750 milionów ludzi utknęło...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Płać pan
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2016, 08:49
Pewnie promocja w Media Expert była.
Odpisz
2 lutego 2016, 12:17
I dziwota że jest tam powietrze zanieczyszczone :P
Odpisz
2 lutego 2016, 13:16
@venomman: przez chwilę myslałem ze to ja
Odpisz
2 lutego 2016, 13:58
@Miguelp: Ty dziadu! Venom może być tylko jeden! Zrób sb na avku Carnage'a!
Odpisz
2 lutego 2016, 20:47
@venomman: venom jest bardziej za**bisty
Odpisz
3 lutego 2016, 07:23
@Miguelp: Tak, ale wypad od mojego avka!
Odpisz
3 lutego 2016, 18:20
@venomman: nope ale pociesze cie często zmieniam avatar
Odpisz
3 lutego 2016, 22:00
@Miguelp: No ja mam nadzieję...
Odpisz
4 lutego 2016, 11:38
@venomman: a w sumie jakim cudem carnage nie jest identyczny jak venom skoro venom rozmnaża się bezpłciowo więc powinni być identyczni
Odpisz
4 lutego 2016, 13:46
@Miguelp: Ale on ma domieszkę innej istoty :P
Odpisz
4 lutego 2016, 15:07
@venomman: co? to trochę przeczy no nwm biologii
Odpisz
2 lutego 2016, 22:31
Prędzej tysięcy. ..
Odpisz
2 lutego 2016, 17:48
*GTA Rocket Launcher*
Odpisz
2 lutego 2016, 16:36
Nie rób z ludzi debili, bo sam nim jesteś, 1 miliard ludzi w korku, weź...
Odpisz
2 lutego 2016, 10:44
Wrzucić w środek araba z bombą, bezcenne.
Odpisz
2 lutego 2016, 08:59
Ten obrazek prezentuje jak trudno jest się wydostać z ciemnej strony
Odpisz
2 lutego 2016, 06:53
10% osób ze świata
Odpisz
2 lutego 2016, 06:49
Tak ku*wa, je**ne 3/4 populacji...
Odpisz
2 lutego 2016, 07:13
@Menek: na ziemi jest więcej niż 1 miliard osób .-
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2016, 08:03
@reLik: Relik Value x8
Odpisz
2 lutego 2016, 08:29
@Menek: Nie no padłem ;______;
Odpisz
2 lutego 2016, 09:57
@kamykPL: To tak samo jak typ co pisał że PodiPie jest oszustem bo ma 22 mil subów, a na Ziemi żyje 2 mil ludzi XD
Odpisz
2 lutego 2016, 10:00
Dobiłeś mnie xD
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2016, 15:04
@reLik: Zapewne chodziło o populację Chin, a nie całego świata, z czego wy się śmiejecie?
750 milionów ludzi w jednym korku nie wydaje się możliwe.
Odpisz
2 lutego 2016, 15:13
@Mijak: Znalazłem artykuł o tym korku, a autor obrazka chyba nie umie czytać ze zrozumieniem.
"Szacuje się, że w tym roku w podróż ruszył co drugi, czyli 750 mln osób. Podróżują koleją i autobusami, ale też coraz częściej samochodami.
Za Wielkim Murem, gdzie rozwój motoryzacji był długo powstrzymywany, liczba pojazdów przekracza obecnie 80 mln. To wciąż o wiele mniej niż np. w USA, w których jest ich 239 mln"
Czyli obecnie 750 milionów to nie 3/4, a 1/2 populacji Chin. I nie ma mowy, żeby tyle osób utknęło w tym jednym korku - po prostu tyle osób wtedy w ogóle gdzieś wyjechało, z czego dość mała część samochodami, a jeszcze mniejsza część akurat tą autostradą, na której powstał rekordowy korek.
Odpisz
2 lutego 2016, 16:13
@reLik: Populacji Chin ;_;
Odpisz
27 października 2021, 15:08
@reLik: chodzi o chińską populację
Odpisz
2 lutego 2016, 06:40
liczba przesadzona, ale korek rzeczywiście jest i powstaje często. Na końcu tej autostrady jest kilkakrotnie mniejszy zjazd
Odpisz
2 lutego 2016, 06:35
Wierze ci, losowy obrazku z internetu.
Odpisz