Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CousinJoe

3 marca 2018, 21:30

@Konto usunięte: *pokolenia

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2016, 19:23

Glany mają jeden wielki plus mianowicie, jeśli zasadzisz komuś kopa w dupę to będzie do boleć przez następne trzy dni.

Avatar makajet

23 lutego 2016, 22:44

Lepiej jak jest mężczyzną, wtedy śmierć na miejscu ;-;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 lutego 2016, 17:36

@makajet: Raz jak stałem na budzie dostałem szpica w ehem ehem. Miałem połączenie glanów z trepem. Gościa z boiska wynosili na rękach. Po tym zaczęło mnie boleć...

Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2016, 13:50

facabook + debile = strata wiary w ludzi

Avatar YFYDB

23 lutego 2016, 22:41

Facebook sam w sobie jest debilami, więc i stratą wiary w ludzi.

Avatar YFYDB

23 lutego 2016, 22:40

Byłam w niej, ale mnie wywalili, bo napisałam post.
No chyba, że chodzi o inną grupę.
Ale wszystkie są takie same.

Avatar MORDOR1

23 lutego 2016, 18:28

Jak wygląda naszyjnik Anarchii?

Avatar Monnx

23 lutego 2016, 19:16

@MORDOR1: A w kółeczku, tak mniej więcej.

Avatar Skrzypo

23 lutego 2016, 18:01

Mam rozkmine. Jeśli każdy jest inny, to czy każdy jest taki sam?

Avatar lisoskuba

23 lutego 2016, 15:21

Sarkazm?

Avatar Mycha2001

Edytowano - 29 stycznia 2016, 13:37

O naszyjnik Anarchii. (To coś dla Penesety, bez obrazy).

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Monnx

29 stycznia 2016, 13:51

@Mycha2001: Najpierw idź napisać o tym na fejsie jak każde emo.

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2016, 14:23

@Mycha2001: Ja bym na twoim miejscu skoczyła z krawężnika

Avatar Monnx

29 stycznia 2016, 13:49

Hmmm... Penseta, znaleźliśmy ci dziewczynę :P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar MarilynManson

23 lutego 2016, 12:27

@MarilynManson: ruszać*

Avatar LazyBone

23 lutego 2016, 13:09

@MarilynManson: spokojnie nie zruchają jej bo są egzrocystami

Avatar Mistrzyni_Bezsensu

23 lutego 2016, 13:09

Ej no nie. Nie obrażajcie glanów :')

Avatar Penseta

29 stycznia 2016, 13:41

punkowiec nie szpanuje na Facebooku że jest punkowcem:p

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar konbed

30 stycznia 2016, 08:24

@Penseta: jeden ch*j

Avatar MarilynManson

23 lutego 2016, 12:23

@Penseta: dokładnie

Avatar PewnySiebieUkeThranduil

23 lutego 2016, 12:05

Przynajmniej nie martensy, ugh

Avatar fufon

30 stycznia 2016, 00:06

Jeszcze studiuje prawo.

Avatar FallOutGirl

29 stycznia 2016, 22:50

Aż mam ochotę czasem walnąć takich ludzi w twarz. Glany? Spoko, noś je, nie przeszkadzają mi, wręcz przeciwnie. Er maksy? Też mi nie przeszkadzają, normalne buty sportowe. Conversy? Ch*joza za dwie dychy ze znaczkiem, ale jak chcesz to noś. Twoje nogi i twój hajs. Ale, do ch*ja pana, nie machaj mi nimi przed nosem!

Avatar Patryk_Rozgwiazda

29 stycznia 2016, 14:28

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ostry ten sędzia

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Mało znany szczegół

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka