Odpisz
22 maja 2019, 11:48
@Agito: otkop
Odpisz
10 grudnia 2009, 19:19
Grałem w cała mase gier mmo, metin około miesiąca ale szybko sie znudził, cabal cos ponad tydzien ale jeszcze gorszy mi sie wydał od metka w tibie grałem chyba z rok ale to jeszcze zanim pojawiły sie inne ciekawsze gry mmo, żal mi wszystkich ludzi którzy zarywają noc tylko po to żeby level wbić (bez znaczenia w co grają) a obrazek troche mi trudno ocenić bo kolega ostatnio sprzedał ponad 20 postaci z tibi za 3tys zł mimo że jedyne co robi to stawia bota i idzie na dwór xD
Odpisz
19 września 2009, 14:16
Metin ma ***istą fabułe: zabij potwory a nawet gdy jest jakieś zadanie to i tak trzeba je zabić
Odpisz
29 lipca 2009, 14:40
omg xd
Odpisz
29 lipca 2009, 14:26
Tibię jadą dwa typy ludzi:ci,którzy nie grali i nieudacznicy.
Odpisz
29 lipca 2009, 14:26
głupie nooby z tibii...psują reputację tej gry,zresztą jak każdej
Odpisz
24 lipca 2009, 13:50
Wiesz że podobno ots są zabronione
Odpisz
19 lipca 2009, 08:30
W tibie grałem dość długo. Na ots galaxia 181 ek , ale teraz w metina gram
Odpisz
13 lipca 2009, 22:15
A co macie do tibii
Odpisz