Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar stachu00

20 kwietnia 2017, 19:23

Myślę, że 40 EK na hydrach powinien umrzeć. Jeszcze bez ED z sio

Avatar lelek

29 czerwca 2014, 17:03

bijcie masterczułki !!!

Avatar malpiatka

29 stycznia 2011, 16:55

żal 40 knight na hydre?
jak ja soccer 79 z blockerem 61 nie daliśmy rady

Avatar ZiomalQ

11 stycznia 2011, 20:08

Agito zginie w płomieniach!!! Muachahahahahahahahahuehuehuehhue

Avatar Pottermanka

10 grudnia 2010, 21:43

@kam8l: Jeden z najinteligentniejszych komentarzy jakie widzialam od baaaardzo dlugiego czasu. Jak kiedys gralam w Metina, to zapytalam sie kilku dziewczyn w szkole, czy chca ze mna zagrac w taka fajna gre i w ogole...
One: O czym to jest, co sie tam robi itp.?
Ja: *krotkie streszczenie fabuly* no i zabija sie potwory i wykonuje rozne misje...
One: Jakie misje na przyklad?
Ja: Zabij 10 potworow.
xD

Avatar quba133

8 kwietnia 2010, 20:24

@Agito - człowieku, co ma maniak do obrazka? Pomyśl zanim wystawisz ocenę a najlepiej w ogóle jej nie stawiaj ...

Avatar Agito

10 grudnia 2009, 19:20

za to że nie lubie maniaków dam 1

Avatar login_

22 maja 2019, 11:48

@Agito: otkop

Avatar Agito

10 grudnia 2009, 19:19

Grałem w cała mase gier mmo, metin około miesiąca ale szybko sie znudził, cabal cos ponad tydzien ale jeszcze gorszy mi sie wydał od metka w tibie grałem chyba z rok ale to jeszcze zanim pojawiły sie inne ciekawsze gry mmo, żal mi wszystkich ludzi którzy zarywają noc tylko po to żeby level wbić (bez znaczenia w co grają) a obrazek troche mi trudno ocenić bo kolega ostatnio sprzedał ponad 20 postaci z tibi za 3tys zł mimo że jedyne co robi to stawia bota i idzie na dwór xD

Avatar kam8l

19 września 2009, 14:16

Metin ma ***istą fabułe: zabij potwory a nawet gdy jest jakieś zadanie to i tak trzeba je zabić

Avatar BenY_

29 lipca 2009, 14:40

omg xd

Avatar smoczka

29 lipca 2009, 14:26

Tibię jadą dwa typy ludzi:ci,którzy nie grali i nieudacznicy.

Avatar smoczka

29 lipca 2009, 14:26

głupie nooby z tibii...psują reputację tej gry,zresztą jak każdej

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2009, 13:50

Wiesz że podobno ots są zabronione

Avatar taurus_22

19 lipca 2009, 08:30

W tibie grałem dość długo. Na ots galaxia 181 ek , ale teraz w metina gram

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2009, 22:15

A co macie do tibii

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar quba133
Dodane przez: quba133

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

No to posłuchane

Dobrze czasem się oderwać

Za co ta premia

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka