Telewizor w serialu "Świat według kiepskich"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To by wystarczyło
Żartownisie
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2016, 21:35
To jest tak zwany smaczek ekranowy. Często się zdarza w wielu produkcjach, gdzie jakiś drobiazg do czegoś nawiązuje.
Odpisz
7 sierpnia 2020, 01:04
@Broski: Ty to jednak bystry jesteś
Odpisz
13 maja 2017, 21:10
Tag, najpierw był chyba z Samsunga ale potem ich coś tam pozywali to zmienili na Okil.
Odpisz
16 sierpnia 2017, 12:42
Sony.
Odpisz
17 sierpnia 2017, 10:57
@Hawaiiball: A widzisz jaki ty mądry jesteś? :3
Odpisz
5 czerwca 2016, 05:01
Czemu już się nie nazywa „Patrick”, albo „Yoka”?
Odpisz
17 kwietnia 2016, 18:42
NO SHIT SHERLOCK
Odpisz
16 lutego 2016, 09:58
Odpisz
16 lutego 2016, 07:39
"Okil"Whaaaat?!
Odpisz
15 lutego 2016, 23:35
ta informacja odmieniła moje życie
Odpisz
15 lutego 2016, 23:15
i ciagle te zapi**dziale dresy
Odpisz
15 lutego 2016, 23:04
Nazywał. Nowe odcinki kręci inny jegomość, o równie polskim nazwisku.
Odpisz
27 stycznia 2016, 14:02
Właść. to Okił Khamidov reżyseruje większość seriali na Polsacie...
Odpisz
15 lutego 2016, 19:46
@kicius23: np. Szkoła, Dlaczego ja, Ukryta prawda, Trudne sprawy.
Odpisz
15 lutego 2016, 18:23
Kiedyś ten serial był lepszy teraz weszła jakaś Jolasia i cały serial poszedł w pi**u
Odpisz
15 lutego 2016, 18:28
@UngrammarSoviet: Babka była najlepsza [*]
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2016, 18:59
Potwierdzam... Stare odcinki były zdecydowanie lepsze... A babki szkoda [*]
Odpisz
15 lutego 2016, 18:41
kiedys to byl sony ale zmienili
Odpisz
15 lutego 2016, 18:26
Brawo!
Odpisz
15 lutego 2016, 10:38
W pierwszych odcinkach był to Sony, ale Japończykom, delikatnie mówiąc, nie spodobała się ta darmowa "reklama", więc musieli zmienić na fikcyjną.
Odpisz
28 stycznia 2016, 13:16
HEHE Jak tenn serial powstał to to wiedziałem
Odpisz