Jak on to zrobił? - symulant
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Ostry ten sędzia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jakby trochę nie fair
To musiało być męczące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2015, 11:21
barcelona i co sie dziwisz XD
Odpisz
17 stycznia 2014, 22:29
bo to barcelona XD
Odpisz
19 sierpnia 2012, 19:08
Się po prostu wywalił na piłce, a że sędzia taki tępy to już inna sprawa.
Odpisz
9 sierpnia 2013, 17:51
no właśnie on nawet nie domagał się karnego ani nic innego to wina sędziego a nie jego
Odpisz
28 sierpnia 2012, 11:42
BARCELONA i wszystko jasne:D
Odpisz
20 sierpnia 2012, 08:08
Taaa, wywalił na piłce - ewidentnie symulował. Za takie "aktorstwo" powinni zawieszać na kilka meczy i zabierać wypłatę za miesiąc.
Odpisz
19 sierpnia 2012, 19:03
Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o Barcelonę, nie mam nic do nich ale przesadzają
Odpisz
19 sierpnia 2012, 09:19
Żal mi was on sie tylko na pilce poslizgnol jak chcial ją cofnąc do tyłu żeby tamtego kiwnąc
Odpisz
19 sierpnia 2012, 12:32
@maciek42425: No i co w związku z tym? Wyglebił się i przez to karnego sędzia podyktował.
Odpisz
14 sierpnia 2012, 14:32
???
Odpisz
14 sierpnia 2012, 14:42
@jejajeja2:
zapomniałeś pytania
Odpisz
14 sierpnia 2012, 15:40
@addus: nie tylko ,,???''
ale dodam WTF?
Odpisz
14 sierpnia 2012, 16:48
@jejajeja2:
to jest symulujący Alexis Sanchez który w ten sposób wywalczył rzut karny dla FCB
Odpisz
14 sierpnia 2012, 18:52
@addus: wiem kto to i wtedy faul ?
Odpisz
19 sierpnia 2012, 07:21
@jejajeja2: To jest wyższa szkoła aktorska.:-)
Odpisz