A Walentynki wyglądały tak...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Można, tylko trzeba wstawać rano
Mało znany szczegół
Lekko nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2016, 19:48
Mam lepszy pomysł...
Idź z dziewczyną na deadpoola i po problemie
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:51
@Ch4rles: Ewentualnie idź z deadpoolem na dziewczynę i też będzie po problemie... obawiam się, że po dziewczynie też.
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:51
@Ch4rles: Dobra tylko najpierw załatw mi dziewczynę.
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:53
Ja wole zostać z dziewczyną ;)
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:53
@Mycha2001: Jak żadna cie nie chce zostało jedno wyjście...
Dmuchana lalka
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:58
@Ch4rles: A kto nie? :D
Ale wciąż uważam, że 14 lutego nie jest w niczym lepszy na randkę od innych dni.
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:59
Też tak myśle,ale po co mam chodzić na film który moge obejrzeć 15-20 lutego?
Odpisz
26 stycznia 2016, 20:54
@Mycha2001: może być moja safari (tak to dziwne) mi się nudzi
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:04
@Ch4rles: "Ja wole zostać z dziewczyną", a ja wolę zostać dziewczyną. *ubiera sukienkę*
Odpisz
26 stycznia 2016, 21:09
@wojtekrozrabiaka: Jak kto lubi
Odpisz
21 lutego 2016, 23:57
@wojtekrozrabiaka: Rozbieraka plz
Odpisz
25 lutego 2016, 23:08
Podoba mi się ta opcja.
Odpisz
21 lutego 2016, 20:16
Pfff a ja z dziewczyną oglądałem "Deadpoola" i oboje uważamy go za najlepszy film tego roku. Dodam jeszcze, że nie poszliśmy w Walentynki tylko na bueno czwartek, bo taniej. Kto rozumny wydaje pełną kwotę na bilety?
Odpisz
21 lutego 2016, 21:39
@niggiddu: Rok 2016 ma dopiero niecałe 3 miesiące. Nie za wcześnie na ocenianie?
Odpisz
21 lutego 2016, 21:48
@RecOr: sorki, oboje żyjemy jeszcze wspomnieniami roku poprzedniego :/
Odpisz
21 lutego 2016, 21:51
@niggiddu: Jescze tyle filmów! Rogue One, Assassin's Creed... ale na razie Deadpool jest najlepszy.
Odpisz
21 lutego 2016, 21:52
@niggiddu: Ja nadal piszę czasami "2015 rok".
Odpisz
21 lutego 2016, 19:13
ile razy jeszcze będą te już nie śmieszne obrazki o tym jak w Walentynki masturbowaliście się do deadpoola, a swoją połówkę zostawialiście w tyle?
Odpisz
21 lutego 2016, 17:58
♡
Odpisz
21 lutego 2016, 17:38
w walentynki są kretynki
Odpisz
21 lutego 2016, 17:30
Niestety ja nie mam dziewczyny, więc środkowy palec pokazałem rodzicom. Za karę nie pojechałem do kina ;-;
Odpisz
27 stycznia 2016, 07:50
A ja na 15
Odpisz
26 stycznia 2016, 19:46
popieram
Odpisz