Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2017, 21:31
Wlewa w siebie zawałowe ilości kawy,by być bardziej produktywną,i nic nie pisze :D
Odpisz
20 marca 2016, 09:05
Tak w Rosji kawę piją ;-;
Odpisz
26 lutego 2016, 14:23
Normalnie 4 kubki dziennie+jakaś kawa z automatu na korytarzu :v
Odpisz
26 lutego 2016, 13:08
tak szwedzi piją kawę.
Odpisz
26 lutego 2016, 12:40
Ja rano xd
Odpisz
26 lutego 2016, 11:27
Nie piję kawy.
Odpisz
26 lutego 2016, 10:58
W ktorej minucie pada na zawał?
Odpisz
26 lutego 2016, 10:39
To ja rano przed sprawdzianem po nocnym graniu
Odpisz
26 lutego 2016, 10:03
Kawa
Odpisz
26 lutego 2016, 10:01
Ten moment kiedy jesteś uzależniony i jeszcze się tym chwalisz.
Odpisz
29 stycznia 2016, 17:19
Sesja?
Odpisz
29 stycznia 2016, 17:04
Moje życie na jednym obrazku.
(+Jeja+Praca+Gry komputerowe)
Odpisz