Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2016, 21:23
To że jesteś pie**olonym nieukiem nie znaczy że możesz czepiać się innych
Odpisz
5 lutego 2016, 10:37
Nie powinno być na odwrót ? Generalnie jak by pilny uczeń nie przyszedł do szkoły to ktos by się tym zainteresował.
U mnie w szkole niezależnie od ucznia jak ma się 20-30 minut spóźnienia bez usprawiedliwienia to już dzwonią :P
Odpisz
5 lutego 2016, 13:38
@Mystery26: to joker ... nie nauczyciel ZROZUM :D
Odpisz
28 stycznia 2016, 18:32
To się zacznij uczyć to będziesz miał spokój
Odpisz
28 stycznia 2016, 18:53
Nie muszę, zrobiłem tego mema dla funu. Mam trzecią najlepszą średnią w klasie.
Odpisz
28 stycznia 2016, 18:57
@hubikstkj: a ka czwartą (ważne że pierwszą z histori , englisza i infy)
Odpisz
28 stycznia 2016, 20:32
nie wiem czy wiesz niektórzy mają trudności z nauką np dla mnie matematyka to czarna magia
Odpisz
28 stycznia 2016, 20:35
@hubikstkj: nasza klasa ma najlepszą średnią w gim
Odpisz
28 stycznia 2016, 20:37
@dydol98: Wszystko zależy od nauczyciela... Szósta klasa- nauczycielka drze na mnie ryja bo za często podnoszę głowę żeby przepisać przykład (nie wyolbrzymiam) 2gim- nauczyciel pomaga przy tablicy, pyta całą klasę czy rozumieją a jeśli wszyscy nie podniosa rąk tłumaczy jeszcze raz i nagle okazuje się że matematyka jest latwiutka...
Odpisz
28 stycznia 2016, 21:06
w 2 klasie technikum jest trudniej :)
Odpisz
28 stycznia 2016, 21:07
@Nameless: to idz do jakiegoś fizyka i niech wytłumaczy ci teorie kwantową zobaczymy czy bedziesz cokolwiek rozumiał
Odpisz
28 stycznia 2016, 21:43
Druga pjona kujonów! ;v
Odpisz
29 stycznia 2016, 11:05
Ale z polskiego na ortografii to chyba nie błyszczysz.
Odpisz
29 stycznia 2016, 11:27
@sylwon1234: nie z sprawdzianów orto. 2 i 3
Odpisz
29 stycznia 2016, 11:31
No właśnie. To widać.
Odpisz
29 stycznia 2016, 13:28
@sylwon1234: lepszy angielski (6)
Odpisz
29 stycznia 2016, 13:36
Ja też mam 6 z Angola.
Odpisz
29 stycznia 2016, 13:47
@sylwon1234: piona
Odpisz
4 lutego 2016, 15:50
@dydol98: Dla mnie polak i matma ale anglik spoko :D ojczysty język dupa a obcy za**biście :D
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2016, 16:59
ale już prawie nikt nie korzysta z naszej klasy :/
Odpisz
4 lutego 2016, 17:36
@AidenPearce: ja jestem ch**owy z gramatyki z angielskiego ale tak to biegle mówie po angielsku
Odpisz
4 lutego 2016, 17:40
@dydol98: ja tak na początku też no ale jak gram w gry po angielsku :D
Odpisz
4 lutego 2016, 18:21
moja tyż
Odpisz
4 lutego 2016, 21:57
@dydol98: Dydol, wracajac do tego ci napisales wyzej, to nie mozesz komus pokazywac jakie to trudne teorie w 2 technikum i jakim jestes hardcorem, ze Ty to umiesz a on nie. Ucz sie teraz materialu na magisterke z informatyki, jak jestes taki madry ;D
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2016, 23:38
@dydol98: ta to zalezy jekie technikum. ja w gimnazjum miałem prawie najgorsza srednia z moich kumpli a jak narazie 1 tech mam 2 najwyższą średnią w klasie i to 3.63
Odpisz
4 lutego 2016, 21:45
na odwrót
Odpisz
4 lutego 2016, 19:34
Szkoła ;-;
Odpisz
4 lutego 2016, 18:29
Ma to logiczne podstawy.
Kiedy dobry uczeń robi wolne, nikt aż tak się tym nie przejmuje, ponieważ dobrze się on uczy i jest to wielce prawdopodobne że nadrobi materiał.
Jednak kiedy zły uczeń idzie na wagary, wiadomo że nie nadrobi materiału. Po za tym to pewnie nie jest jego pierwszy raz i przekracza on po prostu limit cierpliwości nauczycieli.
Odpisz
4 lutego 2016, 18:14
Ale, według logiki powinno być na odwrót.
Odpisz
4 lutego 2016, 16:28
No to chyba logiczne...
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2016, 15:47
gówno prawda. Mam w klasie kolegę którego od pierwszego dnia w szkole nie było łącznie 4 miesiące i bardziej się dziwimy kiedy przyjdzie niż kiedy to nie ma
Odpisz
28 stycznia 2016, 21:15
Byłam w podstawówce bardzo pracowitą uczennicą. Miałam dostać "poprawne", bo tak. Nienawidzę mojej byłej wychowawczyni.
Odpisz
28 stycznia 2016, 19:31
Oszleli...
Odpisz
28 stycznia 2016, 19:07
true
Odpisz
28 stycznia 2016, 18:57
No tak jakby dobry uczeń nadrobi zaległości, a nieobecność wiele mu nie zrobi. Nieuk będzie jeszcze glupszy.
Odpisz
28 stycznia 2016, 18:42
Nieuk ma problemy z nauką i nauczyciele wiedzą, że on tego sam nie powtórzy. Natomiast dobry uczeń... nie ma z tym problemu.
Odpisz